29 января в 23:41

Чому мене не зрозуміли тут на форумі? Поведінка невістки дійсно дивна.

По скільки та тема вже втратила актуальність. Хочу розповісти вже в новому пості. Багато хто зі мною не погодився тут, що поведінка дивна. Добре. Ось ще один приклад. Я зробила фото-портрет онука. Поставила на видному місці, невістка побачила і скривила обличча, а потім почала сміятися. А потім сказала мені «Вам подобається, хай вас радує.» Це не дивно? 😳
Спитала потім в сина, що це за реакція така. А виявилось, що невісткі стало не приємно, що я зробила фото-картину велику на памʼять. Що мовляв, онука я бачила за пів року, всього два рази, ніколи не приїздила, зато картину поставила. Я була в шоці від такого. Це нормально? Що тут поганого? Свекрухи поправте мене, якщо я не права!
Котогосподиня 29 января в 23:42
честно? придумайте что-то поинтереснее.
135 3 1
Альфред Шнитке 29 января в 23:43
Меньше лезьте до молодых
Вся в кредитах 29 января в 23:44
Я невістка...свекруха малого не бачить ,не звонить...хоча з іншою внучкою сиділа тижнями і забирала до себе
Мені пофіг,якщо чесно,але б мене теж розвеселила ця ситуація)
Баба Йога 29 января в 23:44
Ну в данной ситуации невестка права. А вообще кажется вы троллите
3 2 89
Бокс-орун 29 января в 23:45
Я сама зробила свекрусі портрети дітей і подарувала. Ваша невістка дивна.
38 26
Гарантую неперелевки 29 января в 23:45
Ви теж дивна. Пісочити тут невістку і очікувати, що всі з Вами погодяться - не від великого розуму.
Вся така шо куди там 29 января в 23:45
У моих свекров тоже висит портрет внука, и?
автор празники не помню 29 января в 23:46
Ответ дляАльфред Шнитке
Меньше лезьте до молодых
А хто лізе? Я ж не суну носа. Просто зробила картину для себе. А тут я бачу на форумі багато хто читає. То може хтось і зрозуміє мене. Бо в тому пості закидали тапками.
3 9
Бабуся Бетман 29 января в 23:46
Ответ дляБокс-орун
Я сама зробила свекрусі портрети дітей і подарувала. Ваша невістка дивна.
Вы не читали прошлую тему. Тут стало ещё интереснее. Живут в одном городе, видела два раза за полгода. Это странное поведение свекрови) ей тот внук не очень то и нужен, зато есть портрет. А то що люди скажут
Щебетушка 29 января в 23:46
Авторе, насправді вас всі тут зрозуміли ще з першої теми
5 33
Бокс-орун 29 января в 23:46
Ответ дляпразники не помню
А хто лізе? Я ж не суну носа. Просто зробила картину для себе. А тут я бачу на форумі багато хто читає. То може хтось і зрозуміє мене. Бо в тому пості закидали тапками.
Вас закидали тапками неадекватні невістки, з яких потім будуть такі ж свекрухи.
автор празники не помню 29 января в 23:48
Ответ дляБокс-орун
Вас закидали тапками неадекватні невістки, з яких потім будуть такі ж свекрухи.
Скоріше всього, так воно і є.
9 19
Кинг-Конгша 29 января в 23:49
Ответ дляБабуся Бетман
Вы не читали прошлую тему. Тут стало ещё интереснее. Живут в одном городе, видела два раза за полгода. Это странное поведение свекрови) ей тот внук не очень то и нужен, зато есть портрет. А то що люди скажут
живу зі свекрухою в одному місті, бачить внучку 3 рази на рік. І то возить до неї чоловік на 30 хвилин це максимум. Портрет є
2 2 56
Вся така шо куди там 29 января в 23:50
Ответ дляпразники не помню
А хто лізе? Я ж не суну носа. Просто зробила картину для себе. А тут я бачу на форумі багато хто читає. То може хтось і зрозуміє мене. Бо в тому пості закидали тапками.
Моя свекровь тоже сделала большое фото,портрет внука. Я невестка. Не понимаю негатива по этому поводу . Не реагируйте на эти выбрыки невестки.
13 6
Бокс-орун 29 января в 23:50
Ответ дляБабуся Бетман
Вы не читали прошлую тему. Тут стало ещё интереснее. Живут в одном городе, видела два раза за полгода. Это странное поведение свекрови) ей тот внук не очень то и нужен, зато есть портрет. А то що люди скажут
Читала, нормальное поведение свекрови.
2 12
Альфред Шнитке 29 января в 23:51
Ответ дляпразники не помню
А хто лізе? Я ж не суну носа. Просто зробила картину для себе. А тут я бачу на форумі багато хто читає. То може хтось і зрозуміє мене. Бо в тому пості закидали тапками.
Вас би зрозуміла моя свекруха)
За 15 років бачила дитину 2 рази, живемо в одному кварталі,ходимо в 1 магазин. Йде і дитину не впізнає.
Зато всюди порозставляла фотки,на всі шкафи. І своїм подругам хвалиться,що все купляє, дарує,уже вплоть до приданого. А насправді дулю с маком
10 55
Единорог помог 29 января в 23:51
Ответ дляпразники не помню
А хто лізе? Я ж не суну носа. Просто зробила картину для себе. А тут я бачу на форумі багато хто читає. То може хтось і зрозуміє мене. Бо в тому пості закидали тапками.
Мамо, идите спать!
5 2 1
Наизнанку 29 января в 23:51
Ответ дляВся така шо куди там
У моих свекров тоже висит портрет внука, и?
Вони теж два рази бачили онуків?
Бджолина королева 29 января в 23:51
Ответ дляБабуся Бетман
Вы не читали прошлую тему. Тут стало ещё интереснее. Живут в одном городе, видела два раза за полгода. Это странное поведение свекрови) ей тот внук не очень то и нужен, зато есть портрет. А то що люди скажут
Ага, в первой теме автор не могла понять, почему в ее (автора) однокомнатной квартире невестка пошла в ванну разговаривать со своей мамой, а не скинула звонок. Почему не пошла на балкон разговаривать. Высказала ж свое фе по-любому. Мириться сама не хочет, ехать не хочет, а внука ей привезти надо. И искренне всему удивляется. Прям удивительный человек, ага 😂
13 3 4
Бджолина королева 29 января в 23:52
Ответ дляАльфред Шнитке
Вас би зрозуміла моя свекруха)
За 15 років бачила дитину 2 рази, живемо в одному кварталі,ходимо в 1 магазин. Йде і дитину не впізнає.
Зато всюди порозставляла фотки,на всі шкафи. І своїм подругам хвалиться,що все купляє, дарує,уже вплоть до приданого. А насправді дулю с маком
Тут скорее всего так же. Отсюда и реакция невестки )
Міняйловна 29 января в 23:52
А видели почему внука всего раз в три месяца?
Фото, чтобы не забыть как он выглядит?

Вы странноваты, невестка нервная
Пузата Хата 29 января в 23:52
Ответ дляБабуся Бетман
Вы не читали прошлую тему. Тут стало ещё интереснее. Живут в одном городе, видела два раза за полгода. Это странное поведение свекрови) ей тот внук не очень то и нужен, зато есть портрет. А то що люди скажут
А, то портрет щоб подругам чи родичам показувати, і обов´язково текст до портрету: мій любімчік! Такий розумний, допитливий, кумедний! Я його подарунками закидую, нічого не жалію для нього!
22 4
Salsa-24da 29 января в 23:53
Она хочет, чтобы вы с внуком нянчились?
Уходя дверю не хлопать 29 января в 23:53
Ответ дляБокс-орун
Вас закидали тапками неадекватні невістки, з яких потім будуть такі ж свекрухи.
Прочитайте предыдущую тему😀
Der_Natali 29 января в 23:53
На відстані воно ,звичайно, любити простіше.Поставив фото і любуєшся .Це ж не спитати чи треба допомога,чи погуляти просто з дитиною щоб невістка поспала пару годин
В мене свекруха дуже схоже поводить себе.Доньці 4,3.Вона за цей період коло неї ,в одному місті ,тобто,була 6 місяців.Бачилась раз в тиждень,коли посварились-не дзвонила онучці.Тому що ’я виду что вам не нужна’.Особливо не гралась,нікуди не водила,тільки якщо ми її запросило з собою .Тобто відносин з онукою своїх у неї немає.Зате розказує як буде водити на танці,бо ’бабушка так хочет етого’, і в басейн бо’я твоего папу с 4 лет водила’.Я тільки іронічно посміхаюсь
24 12
Борисфенка 29 января в 23:54
Ответ дляпразники не помню
А хто лізе? Я ж не суну носа. Просто зробила картину для себе. А тут я бачу на форумі багато хто читає. То може хтось і зрозуміє мене. Бо в тому пості закидали тапками.
Ай, що б ви не зробили, все одно буде не так.Не переймайтеся, робіть, що вважаєте за потрібне.
2 12
ПП-шница 29 января в 23:54
Ответ дляВся в кредитах
Я невістка...свекруха малого не бачить ,не звонить...хоча з іншою внучкою сиділа тижнями і забирала до себе
Мені пофіг,якщо чесно,але б мене теж розвеселила ця ситуація)
То ж бабушка должна подружкам похвастать какая она Бабушка)) чем больше картина, тем больше буква Б растет
Salsa-24da 29 января в 23:54
Ответ дляБабуся Бетман
Вы не читали прошлую тему. Тут стало ещё интереснее. Живут в одном городе, видела два раза за полгода. Это странное поведение свекрови) ей тот внук не очень то и нужен, зато есть портрет. А то що люди скажут
Мало ли какие обстоятельства у людей, что пол года не виделись.
Salsa-24da 29 января в 23:55
Ответ дляКинг-Конгша
живу зі свекрухою в одному місті, бачить внучку 3 рази на рік. І то возить до неї чоловік на 30 хвилин це максимум. Портрет є
И??!
Чего потрет нельзя повесить?
4 4
Альфред Шнитке 29 января в 23:55
Ответ дляDer_Natali
На відстані воно ,звичайно, любити простіше.Поставив фото і любуєшся .Це ж не спитати чи треба допомога,чи погуляти просто з дитиною щоб невістка поспала пару годин
В мене свекруха дуже схоже поводить себе.Доньці 4,3.Вона за цей період коло неї ,в одному місті ,тобто,була 6 місяців.Бачилась раз в тиждень,коли посварились-не дзвонила онучці.Тому що ’я виду что вам не нужна’.Особливо не гралась,нікуди не водила,тільки якщо ми її запросило з собою .Тобто відносин з онукою своїх у неї немає.Зате розказує як буде водити на танці,бо ’бабушка так хочет етого’, і в басейн бо’я твоего папу с 4 лет водила’.Я тільки іронічно посміхаюсь
Моя казала,рожайте,уйду з роботи,буду всюди водити. На танці,на музику.
Пройшло 15 років. Рожайте другого,буду водити на танці,на музику. Ага,першого ще не довела ніяк)