опублікував фото із робочого місця пізно вночі.
Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний після чуток про свою "відставку" опублікував фото з начальником Генштабу Сергієм Шапталою на робочому місці.
Фото розмістив у ніч проти 30 січня на сторінці у Фейсбуці.Жодного підпису головнокомандувач ЗСУ не додав. Ймовірно, таким чином Залужний натякнув, що він продовжує командування військами, розвіявши чутки про своє "звільнення".
Ответ дляlilu1990
Тут на кацапів жаліються, що у них критичного мислення ноль.
А самі при перших же згадках про проблеми - то всьо іпсо, я в домікє.
Іпсо - поки не доведено (обгрунтовано!) для критично мислячої людини, що це правда. Треба дивитися, хто сказав, звідки взяв, чи можна довіряти тому, хто сказав, і тому, хто був джерелом. Чи є ще мінімум 2 незалежних джерела з цією ж інформацією? Це основа чесної журналістики. І це і є підтвердженням критичного мислення - всю інфу перевіряти, а не горлати ’дамбілі бамбас’...
Ответ дляIsidda
3 роки люди просили петю відкрити кримінал справу за аферу а він ржав.7 будинків на рівні котловану .де не де фундамент або тільки 1 поверх цілий район недобудов.офіційно 1000 людей кинуто на житло.сплатили по чекам усю суму .і по телеку крутили цей скандал і інет і ми дроги скільки раз перекривали-петя шо ж ти робиш га..а вони ржали посилали нас і вирубували сосни під ділянки деребан.там як копнути то вилізе багато чого.
Ой дістали ви вже з вашим котлованм.Скоро поїду на нього подивитися...А чого не пишите про крадія,який на снарядах у захисникив 1,5 млрд віджав і навіть не сидить,випустили?Навіть без застави.Вже ж не при сивочолому,при сонцелікому.І це вам не котлован...Якось нєвдобнєнько виходить
Ответ дляnezhinka
Є такий типаж - шизоінтелектуал. Ніколи не зустрічали людей, здібних в науках, але притрушених на всю голову?
Ну чому ж Енштейн, хай він мене вибачить що згадуємо його поряд з безуглою)) але на мій погляд, це все-таки не те, безугла свідомо є ’горящою головою’ жОПи