Мальдивирую• 29 января 2024

Яке щеплення роблять в 1 рік 6 міс

Допоможіть
Мені потрібні назви, бо я куплятиму
Я пам‘ятаю з минулих доз цього щеплення, що я плуталася. Бо не було якоїсь в начвності, і я купила щось іншу, а потім на наступний раз виявилося що я вколола лишній гепатит, і на третю дозу мені знов якусь іншу вакц сказали..
І от як це заести до купи
Інфанрікс гекса, тетраксим, інфанрікс ще якесь, інфанрікс хіп, щось заплуталася
Мені оцю комплексну
Не будь КакСвета• 29 января 2024
Оцю комплексну можна визначити в залежності від того, що і як зроблено а не навмання. Сходіть в фб в групу Вакцинація. Питання і відповіді і вам лікарі порадять

Yull• 29 января 2024
Ответ дляНе будь КакСвета
Підтримую, краще там питати, а не тут
автор Мальдивирую • 29 января 2024
Ответ дляYull
Підтримую, краще там питати, а не тут
Та я лікарю написала вже
Вчора.
Мовчить🤷‍♀️
Та я розумію що тут треба знати що я колола
Но я думала якщо хтось розбирається прям то я б по назвам (якби мені назвали асортимент , так би мовити), відновила б все по пам‘яті
автор Мальдивирую • 29 января 2024
Ответ дляYull
Підтримую, краще там питати, а не тут
Мені б хоча б не куплять, а просто божай подивитися по аптеках, як ситуація
Бо постійно якийсь дифіцит тих вакцин
Зажуженная Жужжа• 29 января 2024
Моїй дитині кололи пентаксим. Але вони взаємовзамінні.
Не будь КакСвета• 29 января 2024
Ответ дляМальдивирую
Та я лікарю написала вже
Вчора.
Мовчить🤷‍♀️
Еее, ну звісно треба знати. У вас має папірець бути на кожне щеплення. Паспорт щеплення? Чек з аптеки?
Не будь КакСвета• 29 января 2024
Асортимент один і той самий. Є французькі: тетраксим (4 компоненти), пентаксим (5), генсаксим (6). І бельгійські інфанрікс, інфанрікс івп, інфанрікс гекса.
Але, якщо ви не знаєте, що робили, вам навряд хтось допоможе. Як тоді розрахувати правільно? Щось може бути зайве (але це ще нічого) а щось бути відсутнім або не зарахованим (що гірше)
автор Мальдивирую • 29 января 2024
Ответ дляНе будь КакСвета
Та є, є
У них же в амбулаторіі
автор Мальдивирую • 29 января 2024
Ответ дляНе будь КакСвета
Вооот
От з цього асортименту я зараз мкажу що у нас було

автор Мальдивирую • 29 января 2024
Ответ дляНе будь КакСвета
Значить було так:
В пологовому «гепатит»
В 2 міс Інфанрікс гекса
В 4 міс тоже
В 6 міс тетраксим

І вот зараз пора
Не будь КакСвета• 29 января 2024
Ответ дляМальдивирую
Значить було так:
В пологовому «гепатит»
В 2 міс Інфанрікс гекса
В 4 міс тоже
В 6 міс тетраксим

І вот зараз пора
Ну от з цим ідіть попитайте лікарів в фб. Групу я вам написала. Або розпишіть кожну вакцину на компоненти, візьміть національний календар щеплень і повідмічайте, що є, чого немає.
Не будь КакСвета• 29 января 2024
О, ще є класний варіант. Зайдіть на сайт vakarta. Там можна ввести всі зроблені вакцини за назвами і отримати висновок, чого не вистачає за календарем https://vakarta.com/uk/
автор Мальдивирую • 29 января 2024
Ответ дляНе будь КакСвета
Дякую
автор Мальдивирую • 30 января 2024
Ответ дляНе будь КакСвета
Мені лікар відписала
Каже «АКДС»😳
Це воно - інфанрікси ітд?