празники не помню• 29 января 2024
Чому мене не зрозуміли тут на форумі? Поведінка невістки дійсно дивна.
По скільки та тема вже втратила актуальність. Хочу розповісти вже в новому пості. Багато хто зі мною не погодився тут, що поведінка дивна. Добре. Ось ще один приклад. Я зробила фото-портрет онука. Поставила на видному місці, невістка побачила і скривила обличча, а потім почала сміятися. А потім сказала мені «Вам подобається, хай вас радує.» Це не дивно? 😳
Спитала потім в сина, що це за реакція така. А виявилось, що невісткі стало не приємно, що я зробила фото-картину велику на памʼять. Що мовляв, онука я бачила за пів року, всього два рази, ніколи не приїздила, зато картину поставила. Я була в шоці від такого. Це нормально? Що тут поганого? Свекрухи поправте мене, якщо я не права!
Кучерявочка• 31 января 2024
Ответ дляпразники не помню
Підгузками невістка навіть і не користувалася. А суміш, вона таку купувала раніше. Але сину сказала, що такою вже не годує. Я в це не вірю.
Знаєте не вірю, що вам ваш онук потрібен
Фрикаделька• 31 января 2024
Ответ дляШпондєр
Ну так на родного забиваете, чужого нянчите )
Правда за чужого вам платят, за родного нет )
Свекровушка просто выбрала то, что ей выгодно и удобно. Конечно лучше же сидеть с ребенком за которого она получает зарплату и я думаю, что нормальную зарплату. И угождать той семье, нежели семье своего сына. Потому что, повторюсь, ей это выгодно. А внук ей неинтересен и это факт. Она будет раз на два-три месяца собирать б/у подарки и отсылать внуку. И ставить галочку себе возле портрета внука.
празники не помню
• 31 января 2024
Ответ дляКучерявочка
Чому? Можете надати аргументовану відповідь?
Шпондєр• 31 января 2024
Ответ дляпразники не помню
Я ж кажу, що суміш купую, підгузки також обираю сама. А іграшку і речі, так мені запропонували, я взяла. В цьому нічого такого немає. Біля дому, те що треба.
А подарить деньги и предложить невестка выбрать подходящую вещь?
Моя свекровь так делала и это идеальный вариант )
Шпондєр• 31 января 2024
Ответ дляпразники не помню
Суміш та підгузки точно би згодилися. Але так, можно і подякувати, я ж потратила свій час, свої кошти.
А не думали, что памперсы могут не подходить?
Например, моему ребёнку подходила определенная марка, от остальных прела попа.
Со смесью аналогично.
Шпондєр• 31 января 2024
Ответ дляКучерявочка
Ви впевнені, що у вашого онука нема алергії на суміш і на підгузки, що ви купуєте? Або у онука непереносимість лактози і треба безлактозну?
Так автору пофиг, ей главное себе галочку поставить, что она хорошая бабушка )
Шпондєр• 31 января 2024
Ответ дляФрикаделька
Вот это и раздражает невестку- эта показуха и лицемерие
Уже б не позорилась, и нормальные подарки дарила бы или деньги, сколько считает нужным.
Фрикаделька• 31 января 2024
Ответ дляШпондєр
Скорее всего, что так оно и есть и я бы тоже на месте невестке не понимала и сейчас не понимаю, как так можно поступать по отношению к людям.
Но свекровь пробила просто дно своими поступками и ещё хочет к себе нормального отношения от невестки.🤷♀️ Я так поняла, всё что нужно свекрови - это фотки внука и чтобы привозили внука к ней, чтобы поигралась, посмотрела и всё. И то мне кажется, она не будет часто настаивать на встречах с внуком. Потому что он ей не особо интересен. А всё своё внимание и заботу она будет давать тому ребенку.
А позже, мы увидим тут тему « Невестка настраивает против меня внука, внук не хочет ко мне приезжать.» Но свекровь, так никогда и не поймёт, что дело не в невестке…
празники не помню
• 31 января 2024
Ответ дляШпондєр
А суміш і підгузки також дуже підходять, і пюре дитячі. Це все потрібно. А невістка носом крутить. Щось хоче мені напевно цим доказати.
Фрикаделька• 31 января 2024
Ответ дляпразники не помню
Не всё подгузники подходят и смесь точно так же. Хотите покупать смесь? Спрашивайте напрямую у невестки, подгузники? -Точно так же.
А так вы купили, то что ненужно из-за своей глупости, а теперь обижаетесь. Такие вопросы обсуждаются с мамой ребенка. Она точно знает, что нужно, а что нет.
Фрикаделька• 31 января 2024
Ответ дляШпондєр
Автор не будет дарить деньги, потому что наверное будет переживать, чтобы невестка за эти деньги ничего себе не купила. 😂 А так строго внуку всякую херню купит или позабирает, то что людям не нужно и порядок.
Кучерявочка• 31 января 2024
Ответ дляпразники не помню
Тому що ви хочете не піклуватися про нього, а просто намагаєтеся помститися невістці, намагаєтеся прогнути її і заставити дякувати за непотрібні для вашого онука речі. Хочете маніпулювати сином і його сім´єю. Якщо мама дитини вважає шкідливими підгузки і суміш, що ви купляєте, то значить так і є. Кидайте своє маніпулювання сином і невісткою. А то коли на старості не зможете виходити з дому, вам невістка також купить щось корисне на її думку, а не те що вам буде бажане. І замість доглядання за вами, буде працювати, тому що нічого вам не винна
Хочете колись бути в житті у свого онука відкладайте те, що зараз витрачаєте на непотрібну фігню і питайте невістку, що подарувати онуку на рочок чи два. Велосіпед, беговел, машинку на керуванні.
Забризкана водою• 31 января 2024
Ответ дляпразники не помню
Я запитала в сина. Він сказав, що не може точно знати, потрібно у невістки питати. А я з нею не хочу спілкуватися. Я вибачаюсь, а коли це підгузки, дитяче пюре або суміш стали не потрібні? Їй це потрібно. Але вона це дарує іншим.
Я своїй дитині суміш міняла декілька разів, так само і памперси. Тому ваше упереджене ’я впечнена що вона мені бреше’ тут не працює. Вам просто так зручно. І більше того, можна сказати що ви не купували суміш і памперси, а просто брали залишки в тої сім´ї де працювали і передаровували своєму онуку. Вам не цікаво що саме йому потрібно, вас тішить що ви це дістали на халяву. А ви намагаєтесь прикрити тим що ви це купили.
Складається враження що ви своїй невістці за щось мстите. Ви умисно не цікавитесь що конкретно Їй потрібно, ви не спілкуєтесь з нею через свої якісь образи. Із ваших відповідей незрозуміло що невістка вам такого зробила - що ви її поливаєте систематично брудом.
Зате по ваших відповідях чітко видно що ображаєте ви її своїм ставленням і поведінкою: то у вас тиск, то багато кілометрів до рідних, то не так подякували і не так подивились. Навіть ваш син підтримує в цій ситуації дружину. Я б на вашому місці подумала про свою поведінку а не про невістку.
І наостанок: кщо б ви хотіли вирішити цю проблему - то ви б уже подзвонили або приїхали до них і поговорили. Але ні, ви шукаєте підтримку своїй поведінці на форумі серед чужих людей. Проблема тільки у вас.
празники не помню
• 31 января 2024
Ответ дляЗабризкана водою
А ви би спілкувалися з людиною після того, як ви довго не бачились, вона приходе до вас назустріч з перекошеним обличчам, тому що зробили не так, як вона хотіла. Закатувати очі, посміхатися, кривити обличча через портрет, майже при зустрічі зі мною не розмовляти. Це гарна поведінка? Я маю після цього з нею спілкуватися?
Забризкана водою• 31 января 2024
Ответ дляпразники не помню
А чому ви про це з нею не поговорите ? Чому ви їй про це не скажете ? Чому шукаєте варіанти пояснень ваших таких стосунків на форумі ?
Можна просто поговорити, пояснити свою позицію, розповісти що ви відчуваєте в цій ситуації. Задати їй аналогічні питання. Так, можливо з її сторони теж може бути не зовсім тактовне відношення до вас. Але це все потрібно озвучити одна одній.
Це проблема не одного дня. На таку поведінку є причина, вона ж не виникла одномоментно. Повинен бути діалог, якщо ви дійсно зацікавлені у зміні ситуації.
Чому ваш онук має відповідати за те що ви не можете разом з невісткою знайти лад. Невже вас ця ситуація влаштовує ?
празники не помню
• 31 января 2024
Ответ дляЗабризкана водою
Мене не влаштовує така ситуація. Але і як з нею поговорити, я не знаю. Вже більше місяця не спілкуємось. Один раз вона мене привітала з Різдвом і на тому все. А сину сказала, що більше і ногою до мене не ступне. І спілкуватися зі мною більше не хоче, і не буде.
Фрикаделька• 31 января 2024
Ответ дляЗабризкана водою
Автор не будет говорить с невесткой. Ей так удобно, делать виноватой во всем невестку.
И делает вид, что действительно не понимает почему у невестки такое отношение к ней. Она сделала всё для этого, чтобы получить такое отношение к себе. Невестка ждала её на выписку-она не приехала, невестка хотела, чтобы она проводила время с внуком-она этого не делает. За пол года видеть ребенка два раза. При том, что раньше нужно было ехать к ним всего три часа поездом, а сейчас они вообще живут в одном городе. Приехать-проблемы нету. Было бы желание. А свекровь- как будто ищет специально проблемы, причины, чтобы не ехать .
Факт - внук ей не нужен. «Невесткины дети-это дети невестки, а дети дочки-это мои внуки.» Вот тут примерно так же. Автор лицемерная, только создаёт видимость перед окружающими, что внук очень сильно нужен, но поступки её и поведение, открывают всё карты. И невестка, давно поняла скорее всего, что это за человек, она увидела «всё это» и решила, не общаться со свекровью. И возможно, это абсолютно правильное решение.
Забризкана водою• 31 января 2024
Ответ дляпразники не помню
Ви або хочете щось змінювати або ні. Або дзвоните самі до неї, або не дзвоните. Те що вона сказала сину, це не значить що сказала вам особисто. От коли вона так скаже вам в лице, тоді і будете думати. Ви господиня власного життя. І можете вирішити це питання самостійно, за умови що ви дійсно цього хочете. Вибір тільки за вам.
Забризкана водою• 31 января 2024
Ответ дляФрикаделька
Полностью согласна с вашим мнением. Тут проблема не в невестке, а в самой свекрови и в том что ей так удобно.
Если бы была такая любовь к внуку, она бы уже стояла под дверьми квартиры сына и невестки.
Фрикаделька• 31 января 2024
Ответ дляЗабризкана водою
Вот-вот, если бы ей нужен был внук. Она бы не обращала внимание на невестку, а ехала б к внуку. Я бы лично сделала так. Я бы перешагнула через свою какую-то гордость и поехала бы к ребенку, потому что мне это важно и я хочу его видеть. А автор ждет поклон, приглашение и красную дорожку от невестки.
Шпондєр• 31 января 2024
Ответ дляпразники не помню
А почему бы вам обеим перестать как бараны бодаться ?
Вы же старше- будьте умнее- сделайте как хочет невестка хоть раз )
Шпондєр• 31 января 2024
Ответ дляФрикаделька
Интересно, себе в подарок тоже хлам с секонд примет? )
Фрикаделька• 31 января 2024
Ответ дляШпондєр
Тут скорее свекровь один единственный баран. Потому что смесь и памперсы, просто так не покупают. Логично, что если они не подходят, то их люди не используют и отдают. Но свекровь, считает что если она передала то все должны ту смесь пить и памперсы носить, даже если они и не подходят.😂
Фрикаделька• 31 января 2024
Ответ дляШпондєр
Это ж тип людей такой. От шары не откажутся. Тут точно так же.
Заела_пластинка• 01 февраля 2024
Ответ дляпразники не помню
Чому це, я не цікавлюсь онуком? Я завжди питаю у сина, як там онук і фото просю, щоб мені відправляв.
Вы серьезно не видите ничего смешного в вашем ответе? Именно такое отношение и говорит о том, что вам внук не нужен, вы любите только сына.