АфродитаПетровна• 29 января 2024

Тут много тех, у кого нет водительских прав?

Сколько вам лет?
Планируете получить права?
Поторописька• 29 января 2024
У мене нема. 36 років. Мене влаштовує, що за кермом чоловік.
Белочкой зови• 29 января 2024
Боялась идти учиться)) очень зря))
Вошла в кураж, накатала 80+ часов)) успешно сдала экзамен
Рекомендую в фб группу права без хабарів
Отжигающая• 29 января 2024
39. Все, ще планую їх отримати, але, напевно, не настільки потрібні
CuteMay• 30 января 2024
31 год. Правам 2,5 года. Иногда катаюсь. Но осторожно 😅
Коренная киевлянка• 30 января 2024
Ніколи не цікавилась автомобілями, не було бажання мати, не було бажання їздити і розуміння ПДР також не було.
Але почала звертати увагу на знайомих людей, вік яких або фізичний стан не дозволяють їм багато ходити чи носити важкі сумки, таксі для пенсіонерів дорого, а от власний автомобіль з минулих часів, який не який, а мають і використовують для того, щоб дістатися до магазину хоча б, або ще кудись. Вони так більш мобільні, а коли з авто щось трапляється, то відрізані від зовнішнього світу. Тому зробила висновки , що поки молоді, сильні, здорові, то без авто можна прожити, але з часом воно все ж стане необхідністю. Авто покращить мобільність пенсіонерів, інвалідів. Вони їздять дуууже повільно на своїх ´драндулетах´, але то для них незамінна допомога у пересуванні, особливо коли не мають родичів. То ж авто бути у моєму житті. Поки що по-тихеньку самостійно вчу ПДР, читаю коментарі до різних ситуацій, дивлюсь відео, проходжу тести. Ну а далі видно буде.
автор АфродитаПетровна • 30 января 2024
Ответ дляКоренная киевлянка
Скільки вам років?
Коренная киевлянка• 30 января 2024
Ответ дляАфродитаПетровна
Скільки вам років?
Не бійтесь йти вчитись, скільки б років вам не було. Щоб було простіше, можна самій спочатку. Теорію зараз можна здавати і без автошколи, але практику треба проходити у школі, а вони зробили вищу ціну для тих, хто не вчив у них теорію. Виходить майже те саме. Не бійтеся, не дивіться на свій вік. Якщо погано запам´ятовується чи розуміється, перечитуйте ще раз. І ще раз. Шукайте відео-поясненея на ютуб. Все вийде. Стане навіть цікаво.
автор АфродитаПетровна • 30 января 2024
Ответ дляКоренная киевлянка
Дякую