Isidda• 30 января 2024

Залужний відреагував на свою "відставку"

https://tsn.ua/ukrayina/zaluzhniy-vidreaguvav-na-s... опублікував фото із робочого місця пізно вночі.

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний після чуток про свою "відставку" опублікував фото з начальником Генштабу Сергієм Шапталою на робочому місці.

Фото розмістив у ніч проти 30 січня на сторінці у Фейсбуці.Жодного підпису головнокомандувач ЗСУ не додав. Ймовірно, таким чином Залужний натякнув, що він продовжує командування військами, розвіявши чутки про своє "звільнення".
Barkas• 30 января 2024
Ответ дляlilu1990
Тут на кацапів жаліються, що у них критичного мислення ноль.

А самі при перших же згадках про проблеми - то всьо іпсо, я в домікє.
Іпсо - поки не доведено (обгрунтовано!) для критично мислячої людини, що це правда. Треба дивитися, хто сказав, звідки взяв, чи можна довіряти тому, хто сказав, і тому, хто був джерелом. Чи є ще мінімум 2 незалежних джерела з цією ж інформацією? Це основа чесної журналістики. І це і є підтвердженням критичного мислення - всю інфу перевіряти, а не горлати ’дамбілі бамбас’...
ebbi• 30 января 2024
Ответ дляIsidda
3 роки люди просили петю відкрити кримінал справу за аферу а він ржав.7 будинків на рівні котловану .де не де фундамент або тільки 1 поверх цілий район недобудов.офіційно 1000 людей кинуто на житло.сплатили по чекам усю суму .і по телеку крутили цей скандал і інет і ми дроги скільки раз перекривали-петя шо ж ти робиш га..а вони ржали посилали нас і вирубували сосни під ділянки деребан.там як копнути то вилізе багато чого.
Ой дістали ви вже з вашим котлованм.Скоро поїду на нього подивитися...А чого не пишите про крадія,який на снарядах у захисникив 1,5 млрд віджав і навіть не сидить,випустили?Навіть без застави.Вже ж не при сивочолому,при сонцелікому.І це вам не котлован...Якось нєвдобнєнько виходить
Jave• 30 января 2024
Ответ дляnezhinka
Є такий типаж - шизоінтелектуал. Ніколи не зустрічали людей, здібних в науках, але притрушених на всю голову?
Ну чому ж Енштейн, хай він мене вибачить що згадуємо його поряд з безуглою)) але на мій погляд, це все-таки не те, безугла свідомо є ’горящою головою’ жОПи
Jave• 30 января 2024
Ой, Ейнштейн))
LudaSHS• 31 января 2024
Ббс. https://www.bbc.com/ukrainian/articles/cg3k1x13yxp...
Еленка14• 02 февраля 2024
.