Питання в темі. В телеграм-каналах пишуть, що Залужного зняли, якщо це правда, то...
nightwoman• 29 января 2024
Ответ дляМодные мальчишки
Я сама буду вирішувати, як мені поступати. Я натиснула скаргу. Бо ваша тема лише допомагає ворогу дискредитувати вище військове керівництво країни і ви поширюєте ІПСО на радість ворогу. Офіційного підтвердження немає.
А чого ви за ворога хвилюєтесь? Хай вони самі голову ломають. Якщо це їх подратує, чому б ні
lady.dziu2011• 29 января 2024
Ответ дляRiesling
Що в тг тільки не напишуть
Особливо рашаботи
Просто так таким би не кидались, або зняли , або готуються зняти
Вкусныйпончик• 29 января 2024
Ответ длячаревна
Ждём оф инфу. Утку уже и так запустили. Могут и Сырского назначить, как вариант. Говорят дядька он жёсткий..наблюдаем
Його довоєнні ’колеги’ погано про нього відгукуються.
Ответ дляРеверанс
Так і було.Марченко порушив 8 наказів з ОП і захистив Миколаїв.Сам казав.Тому Кіму орден.А Марченку 2 кримінальні справи
Я смотрела 2 видео интервью с Марченко, как он приехал 25.02 и как там ничего не было готово и как все они сделали , чудо.
И видно было, как он шел по улице , и как люди простые с ним общались.
Николаев устоял благодаря таким вот людям и команде.
МиссКаприз• 29 января 2024
Ответ дляnenatasha
ну не дарма ж Безугла три місяці підготовлювала суспільство до цієї події
все було не просто так
3 дня назад
Апель-синка• 29 января 2024
Ответ дляTeonaa
Це авторитет?)
Ну он вообще-то не пизд@бол какой-то. И на фронте был.
И мысли у него всегда были трезвые.
lady.dziu2011• 29 января 2024
Ответ дляnenatasha
все було не просто так
100%
Екатерина27• 29 января 2024
Ответ дляLysiiiiii
Мій чоловік сказав що це дуже і дуже погано..
Это не просто плохо, это катастрофа( если правда). Военные к нему прислушивались. И продолжат прислушиваться. Если понимаете, о чем я…
Ответ дляLudaSHS
Згодна. Теж дивилась. Такі люди мають бути у верхівці.
Апель-синка• 29 января 2024
Ответ дляАдвокат Пономаренко
Чому так всі люблять Залужного? Хтось мені поясне?
Удалено администрацией...
Аноним Первый• 29 января 2024
Ответ дляE-ducate
Думаєте, Залужний заважає ОП вести перемовини з росією?
Думаю Залужний заважає здати Україну москалям. єрмак і зеслуги з самого початку хотіли здати країну, а Залужний і зсу їм перешкодили.
Я не довіряю нашій владі на 100%
Ответ дляЕкатерина27
Мій чоловік офіцер і не остання людина в ЗСУ, але він в ахєрє повному. Але каже що це може бути неправдою.
Каже що з роботи повідомлять , поки мовчать.
Ответ дляPiracanta
Странно, пятого заместителя начальника генштаба снимают с должности и то объявляют об этом официально. А тут целого главнокомандующего и тишина
Офіційно?
Генерал Хоренко про своє звільнення з посади зав.головнокомандуючого зі ЗМІ дізнався.І Залужний такого подання не робив
Екатерина27• 29 января 2024
Ответ дляLysiiiiii
Есть слухи и про Умерова
Ответ дляМиссКаприз
3 дня назад
Ой попался перепост как она облизывает Сырского, думаю с чего б это.
Так много нам его уже кормили и так статья, и видео, Рик Комарова, и так видосики - но Люди не видят в Сырском защитника генерала. Он не харизматичный , и мои знакомые на харьковском передке - о нем не очень мнение..
Екатерина27• 29 января 2024
Ответ дляkuskus
А хто ваш чоловік? Ким працює?
Вы серьезно спрашиваете?какого ответа ждете?