Шеллар• 29 января 2024

Залужного зняли?

Питання в темі. В телеграм-каналах пишуть, що Залужного зняли, якщо це правда, то...
Falcon82• 29 января 2024
Ответ дляLudaSHS
Саймон Шустер в книге сейчас пишет ( этой нашумевшей как и его интервью Экономисту о Зе) - что Залужный скрывал подготовку не только от русни но и офиса Президента, те не верили, а мин обороны не выделял ресурсов. Кто знает...
выстояли в феврале вопреки..благодаря людям, и младшему командному составу, власти, меры, сбу, полиция частично смылись
Ну от до влади має прийти людина із незаплямованою репутацією. Пише він це чомусь лише зараз.
А Заслужений завжди мовчить. Лише посміхається.
GirlSuper• 29 января 2024
Ответ дляkanni
Аналогично
Там выше уже на майдан выходят 🤣
Модные мальчишки• 29 января 2024
не ведитесь на вбросы. Кем его заменят? Марьяной?)) Один идиот написал с определенной целью вброс и вместо игнора этого *овна, начинают тащить на форумы. С какой целью, автор, вы это делаете? Помогаете врагу распространять ИПСО?
Falcon82• 29 января 2024
Ответ дляLizavel
Если это правда,нам пи&да
Обгрунтуйте
Falcon82• 29 января 2024
Ответ дляE-ducate
Так якщо усі однакові, то давайте за компанію і президента знімемо з посади, чому тільки головнокомандувача?
Він і так скоро буде не легітимним
Реверанс• 29 января 2024
Ответ дляМанула
Не хочу вірити. Якщо так, то це повний триндець ...
Заступника Залужного Хоренка прибрали за занадто успішні дії на лівому березу Херсону.
Без пояснень.
Триндець вже давно,але зараз маштаб лякає
77 года рождения• 29 января 2024
Ответ дляSvetlana-7070
А хто його ставив? 😂😂😂 ще скажіть що ви обирали на виборах? 😂😂😂
Ви хоча б знаєте, де і в кого вчився наш Генерал? Ні. Тоді далі дивіться відосіки земарафону беневтіка
Mangoskin• 29 января 2024
Ответ дляNat-li
В свое время и на каналах медведчука он отлично экспердил. Типа лешки гончаренко-ничем не брезгует.
Гончаренко это младорегионал , еще яныковская шестерка, самый мерзкий из всех депутатов , не считая коли котлеты .
автор Шеллар • 29 января 2024
Ответ дляМодные мальчишки
Мене хвилює це питання. Вам не подобається обговорення? Нажміть хрестик зверху та вийдіть із теми. Підберете щось на власний смак.
Вкусныйпончик• 29 января 2024
Госпаді, шо вам тільки не накинуть, аби ви тільки забули про той минулотижневий літак . До речі, а шо там береза про нього писав, чи геращенко?
77 года рождения• 29 января 2024
Ответ дляNat-li
О, да!
Льоша перевзувся і тепер його, як щуку кинули у річку
kpss2017• 29 января 2024
Ответ дляkanni
Ну ок. А за что отвечает? За порядок в армии отвечает? Почему военнослужащие, имеющие основание для увольнения с военной службы, вынуждены идти в суд, чтоб добиться увольнения, т.к. ни рапорты, ни жалобы вплоть до Главнокомандующего не работают? Их просто не рассматривают или дают неаргументированный отказ. А решения суда потом еще тоже фиг исполнишь: часто тупо переводят в другую в/ч и опять отказывают. За это кто отвечает?
Я не фанат залужного и не в курсе его полного функционала на занимаемой должности, но знаю кто отвечает за финансирование и об этом написала.
Адвокат Пономаренко• 29 января 2024
Ответ дляОлечка79
Удалено администрацией...
И? Вещаю. 100 000 подписчиков. Вас что-то не устраивает?
Mangoskin• 29 января 2024
Ответ дляМодные мальчишки
Тоже думаю , что вброс , уже было пару месяцев назад и тоже из надежного источника .
Олечка79• 29 января 2024
Ответ дляАдвокат Пономаренко
Я задала простой вопрос. Получила наезд. У Вас проблемы?
Удалено администрацией...
чаревна• 29 января 2024
Ответ дляМодные мальчишки
Ждём оф инфу. Утку уже и так запустили. Могут и Сырского назначить, как вариант. Говорят дядька он жёсткий..наблюдаем
LudaSHS• 29 января 2024
Ответ дляFalcon82
Не хотелось бы с Генерала Буданова2 с его медийностью .
Lizavel• 29 января 2024
Ответ длячаревна
Пацаны в ЗСУ его называют ’мясник’
Falcon82• 29 января 2024
Ответ дляMangoskin
Марія Барабаш вже запостила
nenatasha• 29 января 2024
Коза Ностра місцева шось знала
Lysiiiiii• 29 января 2024
Ответ дляDreami
У мене слів нема
Мій чоловік сказав що це дуже і дуже погано..
Реверанс• 29 января 2024
Ответ дляE-ducate
Зеленський - верховний головнокомандувач і президент з 2019 року, ми бачили реальні дії по підготовці до війни?
Звичайно бачили його дії
Miere• 29 января 2024
Тоді зе треба посадити на кол
Модные мальчишки• 29 января 2024
Ответ дляШеллар
Я сама буду вирішувати, як мені поступати. Я натиснула скаргу. Бо ваша тема лише допомагає ворогу дискредитувати вище військове керівництво країни і ви поширюєте ІПСО на радість ворогу. Офіційного підтвердження немає.
nightwoman• 29 января 2024
Сподіваюсь що фейк
Розбійник• 29 января 2024
Ответ дляМодные мальчишки
Удалено администрацией...
ennSe• 29 января 2024
він же наче розумна людина, наче б то ж він не дав міст підірвати на лівому березі, щоб не відрізати нас від міста, сильна і поважна, розумна людина.
VShpak• 29 января 2024
Ответ дляLudaSHS
Удалено администрацией...
Модные мальчишки• 29 января 2024
Ответ дляШеллар
Вас не хвилює це питання, інакше ви б не стягували сюди все сміття, яке бродить в інфопросторі. Ви поширюєте ІПСО.
Реверанс• 29 января 2024
Ответ дляLudaSHS
Так і було.Марченко порушив 8 наказів з ОП і захистив Миколаїв.Сам казав.Тому Кіму орден.А Марченку 2 кримінальні справи