УжеВотДа• 29 января 2024

Чоловік сказав що моя їжа гидота і він в такому віці

Разом з ним 12років, двоє дітей малих. Мені 35 йому 39
Я йому даю їжу з собою на роботу і вдома вечером приходить вечеряє. Приходе пізно бо ще свою справу має щоб гроші заробляти.
Грошей на їжу якби хватає. На інше не дуже. Все впритик. Я знала що моя їжа йому не подобалася, я не вмію готувати смачно. І взагалі я ту кухню не люблю, готувати не люблю, ніколи не любила. Ну якось так і 12р він бідний мучиться їсть що готую ))
Буває немає настрою чи часу то я даю магазині пельмені, вареники на роботу. Вечером побачив що я наготовила йому в лоток вареники і сказав не давати нічого краще, поїде в столову, він роботи трохи далі вона, треба проїхатись. Що моя їжа огидна, йому вона надоїла, він хоче салатів з звичайної капусти а я не вмію їх готувати. Ну не вмію, я її різу спеціальним ножем, тонко, віджимаю щоб мягка була, помідора, огірок, але йому не так (
Я вечером сказала що хай їде і в столову, мені проще, йому смачніше, обом добре. На що він сказав що мені все проще, я нічого не вмію і що отак звичайно і буває, спочатку в столовій типу чоловік, потім типу натякнув що він в такому віці що шлях до чоловіка через шлунок, я так зрозуміла що найде когось, якусь що буде йому смачно готувати ) може я неправильно зрозуміла, не знаю (
Я сказала щоб не тратив час і шукав вже когось хто буде йому смачно готувати, він ліг спати.
Я в декреті. На роботу тяєковтйтм, бо школа ходи забирай, 1 клас, друга дитина в садочок ходити не хоче, зранку істерики (
Але я вже готова на все, готова мабуть розійтись тей все, переплачу місяць,два, потім буде легше. Мені та їжа вже в печінках ((
Мрії у вирії• 29 января 2024
Ответ дляспальное место
12 лет триггеру...
Тигеру)) Он рос внутри мужа автора))
Мастер Класс• 29 января 2024
Ответ дляПацака-задирака
А з чого це жінка це все повинна?
А кто должен готовить, если жена не работает? Неужели муж?
Баба на горошині• 29 января 2024
Ответ дляСветка-пипетка
Ну вы же понимаете что это бред? Иначе все хорошо готовящие были замужем счастливы,а неряхи одиноки. Но как показывает практика от этого счастье/несчастье не зависит.
дають гарно. Це теж з основних потреб. Їжа там вже не важлива
Королева краси• 29 января 2024
Ответ дляПацака-задирака
Для того щоб назвати їжу яку приготувала твоя рідна людина, гидотою, треба бути просто мудаком конченим.
Ой вы знаете я с таким тоже столкнулась.
Мы живём со свекровью. Я всегда рада если она готовит и я прихожу с работы и есть еда. Я очень рада и довольна, а муж вечно высказывает то то не так то другое. Бедная свекровь столько выслушивать(((
So_so• 29 января 2024
Кстати, почитала тему и поняла, что единственный салат из капусты, что муж ест дома это из Сильпо, я беру в коробках, Гринвиль или что-то подобное.
Я как-то спекла кекс, он сначала спросил чем так пахнет, а потом что случилось
Миззери• 29 января 2024
Ответ дляВумна вутка
Я своє не фотографую. А впм варто навчитисяготувати смачно хоч би 1-2страви. Цебуде впша ізюмінка.ваше коронна страва. Кожна жінка мусить вміти шикарно готувати щось одне. І вона завжли буде дивувати.чоловіки любоять коли дляних щось готують смачне. Хоч 1 страву. Це порада сімейного психолога дівчатам які не тямлять готувати. Мусите навчитися шикарно готувати щось одне. І цього достатньо.щоб не кинув. Бо багато знаю сімей які розпалися через відсутність сексу і невміння готувати. Чоловік який заробляє гроші не може прийти і ще готувати.бо ви наварили помиїв. Пожалійте влвсного чоловіка і дітей і таки навчітьсясмачно тушити картоплю. Кспусту.варити той борщ.
Я конечно извиняюсь но как что-то одно поможет ? Оно осточертеет через неделю иди надо чередовать «говно, говно, вкусно, говно , говно» ?
Пилосмок працює• 29 января 2024
Ответ дляЯйцеголовая
Вам за 80?
за 40, еле вышла замуж. сейчас развелась.
спальное место• 29 января 2024
Ответ дляМиззери
После таких тем думаю что мне стоит завести кулинарный блог в помощь таким как вы автор , мужья б заходили , смотрели что я готовлю и бежали целовать вам руки
Вареники ему ручной работы приготовили!!! Хотите мои фото еды? Из последнего это грибной суп
Все ели , ну то что в кастрюле осталось
Срач на кухне не всегда показатель вкуса еды
ЯниЯ• 29 января 2024
Ответ дляМиззери
Автор , специально для вашего мужа фото , привет передавайте
Это моя коллекция рецептов , избранное
Клас! Оце креатив! Це кораблик з восьминога і чоловічок-Лего капітан?
Замріяна• 29 января 2024
Ответ дляSo_so
Это супер! Почему плохо? Я никакие судки не готовлю, мне муж часто сам судочек с работы приносит))), пообедает и с собой мне котлету по киевски или что я ещё люблю тащит.
Столовая это прекрасно! Я к тому написала, что раз жене высказывает, пусть ест в столовой. Но что-то мне подсказывает, что он не будет.
Щось мені підказує що там не в їжі справа. Їжа-лише привід для претензій, а причина-глибше
Королева краси• 29 января 2024
Ответ дляУжеВотДа
Мій не просте наготовлювати, хоче просто але смачно. Але це ж мені на роботу дай, вечером дай, дітей теж нагодуй не раз в день. Я 80 відсотків на кухні і не так всеодно. Мені ця кухня встаршних снах, я вже готова розійтись тільки через кухню ((
Попробуйте составить график. Вы готовите а какие то разы он в столовой. Чтобы вы немного отдохнули.
Мастер Класс• 29 января 2024
Ответ дляСветка-пипетка
В моем случае зависит
Стигла полуниця• 29 января 2024
Ответ дляМатьЧасть
Так пусть муж сам готовит, если ему не нравится ваша готовка.
А жона що буде робити?
So_so• 29 января 2024
Ответ дляЗамріяна
Конечно
Мастер Пис• 29 января 2024
Ответ дляТочная копия плова
Так у вас діти в школі і в садку. Чи як?
Відвести ж треба...
Додекаэдр• 29 января 2024
Ответ дляSo_so
Так то был юный орел, а теперь сорокалетний алиментщик с кучей претензий))
Хотя в жизни всё бывает.
Найдется одинокая душа, поверьте ))
Разгуляшка• 29 января 2024
Ответ дляМиззери
Это моя коллекция рецептов , избранное
последнее это шедевр)) а 2 и 3 вполне аппетитно выглядят!
Королева краси• 29 января 2024
Ответ дляВишня на торті
Ну я могу понять. Человек на работе, потом еще какое-то своё дело, чтобы денег заработать для семьи. Жена в это время дома сидит и варит магазинные пельмени... Я бы прям охренела от такой наглости))
Это так со стороны кажется, но похоже оно не так..
Амелі на мілені• 29 января 2024
Ха ха
Мой муж не знает , что заказать, то том ям ему, то Бенедиктов, то ещё какую фигню
Будет жрать вареники
Миззери• 29 января 2024
Ответ дляЯниЯ
Осьминог настоящий и Лего настоящее
Такая презентация что б отвлечь от вкуса 🤣🤣
Светка-пипетка• 29 января 2024
Ответ дляМиззери
Это моя коллекция рецептов , избранное
Господи. А я себя рукожопом считаю. Да я богиня готовки)
Яйцеголовая• 29 января 2024
Ответ дляспальное место
Никогда не отжимала капусту и никогда салат не был сухим: может я что-то не так делаю 🤷‍♀️
Капуста різна буває, кстаті. Може ви обираєте гарну соковиту, що легко жується
Королева краси• 29 января 2024
Ответ дляПополняю_Карму
а ким треба бути, щоб своїй рідній людині, у котрої сидиш на шиї 12 років, лінуватись приготувати щось людське з’їсти?
Да вы знаете можно наготовить все что угодно но если человека все бесит и раздражает то ему будет все не так
Миззери• 29 января 2024
Ответ дляСветка-пипетка
Вот! Ради вас все это и делалось 👍
Женщины себя недооценивают 👍
Вумна вутка• 29 января 2024
Ответ дляМиззери
Ну..хоч щось чим можна похизуватися.
Пацака-задирака• 29 января 2024
Ответ дляБаба на горошині
бляяя🤮
Ой да прям, така драма, можна подумати у вас ніколи суп чи каша не тікали головне щоб не загорілось
Обижулька• 29 января 2024
Я теж така з приводу кухні, ненавиджу це все і не вмію, але мій чоловік ніколи такого не скаже, не подобається - купляє їжу, або готує сам, а Ваш якщо не може, то хай тоді заробляє так, щоб їсти в кафе, от і всі проблеми, Ви йому так і скажіть - що хочете теж відпочивати на Мальдівах, але ти не вмієш заробляти гроші, от я піду до того хто вміє😁
Миззери• 29 января 2024
Ответ дляВумна вутка
Ну..хоч щось чим можна похизуватися.
Это завлечь на свидании на раз ?
Очень коварно ))
автор УжеВотДа • 29 января 2024
Ответ дляЗамріяна
А що поганого в їдальні на обід? Мій чоловік в пузату хату ходить, в нас на роботі теж годують з їдальні. Все краще ніж з судочками мотатися по маршрутках, метро.
Йому від роботи проїхатись туди треба )
ЯниЯ• 29 января 2024
Ответ дляМиззери
Осьминог настоящий и Лего настоящее
Прикольно вийшло:-) по-морському!