Мальчижка• 29 января 2024
Мужчина без жилья. Взяли бы к себе?
У меня своя квартира, 2 детей.
Мужчина 40лет, 2 года как в разводе, без личного жилья. В жилье живет бывшая с ребенком, оставил им.
Вы б взяли к себе такого домой? Или иметь СВОЁ жилье для мужчины у вас 100% условие? В остальных сферах у мужчины все прекрасно.
Результат:
вже голосів:
125 (62.19%)
Да
76 (37.81%)
Нет
ДлинноНожка• 29 января 2024
Ответ дляВбигудях
Где сказано, что дети - подростки?
Автор писала, 10 и 15 лет.
ДлинноНожка• 29 января 2024
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Вы решили, что машина - это орудие труда.
Где автор об этом сказала?
Если она предложила продажу машины как возможный вариант решения вопроса, то, усматривается, что машина не является орудием труда.
Где автор об этом сказала?
Он сказал, что машина нужна для работы.
Г@Л@В@ломка• 29 января 2024
Ответ дляДлинноНожка
Он сказал, что машина нужна для работы.
Ну раз он сказал, то нужно верить)
А та баба шо сидел на переднем сиденьи - то его сестра)))
Гл. Амурная• 29 января 2024
Ответ дляГ@Л@В@ломка
))) я поняла ход ваших мыслей.
А он ее любит?
Не знаю. Але пропонувати по суті залишитися без роботи - то не від великого розуму
Гл. Амурная• 29 января 2024
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Ну раз он сказал, то нужно верить)
Автор, ви слухайте цього коментатора)))
Вона діло пише. Шліть його куди подалі. Або царіцини черевички, голову дракона, або нафіг.
Ну подумаєш сама будете. Зате горда)
Г@Л@В@ломка• 29 января 2024
Ответ дляГл. Амурная
Ну откуда вы знаете, что мужчина зарабатывает машиной?
Мы ж не знаем шо там у него - манипулятор, грузовик или просто машина для красивого подъезда к офису)
Гл. Амурная• 29 января 2024
Ответ дляДлинноНожка
Он сказал, что машина нужна для работы.
Там непробиваємо. Должен продати авто і все. Купити хоч халупку, але має бути. А що лалі- хоч трава не рости
Г@Л@В@ломка• 29 января 2024
Ответ дляГл. Амурная
Почему вы так болезненно реагируете на отлИчное от вашего мнение?
Я вас где-то за шото зацепила?)
Мы же просто дискутируем.
Я вас где-то за шото зацепила?)
Мы же просто дискутируем.
Гл. Амурная• 29 января 2024
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Я вас где-то за шото зацепила?)
Мы же просто дискутируем.
Я вас где-то за шото зацепила?)
Мы же просто дискутируем.
То вам здалося) тим більше, я ж дослівно передала вашу позицію. Щось не те написала,?
Г@Л@В@ломка• 29 января 2024
Ответ дляГл. Амурная
ну да, ну да))
Карамелька• 29 января 2024
Відповіла ні, бо мене б це дратувало 100%. наприклад до нього мама захоче приїхати на тиждень, чи сестра з родиною, чи просто його друзі в гості на пиво - мені було би некомфортно. або якщо шини якісь на балкон припре чи інший хлам, я би не заснула вночі )) але ж людина в себе дома, їй має бути комфортно...
Гореотума• 29 января 2024
Жінки, які пишуть, що автор просто його не любить феєричні. Автор в свої 40 повинна любити так же безголово, як в 20? При наявності відповідальності за 2-х дітей і досвіду за спиною (не позитивного, як я розумію)
Ну і мужчина такого віку, який добре заробляє, міг купити собі житло вже на етапі розлучення (в моєму оточенні саме такі випадки серед чоловіків, які справді добре заробляють), а не йти в оренду і 1,5 роки там товктись та ще й бути не проти підселитись в квартиру жінки з двома неповнолітніми дітьми.
Чемна панночка• 29 января 2024
Ответ дляГл. Амурная
Друзі по дружньому сексом займуться?
С каких пор секс есть только у замужних?
Ответ дляГореотума
’математика не сходиться’
2 роки після розлучення = 24 міс.
Дохід 2000 дол/міс, з яких нехай 500 дол.аліменти, 500 дол - оренда, проживання, обслуг.авто (це мінімум). В сухому залишку - до 1000 дол/міс. Максимум 1 тис.
Вартість квартири - від 50 тис (мовчу про ремонт, меблі). Тобто, відкладати - мін.5 років. Якщо нема форс-мажорів і додаткових витрат, в т.ч. на автора (((
2 роки після розлучення = 24 міс.
Жена сантехника• 29 января 2024
Ответ дляRokko777
Удалено администрацией...
Чому віджала, може то була компенсація або відступні? 😀
Зроблено у 80-х• 29 января 2024
Ответ дляГл. Амурная
Я працюю в сфері найму персоналу. І з середини чудово знаю ситуацію реальну.
расскажіть нам будь ласка
Зроблено у 80-х• 29 января 2024
Ответ дляМальчижка
В мене квартира куплена особисто мною, після розлучення. Відкладала з зп, взяла взайм у друзів - вже практично віддала все. Колишній повний х*й виявився - на дітей поклав, аліментів 0, за 5 років навіть з ДР дітей не вітав.. тупо зник. Ну і хай здохне десь під забором.. Діти повністю на моєму забезпеченні.
Це чоловік пару раз на тиждень в нас ’живе’, діти його люблять, свята всі разом, по квартирі мілкі ремонти мені робить, сам все купляє для цього, разом 1,5 роки і ото почалися натяки постійне проживання разом. Вважає нас сімʼєю.
Люблю його, він любить нас наче, але відсутність свого житла мене передьоргує в ньому....якось я переросла вже такі етапи. Машина за 40к в нього - кажу продай купи 1к хоч. Ні мені для роботи треба вона...
а скільки вам років?
Зроблено у 80-х• 29 января 2024
Ответ дляВбигудях
За бугром другие зарплаты
2 тыс долларов на руки норм ЗП и для Германии и для Франции, не говоря уже об Испаниях, Польшах, Чехиях т.д.
Мальчижка
• 29 января 2024
Ответ дляГл. Амурная
Нет. Я предлагала продать, купить авто попроще + купить СЕБЕ 1комн.квартиру, ну нафига терять 15к грн на аренде?
Машина ему и попроще подошла бы, но именно внутреннее эго не позволяет уже сесть на авто дешевле, перед колегами и начальством не комильфо будет..Как-то так. Машина только по городу на и с работы ездить. По-моему это глупо. Но он сам взрослый человек... ощущение что уже рассчитывает а на фига этот шахер махер, если я с квартирой уже..
Астоновитесь!• 29 января 2024
Ответ дляRokko777
Не знаю о чем ты. Женского внимания предостаточно. А вот тебя бомбит не по детски
.
Удалено администрацией...
Жена сантехника• 29 января 2024
Ответ дляRokko777
Компенсация за что? Отступные за что? Общенациональное нужно делить обязательно. Я бы так и сделал.
Я написала припущення, за конкретними відповідями на ці питаннями, не до мене
Надежда наш компас• 30 января 2024
Ответ дляСветка-пипетка
Когда мы сходили мой жил на сьеме. Купил уже несколько квартир за годы совместной жизни. Мы их все потеряли и он за полтора года заработал ещё на 2.
Так что мой ответ - да. Я бы рассматривала мужчину без квартиры. Если её у него нет, возможно, она ему в данный момент не нужна.
Таких чоловіків, які досягають- одиниці. Зазвичай більшість сидить на попі рівно, ну в крайньому випадку 1к купить для самозаспокоєння, а 2,3- навіщо..