ЖонДуан• 29 января 2024
Armand Basi in Red чи Moschno Funny - більш стійкі та приємні?
Кому там слова не давали• 29 января 2024
Перші мені наче трішки з ароматом дюшесок, не приторним, а другі теж дуже приємний легкий цитрус з солодкою ноткою. Більш стійкі перші, а приємні другі. Але це індивідуально.
Психологічка• 30 января 2024
Ответ дляКукарикуууууу
По стойкости как по мне одинаково.У меня и те и те есть.
А у Вас в червоному флаконі Ін ред? Щось вони мені зовсім мало чутні, поставила відстоятися, може з дороги так