Зліпок ступні• 30 января 2024
Ремонт в новострое 50 кв.м. Сколько $ ремонт?
Если уровень брать средний и под ключ. Например не самый дорогой ламинат. Кухня ванная среднего класса.
От строителя есть двери нормальные, окна, котел 2к.газовый, проводка тоже есть.
Как считаете - со всем со всем - сколько примерно $ тысяч нужно отдать? С меблями техникой самой необходимой. ?
Однокомнатная 50 кв.м квартира.
Котогосподиня• 30 января 2024
Ответ дляВічний двигун
Очень смешно .
Так почитайте все вдруг вспомнили что куски Украины кому то пренадлежали, особенно сегодня Румыны удивили им нужна бессарабия наша и Молдова, вот думаю они с рашей за Одессу драться на ножах будут
Вічний двигун• 30 января 2024
Ответ дляВся в кредитах
Вам робота важніше ніж життя? Ясно…
При чем тут это , речь о перспективе , какие они у Ужгорода после войны ?
Еще снимать во время войны , чтоб переждать , но покупать .
Вся в кредитах• 30 января 2024
Ответ дляКотогосподиня
Удалено администрацией...
Та там словаки ніби то поруч конретно біля Ужгорода
Котогосподиня• 30 января 2024
Ответ дляВічний двигун
Дайте войну пережить, знай вообще что будет венгры тоже уже руки тянут
Розвідка Маші• 30 января 2024
Ответ дляКотогосподиня
Автор двушка 60 кв 400000 гр Одесса, новострой обошелся
Класно. Розкажіть, як і що робили?
Вічний двигун• 30 января 2024
Ответ дляКотогосподиня
Пусть тянут , их проблемы . Ничего они не получат .
Вся в кредитах• 30 января 2024
Ответ дляВічний двигун
Перспективи може взагалі не бути якщо ракета на голову упаде
Вічний двигун• 30 января 2024
Ответ дляВся в кредитах
Так сидеть в Ужгороде можно и на аренде , чтоб переждать войну .
Просто город бесперспективный, там и живут многие сейчас только пока война .
Котогосподиня• 30 января 2024
Ответ дляРозвідка Маші
Класно. Розкажіть, як і що робили?
Рассказывать не буду, я не стротель , застеклили балкон, тёплые полы балкон, коридор, кухня, ванная, где тёплый пол плитка, спальни ламинат. Ванная душевая, но делали с плитки только двери перегородку заказали. Обои везде, в ванной плитка на стенах. Балкон стены декоративная. Везде подвесные потолки , только балкон кнаупф. Два кондера и техника на кухню и ванную тоже через рсу.
ЗавЛабСнаб• 30 января 2024
Ответ дляВічний двигун
А до війни там пустка була?
Вічний двигун• 30 января 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
А до війни там пустка була?
Почти да , все жители в ЕС работали .
Котогосподиня• 30 января 2024
Ответ дляВічний двигун
Почти да , все жители в ЕС работали .
Если вспомнить то и наши работать бежали за границей или в раше. Больше конечно западная сидела в Европе, хотя в Одессе тоже кто из сел ездил в Европу или в рашу на стройки.
Дело было давно• 30 января 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Под сдачу делали 41 кв м дешевое, цены той весны
14000 дол
С мебелью и техникой?
Аноним с кешбеком• 30 января 2024
Ответ дляДело было давно
С мебелью и техникой?
С сантехникой, ванной
Карма хамелеона• 30 января 2024
3 месяца назад закончили 63 кв.м. Вышло около 20 тыс$, из них около 12000 ремонт с нуля, новострой, 6000 мебель (все из Эггера + фурнитура блюм по индивидуальным замерам) и 2-3000 техника. Ремонт делали качественный, выше среднего, сама рисовала дизайн проект, сама закупала материалы, часто по скидкам и напрямую. Например, трубы для теплого пола можно заказать из Польши через посредников, а такие же в Эпицентре в 2 раза дороже и т.д. Ламинат, сантехника и плитка керамогранит были куплены за неделю до войны, поэтому дешевле вышли.
ЖаннаНеАгузарова• 30 января 2024
Ответ дляКарма хамелеона
А, зрозуміло тоді, ламінат, сантехніка і плитка куплені до війни. Все це зараз навіть в доларах дорожче коштує. А ще техніка у вас неврахована.
Карма хамелеона• 30 января 2024
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Ні, все враховано і входить в цю суму, і ламінат, і сантехніка, і техніка. Просто ціни до війни були трошки іншими, хоча і в доларах, але все ж дешевші. І зараз важко знайти багато позицій, бо не виробляються або не привозяться. Мені потрібно було докупити 2 плитки, всі склади обдзвонила, поки знайшла. А так, сума вказана з усім разом.
ЖаннаНеАгузарова• 30 января 2024
Ответ дляКарма хамелеона
І скільки техніка потягла? Це плита/духовка -холодильник-пралка (мінімум). Так, ми ’лоханулися’ до війни нічого не купили, потім ще рік почекали, і в підсумку заплатили в доларах більше
АнтиТанкист• 30 января 2024
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
У мене, пралка ЛЖ на 7кг, встроенний холодилтник, посудомийка, варочна, витяжка , духовка затянули на 2200
Карма хамелеона• 30 января 2024
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Я ж написала, 12000 ремонт (+кондиціонер, робили на етапі ремонту), 6000 меблі та трохи більше 2000 техніка. Холодильник та пральну машину замовляла з Польщі через посередників, так набагато дешевше вийшло і точно знаю, що не Китай. Плиту, витяжку та духову шафу купила комплектом нову запаковану з гарантією на Олх, люди збирались робити ремонт та вирішили виїжджати і т.д.
СкокоМнеДадите• 30 января 2024
Ответ дляКарма хамелеона
От цілком вважаю що це хороший прайс. Тільки треба трішки підняти дупку і пошукати де можна знайти матеріали без переплати. Вам респект!
ЖаннаНеАгузарова• 30 января 2024
Ответ дляСкокоМнеДадите
Насправді, я з чоловіком витратила багато калорій в пошуках найдешевшого у обласному центрі. Суттєво нічого це не економить, пошук в Інтернеті викидає ті ж ціни, або з доставкою ті ж ціни (а всі працюють тільки з новою поштою зі скаженим цінником) альтернатив ні в кого немає, доставка з Польщі, як приклад, в центр України теж в копієчку влітає. А так я хоч пішла в магазин та обміняла, чи повернула. От напрягається, мої родичі з Полтави, розглядали можливість купляти посудомийну, крутили -крутили, пішли в магазин та купили. Залишилося два місяця, посудомийна зламалася, по гарантії безкоштовний ремонт. А що б вони в іншому випадку робили? Викинули б?
В мене в ремонт більшість товарів з епіцентру. Зручно те, що в моєму місті, доставка, повернення, знижка по картці, оплата частинами, плюс приват банк бонуси повертав, то 200 то 500 грн, таки приємно.
Але в 12 тис ніяк ми не влізли: двері вхідні середній сегмент, чотири міжкімнатні дешеві, машинна штукатурка багато потягла, чоловік сам робив електрику - й та багато потягла, а так би ще плюс майже 1 тис або б прийшлося відмовитися від такої кількості точок. Навіть щиток з автоматами не підходив від застройщика: їх кількість збільшилася в 4 рази, бо окремо: бойлер, пралка (плюс розетка під сушилку в майбутнє) тепла підлога, електроповерхня, духовка, два кондиціонера, холодильник, балкон, посудомийна і купа інших. Мабуть, якби платили електрику, половину б викреслили.
Карма хамелеона• 30 января 2024
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Бачите, не у всіх виходить моніторити ціни. У мене вже все на автоматі, це не перший ремонт. Техніка може зламатись і рівно через рік-два, якраз після закінчення гарантії від магазину. В Епіцентрі всі товари набагато дорожчі, тільки гіпсокартон для стелі та профілі там брали. Моніторили будівельні магазини по місту і дуже багато чого брала в інтернеті (навіть ламінат, плінтуса, шпалери, змішувачі, раковини, радіатори і т.д.) Доставка не на стільки дорога порівняно з накруткою в ціні. Двері і вхідні і міжкімнатні не дешеві, але також порівнювала ціна-якість в різних місцях. Автомати на щітку всі замінили, проводку з нуля проводили, точок багато, це не найбільша стаття витрат. Але навіть мій майстер завжди дивувався, як я знаходжу по такій ціні матеріали. Я навіть йому деякі інструменти замовила дешевше. Дещо, наприклад фарбу, замовляли зі знижкою майстра 20%.
ЖаннаНеАгузарова• 30 января 2024
Ответ дляКарма хамелеона
Ні, в епіцентрі у нас максимальна знижка плюс кешбек на карту Приватбанку. Якщо все це відрахувати та додати доставку, то різниці майже немає. Майстра у нас на фарбування не було, тому і знижки майстра відсутня. І що під моніторингом ви маєте на увазі? Конкретний артикул серію/номер товару набираєш і бачиш ціни по всій Україні, хоч в офіційних магазинах, хоч на пром/олх. І так, в епіцентрі деякі позиції зі знижкою вигідні - це я і маю на увазі моніторинг.
А з приводу через рік поламатися - я привела конкретні приклади, як ви повернете зламану пралку в Польщу під час гарантії?
І ще, якщо вам не важко, скільки вам коштувала доставка тої ж пралки чи посудомийки з Польщі в Україну і по Україні? Може я не там дивлюся? Для цього ж і існує форум, щоб ділитися та пізнавати щось нове