празники не помню• 29 января 2024
Чому мене не зрозуміли тут на форумі? Поведінка невістки дійсно дивна.
По скільки та тема вже втратила актуальність. Хочу розповісти вже в новому пості. Багато хто зі мною не погодився тут, що поведінка дивна. Добре. Ось ще один приклад. Я зробила фото-портрет онука. Поставила на видному місці, невістка побачила і скривила обличча, а потім почала сміятися. А потім сказала мені «Вам подобається, хай вас радує.» Це не дивно? 😳
Спитала потім в сина, що це за реакція така. А виявилось, що невісткі стало не приємно, що я зробила фото-картину велику на памʼять. Що мовляв, онука я бачила за пів року, всього два рази, ніколи не приїздила, зато картину поставила. Я була в шоці від такого. Це нормально? Що тут поганого? Свекрухи поправте мене, якщо я не права!
Chaterbox• 30 января 2024
Ответ дляпразники не помню
А хто лізе? Я ж не суну носа. Просто зробила картину для себе. А тут я бачу на форумі багато хто читає. То може хтось і зрозуміє мене. Бо в тому пості закидали тапками.
Тут аудиторія не міняється від поста до поста😅 Як сума від перестановки доданків.
Плету корзинки• 30 января 2024
Думаю, Вы тролите. По теме, у моей свекрови тоже стоят портреты внучки, которую она не видела 3 года, и до этого виделись раз в году. Живёт в соседнем городе, 40 мин электричкой. Но не может приехать, то голова болит, то жопа. Я привозила раз в год, чаще не было желания. После развода с её сыном нет желания общаться вообще.
празники не помню
• 30 января 2024
Ответ дляРостки жимолости
а зі свахою що не так?
Колись без запрошення поїхала до сватів. У її батька є тяга до алкоголю, він тоді вже майже рік не пив. Я про це не знала, запропонувала випити, і сват почав знову пити. Невістка взнала про це і зробила мене винною, мов навіщо я туди взагалі їхала, ще й без запрошення. А я тільки хотіла приємно зробити, сюрприз сватам. Потім зацепилися зі свахою, за дітей. Я висказала, що її донька огризається до мого сина і те, що вона думає тільки про себе. Останню цукерку в пельку всуне собі, а про чоловіка свого не подумає ніколи і не залише нічого, навіть тієї цукерки.
Ростки жимолости• 30 января 2024
Ответ дляпразники не помню
Зрозуміло
не дивно що у вас такі стосунки
Думаю ваш син сам може розібратися зі своєю дружиною
Навіщо ви щось про неї кажете ?
Він одружен - не ви
Мабудь я також з вами не спілкувалась і дитину не давала
Бо ви конфликтна людина
не дивно що у вас такі стосунки
Навіщо ви щось про неї кажете ?
Він одружен - не ви
Бо ви конфликтна людина
Фрикаделька• 30 января 2024
Ответ дляРостки жимолости
Зрозуміло
не дивно що у вас такі стосунки
Навіщо ви щось про неї кажете ?
Він одружен - не ви
Бо ви конфликтна людина
не дивно що у вас такі стосунки
Навіщо ви щось про неї кажете ?
Він одружен - не ви
Бо ви конфликтна людина
Вот это свекровушка приятное невестке сделала. Невестка наверное, на всю жизнь такой сюрприз запомнила. И зачем было ехать туда, куда не звали? Как по мне свекровь очень странная. И думает, что её сын святой и ему нужно только «в попу дуть», а огрызаться, нет, вы что, он ж такое не заслужил. Очевидно что тут только ж невестка плохая, а сын белый и пушистый. Еще и невестку попрекать сколько конфет она съела, я в шоке просто. Неудивительно, что у них такие отношения с невесткой. Я бы тоже не общалась и не привозила бы внука к ней.🤦🏻♀️
Цікавий писочок• 30 января 2024
Ответ дляпразники не помню
Ясно, ви троль)
А якщо ні, то як можна їхати без запрошення?
ЯблокоРаздора• 30 января 2024
Ответ дляВся така шо куди там
Моя свекровь тоже сделала большое фото,портрет внука. Я невестка. Не понимаю негатива по этому поводу
. Не реагируйте на эти выбрыки невестки.
А выбрык в чем? Невестка ж даже слова не сказала. А нет, сказала ’Вам подобається, хай вас радує’ . Вот это выбрык так выбрык! Даже не знаю, как аж такое не отреагировать.Тяжело, конечно)))
празники не помню
• 30 января 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Ясно, ви троль)
Син приїхав до нас із невісткою, а потім вони мали поїхати до сватів в гості. Я вирішила поїхати з ними, але так, без запрошення. Невістка коли взнала, що я буду їхати з ними, промовчала. Свати мене не кликали до себе в гості. Але ж я просто хотіла подружитися зі сватами. Але я не знала, про проблеми з алкоголем у їх родині, тому так і сталося.
Цікавий писочок• 30 января 2024
Ответ дляпразники не помню
То у вас ще дуже терпляча невістка
Я на таке свекрусі сказала, що обовʼязково поїдемо до моїх, коли вони запросять
Цікавий писочок• 30 января 2024
Ответ дляпразники не помню
Вам не здається, що ви трошечки безпардонна?)) чи вам повинні бути раді усюди, бо ви «мама чоловіка»?)
Ростки жимолости• 30 января 2024
Ответ дляФрикаделька
ну вот может по єтой причине и сын сам с ребенком не едет
празники не помню
• 30 января 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Чому це я безпардонна? Щоб тут не писали, але я люблю свого онука і хоч його не часто бачу, але я подарунки передаю, то памперси, то речі мені віддали дитячі, я невісткі передала, суміш купую. А невістка тим, що я передаю не користується, а в останній час і дякую не напише. То хто тут ще безпардонний?
Цікавий писочок• 30 января 2024
Ответ дляпразники не помню
Пертись без запрошення - це таки безпардонність))
Фрикаделька• 30 января 2024
Ответ дляпразники не помню
Подгузники, смесь и бу вещи, это шикарные подарки для любящего внука. Пусть невестка вам прокладки подарит и банку тушонки, может вы тогда поймете, что такое не стоит «дарить.» А вообще, это скорее как доп. помощь молодым родителям в финанс. плане. Но если невестка не пользуется, значит они в этом не нуждаются. Подарите в следующий раз новую игрушку или новые вещи, не бу)
Гола з конопель• 30 января 2024
Ответ дляКинг-Конгша
живу зі свекрухою в одному місті, бачить внучку 3 рази на рік. І то возить до неї чоловік на 30 хвилин це максимум. Портрет є
Моя така ж. Зате на стіні галерея. Тьфу. Вимагала, щоб ми внучку привозили, а уваги лише по вулиці з нею пройтися, щоб люди побачили. І все. Далі дитина не цікава. Сказала, що цирку більше не буде.
празники не помню
• 30 января 2024
Ответ дляФрикаделька
Я з вами не згодна.
З бісиками• 30 января 2024
Ответ дляКинг-Конгша
То дуже правильно. Портрет має бути і фото має відповідати віку, щоб свекруха знала як виглядає онука/онук. А то наша не впізнала дитину на вулиці і питала чи є в неї «ряба сумка», щоб ідентифікувати чи то вона була чи ні). Портрета не має.
Цікавий писочок• 30 января 2024
Ответ дляЗ бісиками
Блін, серйозно? Капець
З бісиками• 30 января 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Блін, серйозно? Капець
Так). Але, молоді мами, ставтеся до того з гумором, нерви дорожчі.
Рубаю олівлє• 30 января 2024
Ответ дляВся така шо куди там
Тут скорее выбрыки свекрухи. Почитайте ее прошлую тему. Она видно хочет командовать молодыми и льет грязь на невестку. Почитайте внимательно - невестка у нее и слова не может сказать. Свекровь пропускает каждое слово невестки в штыки. Невестка сетовала, что,мол портрет поставила, а с внуками нянчиться не хочет. В прошлой теме свекровь ставит условие - пускай внуки приходят, а невестка нет. Классика, короче
Рубаю олівлє• 30 января 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
Вас би зрозуміла моя свекруха)
За 15 років бачила дитину 2 рази, живемо в одному кварталі,ходимо в 1 магазин. Йде і дитину не впізнає.
Зато всюди порозставляла фотки,на всі шкафи. І своїм подругам хвалиться,що все купляє, дарує,уже вплоть до приданого. А насправді дулю с маком
Ооо, это вы прям как про мою свекровь списали. Мне кажется это поколение такое и воспитание. Калькой один в один. А шо люди скажуть? На людях одна (сама доброта и кротость), зато дома ей те внуки сдались может месяцами даже не позвонить. Только про себя и свои болячки тема. Эгоистка. Моей 85 годиков, бегает еще как лошадь.
Рубаю олівлє• 30 января 2024
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Майже завжди з невісток претензії до свекрухи і навпаки. Я не читала ваші давніші теми, але з цієї теми поведінка невістки дурна
Ото у вас всі невістки дурні, одна ви розумна. Видно, що свекруха. Давно дурною невісткою була?
Рубаю олівлє• 30 января 2024
Ответ дляпразники не помню
Боже, вам вже тих цукерок шкода? Чого в рота заглядаєте?
ФруктЕщеТот• 30 января 2024
Ответ дляФрикаделька
Тут нейшлось о том, что невестке что-то нужно. А вы себя просто пытаетесь оправдать, что невестка не такая, а может вы такая самая свекровь и бабушка, как и автор?)
И тут наоборот, это для невестки « баба з возу, кобилі легше.»
Ви теж з привітом, ок. Молодій дівчині 100 євро в подарунок на день народження на її дівчачі забаганки це образа. При цьому живемо в різних країнах і я своєю присутністю в її житті не набридаю від слова зовсім.
З задоволенням витрачу ті 100 євро на себе, а одяг доньці куплю, замість того щоб слати коробки людині яка на дарунки реагує неадекватно.
Мені гроші ніхто не дарує, тому так, баба (невістка) з возу мені легше. Тільки ж потім знову образи будуть, а чому не приймаю участь в їх житті, а все, вибачайте
Оце так цабе• 30 января 2024
Ответ дляпразники не помню
Как все запущено ...
Вам бы головушку пролечить ....
празники не помню
• 30 января 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Це знов таки не гарно. Вперти в один рот останні цукерки і нічого не залишити. Егоїстка. В нас в родині так повинно бути, я так їх привчила, що потрібно не тільки про себе думати. Хай там буде остання цукерка, але ти маєш її залишити іншим членам родини.
Цікавий писочок• 30 января 2024
Ответ дляпразники не помню
Ну то у вас в родині)) а у родині вашого сина - інакше
Не треба заздрощів)))
Не цілуюсь з бодуна• 30 января 2024
Ответ дляпразники не помню
Ой забембали ці ’останні шматки’ голодного дитинства. Ледь відучила чоловіка.
Шпондєр• 30 января 2024
Автор, ваше лицемерие бесит невестку. Скорее всего она считает, что вы должны участвовать в жизни внука ( помогать, дарить подарки). Ваши взгляды, видимо в этом вопросе существенно отличаются .
Может, она ку-ку, а может и вы )
Надо слушать 2 стороны )
Может, она ку-ку, а может и вы )
Надо слушать 2 стороны )
Шпондєр• 30 января 2024
Ответ дляпразники не помню
Так, вона хотіла, щоб я частіше до них приїздила. І ображалась, що я не бачу внука.
А ее мама часто приезжает?
Вы не хотите видеть внука или нянчить?
У вас есть ещё другие внуки?
Вы не хотите видеть внука или нянчить?
У вас есть ещё другие внуки?