Мамина квіточка• 30 января 2024
А почему плохой прогноз, когда асцитный живот?
Твоя подружайка• 30 января 2024
Тому що він не сам по собі виникає. Часто це рак, серцева недостатність, панкреатит. Злоякісні пухлини та метастази в печінку, жовчні шляхи чи в підшлункову залозу сприяють росту асцитного живота. Тому прогноз поганий.
Мамина квіточка
• 30 января 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Фигасе, даже при банальном панкреатите асцит бывает?
Твоя подружайка• 30 января 2024
Ответ дляМамина квіточка
Так. Ви якщо почитаєте про асцит і що його викликає, побачите, що хвороби серйозні. На перший погляд ’банальний панкреатит’ це ’Важкий гострий панкреатит пов´язаний з наявністю (пери)панкреатичнного
запалення, заочеревинного набряку і перитонеального випоту. Останній зазвичай може спостерігатися при гострому панкреатиті, через витік панкреатичного секрету внаслідок руйнування і некрозу паренхіми підшлункової залози, в тому числі панкреатичних проток. Ця рідина навколо підшлункової залози і в черевній порожнині (панкреатичний асцит) багата панкреатичними протеазами і прозапальними цитокінами.’
Кидаю курити• 30 января 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Абсолютно не вірно сказали, у виникненні асциту грає роль лише печінка
Кидаю курити• 30 января 2024
Ответ дляМамина квіточка
Ні
СкрипяСердцем• 30 января 2024
Ответ дляМамина квіточка
Банальный панкреатит? Плохо вы об этой болезни знаете
Мамина квіточка
• 30 января 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
И не должна знать хорошо, я не врач.
Мне не стыдно.
Твоя подружайка• 30 января 2024
Ответ дляКидаю курити
))) Раджу спочатку навчитись читати, а потім вже показувати свою некомпетентність
Кидаю курити• 30 января 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Я відповіла на абсолютно невірне твердження, читати вмію давно, зі школи
Твоя подружайка• 30 января 2024
Ответ дляКидаю курити
Тоді ви прочитаєте без проблем і не будете стверджувати те, чого не знаєте напевно. ’Асцит - Надмірне накопичення вільної рідини у черевній порожнині (в нормі ≈150 мл).
Причини: цироз печінки (≈80 %), новоутворення (≈10 %), серцева недостатність, туберкульоз, захворювання підшлункової залози, ідіопатичний асцит в осіб, що перебувають на гемодіалізі, пошкодження лімфатичної протоки, хламідійний перитоніт, нефротичний синдром, ексудативна ентеропатія, системний червоний вовчак, гіпотиреоз, тромбоз портальної вени, синдром Бадда-Кіарі, філяріоз, синдром Мейгса.’