Шеллар• 29 января 2024

Залужного зняли?

Питання в темі. В телеграм-каналах пишуть, що Залужного зняли, якщо це правда, то...
uma• 29 января 2024
Ответ дляАдвокат Пономаренко
Цікаво, а чому ви переходите на особистості?
А это когда людям сказать нечего, а укусить хочется.
kpss2017• 29 января 2024
Ответ дляFalcon82
Марія Барабаш вже запостила
Вечер таки перестает быть томным)
Кузякин• 29 января 2024
Ответ дляFalcon82
Ми надто мало про нього знаємо. Для людей ЗСУ зараз самий авторитет. Він очільник. Логічно, що народ йому вірить.
Вангую, що піде у політику. Не виключаю, що на пост президента. Якщо ще хтось сумнівається, що претенденти на цю посаду готуються задовго до початку передвиборчої кампанії, то мені з вами не має про що дискутувати.
Увы, его авторитет среди многих военных уже летит в пропасть.
Amalpi• 29 января 2024
Ответ дляFalcon82
Він дофуя чого говорив....
А куда делись прошлые 500 тыс не сказал?
nenatasha• 29 января 2024
Умєрова теж звільнили
Svetlana-7070• 29 января 2024
Ответ для77 года рождения
Ви хоча б знаєте, де і в кого вчився наш Генерал? Ні. Тоді далі дивіться відосіки земарафону беневтіка
Причому тут марафон?

Хорошо.
Напишіть тоді хто призначив на посаду Залужного?
Dumky• 29 января 2024
🤬
kpss2017• 29 января 2024
Ответ дляLysiiiiii
Мій чоловік сказав що це дуже і дуже погано..
Смотря кому, кто хочет мира, тому хорошо 🤷
Екатерина27• 29 января 2024
Nat-li уже извинилась?
Реверанс• 29 января 2024
Ответ длячаревна
Ждём оф инфу. Утку уже и так запустили. Могут и Сырского назначить, как вариант. Говорят дядька он жёсткий..наблюдаем
Сирський любить мясні штурми.
Он операторів-дронщиків відправив посадку відбивати.
І нема їх.
І посадку не взяли
Кузякин• 29 января 2024
Так у нас не зашло все в глухой угол? Все отлично? Не надо ничего менять?
Olenka_bum• 29 января 2024
Ответ дляMangoskin
Я за Червинского , это он вагнеров взял в капкан , за это сидит сейчас .
Реальный патриот .
Ви де розумієте, що якщо його закрили, то явно не хочуть та не готують його на цю посаду.
Буде хтось, більш ’зговорлішивий’, або той, хто погодиться бути за цапа відбувала потім...
Ну як і при ковіді міністр охорони здоров´я
Mangoskin• 29 января 2024
Ответ дляРеверанс
Ви групу підтримки регіоналів бачу забули.
Квартал-95
И что дальше ? Это как-то отменяет тот факт , что Гончаренко у Яныка шестерил ?
Masushki2• 29 января 2024
Ответ дляАдвокат Пономаренко
Інших генералів які є в ЗСУ.
Наприклад кого ОДНОГО ?
БрЮнЕтОчКа77777• 29 января 2024
Ответ дляЕленнн
тут народ сподівається, замість залужного поставлять сирського, який уже неодноразово продемонстрував свою ефективність
Сырський -- эффективность? Спорный вопрос....
Dumky• 29 января 2024
Ответ дляkpss2017
Матрьошкам і тим яким немає різниці… хорошо
GarnoKvit• 29 января 2024
Ответ дляАдвокат Пономаренко
Я нікого не пропоную. Я питаю. Чому при цьому бідламі люди вважають Залужного гарним генералом? Хочь би хто мені відповів? Наприклад -його люблять військові. Чи кажуть що він реально сильний профи. Ні.Тільки якісь наізди
Пруфи дайте будь ласка про те, що військові наїзжають на Залужного.
nenatasha• 29 января 2024
Ответ дляКузякин
ми не знаємо, чому все зайшло в глухий кут, але тепер точно побачимо, чи проблема була саме в Залужному
tascka• 29 января 2024
Ответ дляЕленнн
Щось не подобається він мені
Кузякин• 29 января 2024
Ответ дляGarnoKvit
а вы сами с военными поговорите. Я тоже была недавно неприятно удивлена
Falcon82• 29 января 2024
Ответ дляLudaSHS
Роман Цымбалюк пишет Буданов головнокомандующий
Це трещ( якщо правда. БлоХер.
P.s. особиста думка
Amalpi• 29 января 2024
Ответ дляFalcon82
Він дофуя чого говорив....
Не прочитала,что вы про Зе, ответила, как про Залуж
Аноним Первый• 29 января 2024
Єрмак викотив що звільнили Залужного. І умєрова тоже.
Твориться щось незрозуміле.
Пс. Це канал єрмака. Цей пі…р пише під анонімом там особисто.
Кузякин• 29 января 2024
Ответ дляnenatasha
Если это не утка, которую какой-то дятел разнес
МАМА НИКИТКИ-2• 29 января 2024
Ответ дляАдвокат Пономаренко
Він з 2021 року Головнокамандуючий. Ми бачили реальні дії по підготовці до війни? По обороні? А зараз що відбувається, коли збирають на все хлопцям? Чи людям треба у хочь у щось вірити?
Для адвоката ви дуже погано розбираєтесь у владних вертикалях. Залужний відповідає виключно за стратегію ведення військових дій. Закупки та забезпечення військових, як і виплати їм, відповідає Міністерство оборони.
БрЮнЕтОчКа77777• 29 января 2024
Ответ дляМанула
позитивний блохер д´єрмака косвенно підтверджує?
ого! угрожают даже.
Mangoskin• 29 января 2024
Ответ дляnenatasha
Умєрова теж звільнили
Значит на место Залужного как писали поставят ?
Но с каких пор он военный ?
олена олена• 29 января 2024
Ответ дляkpss2017
Якого саме «міра»? Пуйло міра не хоче, ось де проблема
nenatasha• 29 января 2024
Ответ дляКузякин
та щось забагато дятлів цього разу
RaminaSonne• 29 января 2024
Ответ дляNat-li
Интересно, хоть одно это качающее публичное чмо ответит за свои высеры?
Це ви про себе? Дійсно, цікаво, що відповісте, коли навіть до вас дійде усвідомлення.