Шеллар• 29 января 2024

Залужного зняли?

Питання в темі. В телеграм-каналах пишуть, що Залужного зняли, якщо це правда, то...
nightwoman• 29 января 2024
Ответ дляМодные мальчишки
Я сама буду вирішувати, як мені поступати. Я натиснула скаргу. Бо ваша тема лише допомагає ворогу дискредитувати вище військове керівництво країни і ви поширюєте ІПСО на радість ворогу. Офіційного підтвердження немає.
А чого ви за ворога хвилюєтесь? Хай вони самі голову ломають. Якщо це їх подратує, чому б ні
nenatasha• 29 января 2024
ну не дарма ж Безугла три місяці підготовлювала суспільство до цієї події
все було не просто так
liss• 29 января 2024
Диссертацию защитил … а кем там ?!
lady.dziu2011• 29 января 2024
Ответ дляRiesling
Що в тг тільки не напишуть
Особливо рашаботи
Просто так таким би не кидались, або зняли , або готуються зняти
Вкусныйпончик• 29 января 2024
Ответ длячаревна
Ждём оф инфу. Утку уже и так запустили. Могут и Сырского назначить, как вариант. Говорят дядька он жёсткий..наблюдаем
Його довоєнні ’колеги’ погано про нього відгукуються.
LudaSHS• 29 января 2024
Ответ дляРеверанс
Так і було.Марченко порушив 8 наказів з ОП і захистив Миколаїв.Сам казав.Тому Кіму орден.А Марченку 2 кримінальні справи
Я смотрела 2 видео интервью с Марченко, как он приехал 25.02 и как там ничего не было готово и как все они сделали , чудо.
И видно было, как он шел по улице , и как люди простые с ним общались.
Николаев устоял благодаря таким вот людям и команде.
Masushki2• 29 января 2024
Ответ длячаревна
Я другое про него читала.
Промолчу , ибо я не военная.
Falcon82• 29 января 2024
Ответ дляnenatasha
Коза Ностра місцева шось знала
А що тут нереалістичного?
МиссКаприз• 29 января 2024
Ответ дляnenatasha
все було не просто так
3 дня назад
Апель-синка• 29 января 2024
Ответ дляTeonaa
Це авторитет?)
Ну он вообще-то не пизд@бол какой-то. И на фронте был.
И мысли у него всегда были трезвые.
lady.dziu2011• 29 января 2024
Ответ дляnenatasha
все було не просто так
100%
Na_t_li• 29 января 2024
Ответ дляМарисолька
Написав Береза, що підтвердилась інформація. Я вихожу на майдан
Зачем ?
Джулияробертс• 29 января 2024
Мені здається, що зараз це правда...
Екатерина27• 29 января 2024
Ответ дляLysiiiiii
Мій чоловік сказав що це дуже і дуже погано..
Это не просто плохо, это катастрофа( если правда). Военные к нему прислушивались. И продолжат прислушиваться. Если понимаете, о чем я…
LudaSHS• 29 января 2024
Если это перевод на важную должность- то одно
Просто жаль, что снова нет комуникации с людьми. Снова под покровом ночи , с шума тг каналов блогеров узнаем такие важные вещи - все таки человек и должность важного приоритета.
Falcon82• 29 января 2024
Ответ дляLudaSHS
Згодна. Теж дивилась. Такі люди мають бути у верхівці.
Olenka_bum• 29 января 2024
Ответ дляInuk
Де пишуть? В яких каналах?
В таких
Апель-синка• 29 января 2024
Ответ дляАдвокат Пономаренко
Чому так всі люблять Залужного? Хтось мені поясне?
Удалено администрацией...
Аноним Первый• 29 января 2024
Ответ дляE-ducate
Думаєте, Залужний заважає ОП вести перемовини з росією?
Думаю Залужний заважає здати Україну москалям. єрмак і зеслуги з самого початку хотіли здати країну, а Залужний і зсу їм перешкодили.
Я не довіряю нашій владі на 100%
Lysiiiiii• 29 января 2024
Ответ дляЕкатерина27
Мій чоловік офіцер і не остання людина в ЗСУ, але він в ахєрє повному. Але каже що це може бути неправдою.
Каже що з роботи повідомлять , поки мовчать.
Lizavel• 29 января 2024
Ответ дляLudaSHS
В РНБО переведут Залужного
автор Шеллар • 29 января 2024
Ответ дляFalcon82
Згідна, мають бути, саме тому зелена пліснява їм кримінальні справи відкриває. Згадайте до Марченка ще Червінського.
Реверанс• 29 января 2024
Ответ дляPiracanta
Странно, пятого заместителя начальника генштаба снимают с должности и то объявляют об этом официально. А тут целого главнокомандующего и тишина
Офіційно?
Генерал Хоренко про своє звільнення з посади зав.головнокомандуючого зі ЗМІ дізнався.І Залужний такого подання не робив
kuskus• 29 января 2024
Ответ дляLysiiiiii
А хто ваш чоловік? Ким працює?
Amalpi• 29 января 2024
Ответ дляE-ducate
Зеленський - верховний головнокомандувач і президент з 2019 року, ми бачили реальні дії по підготовці до війни?
Он обещал уйти, если не закончит войну, уже забыл наверное
Екатерина27• 29 января 2024
Ответ дляLysiiiiii
Есть слухи и про Умерова
E-ducate• 29 января 2024
Тим часом, Гончаренко пише, що це правда.
Не те, щоб надійне джерело , але ще одне
Lysiiiiii• 29 января 2024
Ответ дляkuskus
А хто ваш чоловік? Ким працює?
ЗСУ. Цього достатньо.
LudaSHS• 29 января 2024
Ответ дляМиссКаприз
3 дня назад
Ой попался перепост как она облизывает Сырского, думаю с чего б это.
Так много нам его уже кормили и так статья, и видео, Рик Комарова, и так видосики - но Люди не видят в Сырском защитника генерала. Он не харизматичный , и мои знакомые на харьковском передке - о нем не очень мнение..
Екатерина27• 29 января 2024
Ответ дляkuskus
А хто ваш чоловік? Ким працює?
Вы серьезно спрашиваете?какого ответа ждете?