празники не помню• 29 января 2024

Чому мене не зрозуміли тут на форумі? Поведінка невістки дійсно дивна.

По скільки та тема вже втратила актуальність. Хочу розповісти вже в новому пості. Багато хто зі мною не погодився тут, що поведінка дивна. Добре. Ось ще один приклад. Я зробила фото-портрет онука. Поставила на видному місці, невістка побачила і скривила обличча, а потім почала сміятися. А потім сказала мені «Вам подобається, хай вас радує.» Це не дивно? 😳
Спитала потім в сина, що це за реакція така. А виявилось, що невісткі стало не приємно, що я зробила фото-картину велику на памʼять. Що мовляв, онука я бачила за пів року, всього два рази, ніколи не приїздила, зато картину поставила. Я була в шоці від такого. Це нормально? Що тут поганого? Свекрухи поправте мене, якщо я не права!
Шпондєр• 30 января 2024
Ответ дляпразники не помню
Я також надсилала і показувала фото родичам своїм і що тут такого?
Одно дело у себя, другое дело все- таки спросить у родителей.
Шпондєр• 30 января 2024
Ответ дляпразники не помню
Чому це я безпардонна? Щоб тут не писали, але я люблю свого онука і хоч його не часто бачу, але я подарунки передаю, то памперси, то речі мені віддали дитячі, я невісткі передала, суміш купую. А невістка тим, що я передаю не користується, а в останній час і дякую не напише. То хто тут ще безпардонний?
А новое купить слабо или дать деньги на нужное?

Это вам подсказка, которую вы проигнорируете
Рубаю олівлє• 30 января 2024
Ответ дляпразники не помню
Це знов таки не гарно. Вперти в один рот останні цукерки і нічого не залишити. Егоїстка. В нас в родині так повинно бути, я так їх привчила, що потрібно не тільки про себе думати. Хай там буде остання цукерка, але ти маєш її залишити іншим членам родини.
Аааа, так у молодих своя вже сім´я. А ви все ще привчаєте? Вони вже не малі діти. ТА ви таки егоїстка. Та ще й з дурними, старомодними стереотипами та авторитарними правилами
Шпондєр• 30 января 2024
Ответ дляпразники не помню
Так ваш сын ей и оставил )
Попразендовна• 30 января 2024
афигеть, вам скучно, автор.
Курочка-чубаточка• 30 января 2024
Ответ дляпразники не помню
Моя свекровь видела внука раз в сто лет, даже когда жила на соседней улице. Ее участие в его воспитании и заботе о нем сводилось к 0. Но зато прийти пофоткаться во всех ракурсах на празднике, попросить кучу фото с утренника или мероприятия и выставить во всех соцсетях, перед подругами хвастаться - это пожалуйста. Всегда и везде сравнивает его с другими детьми - причем в духе ’а вот наш Саша’... Так всегда хотелось сказать - та не, дорогая, это НАШ Саша, тебя тут и рядом не стояло.... И если рано или поздно вам невестка скажет такое - она права.
БальзаковскийВозраст• 30 января 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Ото у вас всі невістки дурні, одна ви розумна. Видно, що свекруха. Давно дурною невісткою була?
Я не свекруха, то що вам «видно» це ви надумали
Рубаю олівлє• 30 января 2024
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Ну так чого інших дурними називати? Видно теж щось не те надумали про людину. Тим більше тему не читали, а вже невістку дурною охрестили
автор празники не помню • 30 января 2024
Ответ дляШпондєр
А ее мама часто приезжает?

Вы не хотите видеть внука или нянчить?

У вас есть ещё другие внуки?
Часто приїздить. Ні, це мій перший внук.
Українська зірочка• 30 января 2024
Возьмите в конце концов внука поняньчить, чем темы строчить, да на портрет любоваться)
Шпондєр• 30 января 2024
Ответ дляпразники не помню
Вы хотите нянчить и видеть внука или хотите жить для себя? Отвечайте честно, даже не мне- себе самой.

Возможно, вы разные с невесткой. Но у вас есть общее - любовь к ребёнку.
Попытайтесь сблизиться на этой почве.
Ответ дляУкраїнська зірочка
Невістка не дає такої змоги.
Ответ дляШпондєр

Попытайтесь сблизиться на этой почве.
Хочу бачити і няньчити, але що робити з невісткою?
Оце так цабе• 30 января 2024
Ответ дляпразники не помню
Застрелите ее ,зарежьте , отравите и на всякий случай утопите соляной кислоте
Українська зірочка• 30 января 2024
Ответ дляпразники не помню
Невістка не дає такої змоги.
Сыну скажите
Ответ дляУкраїнська зірочка
Сыну скажите
Так вже ж просила, щоб вони приїхали з онуком. Син не їде. Тому що невістка напевно не хоче відпускати маленьку дитину з ним до мене.
Українська зірочка• 30 января 2024
Ответ дляпразники не помню
Ну то вы так думаете, а что сын вам отвечает на просьбы?
Ответ дляУкраїнська зірочка
Переводе тему, і не хоче про це говорити. От як з ним розмовляти?
Українська зірочка• 30 января 2024
Ответ дляпразники не помню
Ну это же ваш сын, как вы не знаете как с ним говорить?
Ответ дляУкраїнська зірочка
Він коли одружився з невісткою, дуже змінився. Одного разу навіть, почав кричати, що йому набридли сварки між нами, і щоб ми забули одна про одну. А все тому що, на свято, я з новим роком привітала тільки свекра і все, не хотіла вітати невістку та сваху. Невістка образилась, сказала що це негарно або всіх вітати, або вже нікого. Вона розповіла це сину. І ось він таке видав мені. Тому, я вже й не знаю, як шукати до нього підхід і як правильно розмовляти.
Пешеходик• 30 января 2024
Ответ дляпразники не помню
Тому що ви її так замахали своїми хочу...То не так говорить , то не там, ви інвалід, самі приїхати не можете?
Ответ дляПешеходик
Приїду я до них, невістка буде невдоволена і все буде не так. Навіть я вже писала про це, що на новий рік привітала свекра зі святом. Сваху та невістку не вітала. Невістка це розповіла синові, що мов це так негарно, якщо вітати, то вітати всіх зі святом або вже нікого. Він сказав, що йому набридли сварки між нами, щоб ми забули одна про одну, і щоб більше я не писала, і не звонила ні невісткі не її сімʼї. Хоча, я нічого не зробила. Звичайне привітання. Це я до того, що все щоб я не зробила, все буде не так.
Пешеходик• 30 января 2024
Ответ дляпразники не помню
Так невістка права, у вас зозулька трохи не кує
Оце так цабе• 30 января 2024
Ответ дляпразники не помню
Только свекра ? Своего мужа что-ли ? Или вы отца невестки имеете ввиду ? Он тесть вообще-то . Тогда возникает вопрос - а действительно , почему только его ? Выпивать с ним понравилось ?
Ответ дляОце так цабе
Переплутала, тестя так привітала. Просто з ввічливості.Невістку та сваху не хотіла вітати. Сваха вже рік зі мною не спілкується. Тільки коли приїхала до них в гості, то спілкувалась. А так ніколи не телефонує і не пише. А невістку через сварку не привітала.
Фрикаделька• 30 января 2024
Ответ дляпразники не помню
Я бы вам на месте свахи, еще бы и волосы повыдергивала и в глаз бы дала. Вам повезло еще, невестка и сваха на ваши выкидоны спокойно и адекватно реагируют. И не общаться с вами, это для них самое правильное решение.
БезВзяток• 30 января 2024
Ответ дляВся в кредитах
Я невістка...свекруха малого не бачить ,не звонить...хоча з іншою внучкою сиділа тижнями і забирала до себе
Мені пофіг,якщо чесно,але б мене теж розвеселила ця ситуація)
А інша онука від доні?
Рубаю олівлє• 30 января 2024
Ответ дляпразники не помню
Автор, ваша проблема в том, что хотите чтоб все было только по-вашему. Вы хотите командовать молодыми, так как детьми. Но дети уже выросли и сами уже имеют детей. Их нужно понимать и уважать как и других взрослых людей. Но вам все это чуждо. Вы слышите и любите только себя. Еще и зависть к невестке, что молодая, что сын ее любит. Вас просто рвет от этого. Признайтесь себе в этом. Вам тут много правильно написали, но вы упорно никого не хотите слышать.
БезВзяток• 30 января 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Поверьте,не у всех такие дети как мой младший,я и не знала,что такие бывают не спящие,вечно орущие. Всегда на руках,а у меня еще старшая,уроки,готовка и т.д
Ой, у меня подобное, мы одни в городе, никаких бпбушек-дедушек. И так интересно, сестра мужа родила один за другим, свекровь постоянно ей помогала и говорила что вот у пеня был релакс, то есть мне ну трудно, у меня же не погодки а у меня младший от меня ни на шаг не отходил и старший пошёл в 1 класс, корона, уроки и дурдом был.
Ответ дляРубаю олівлє
З чого ви це взяли, що я заздрю невісткі, що вона молода і те що син мій її любить?