Питання в темі. В телеграм-каналах пишуть, що Залужного зняли, якщо це правда, то...
Адвокат Пономаренко• 29 января 2024
Ответ дляАпель-синка
Удалено администрацией...
Ви можете любити кого хочете. Я спитала - за що?
Апель-синка• 29 января 2024
Ответ дляАдвокат Пономаренко
Отформатировала - захотела. Не имею право? Не стоит меня учить жизни. Вопрос - почему? Я не могу понять. Расскажите мне. Я реально не понимаю. В чем он лучше других?
Лучше каких других?
Olenka_bum• 29 января 2024
Ответ дляАдвокат Пономаренко
Він з 2021 року Головнокамандуючий. Ми бачили реальні дії по підготовці до війни? По обороні? А зараз що відбувається, коли збирають на все хлопцям? Чи людям треба у хочь у щось вірити?
У вас є альтернатива? Ви кого пропонуєте? Чи тільки критикуєте?
Адвокат Пономаренко• 29 января 2024
Ответ дляАпель-синка
Лучше каких других?
Інших генералів які є в ЗСУ.
Ответ дляАпель-синка
Удалено администрацией...
Ми надто мало про нього знаємо. Для людей ЗСУ зараз самий авторитет. Він очільник. Логічно, що народ йому вірить.
Вангую, що піде у політику. Не виключаю, що на пост президента. Якщо ще хтось сумнівається, що претенденти на цю посаду готуються задовго до початку передвиборчої кампанії, то мені з вами не має про що дискутувати.
Екатерина27• 29 января 2024
Ответ дляMangoskin
А какое он имеет отношение к армии ? Он военный ?
А министру не обязательно быть военным
Апель-синка• 29 января 2024
Ответ дляАдвокат Пономаренко
Інших генералів які є в ЗСУ.
Например, каких именно? можете фамилии равных Залужному назвать?
Апель-синка• 29 января 2024
Ответ дляE-ducate
Зеленський - верховний головнокомандувач і президент з 2019 року, ми бачили реальні дії по підготовці до війни?
Да, шашлычки и Чонгар. А еще Трускавец. Там тоже кадры готовили усиленно.
nightwoman• 29 января 2024
Ответ дляАдвокат Пономаренко
За те що не здав Україну, і не здав Херсон. За те, що я зараз можу вільно вам це відповісти після деокупації. Але ваша позиція доволі сумнівна по різним темам, і ви не зрозумієте, пані адвокат
Адвокат Пономаренко• 29 января 2024
Ответ дляOlenka_bum
Я нікого не пропоную. Я питаю. Чому при цьому бідламі люди вважають Залужного гарним генералом? Хочь би хто мені відповів? Наприклад -його люблять військові. Чи кажуть що він реально сильний профи. Ні.Тільки якісь наізди
Olenka_bum• 29 января 2024
Ответ дляАдвокат Пономаренко
Інших генералів які є в ЗСУ.
Питання в іншому. Поставлять того, хто буде ’угодний’. А це не дуже на сьогодні
А хто дійсно щось зможе зробити в даній ситуації - не допустять
Екатерина27• 29 января 2024
Все получили информации про увольнение Валерия Залужного из проверенных источников включая близкое окружение Залужного, лично я получил информации про увольнение Залужного от ближайших 2х его людей.
Но никто не может в это поверить.
Откуда я знаю про еще 101 увольнение и Умерова, не спрашивайте. Я в ***.
Но никто не может в это поверить.
Ответ дляMangoskin
Тоже думаю , что вброс , уже было пару месяцев назад и тоже из надежного источника .
Після поста Арьева і піднятого шуму були дзвінки з Британії та інших союзників.Не вийшло по тихому.А зараз виходить все одно це зробили?Всупереч здоровому глузду?