Облік для всіх??? І жінок? Як вважаєте?
Ответ дляKrupinkaSs
Интересно,что будет,если никто не зарегистрирует эти кабинеты?На всех в суд подадут?
Мне интересно самое важное: какими законодательно-нормативными актами предусмотрено право государства вменять гражданам обязанность иметь смартфон, компьютер и пользоваться интернетом для регистрации и обновления данных в кабинете военнообязанного?
Ответ дляRolisa
Так закон ещё не приняли. Ещё время пройдет пока в силу вступит.
Так я про це і кажу,паспорти друкують в Україні, якщо влада щось таке хоче потовкнути,вони запросто можуть паспорти чоловікам затримувати.Але це ж все догадки,бо в якому вигляді приймуть і коли ,ми ж не знаємо .А взагалі,там погірше паспортів є пункт,що дитину не зможуть зараєструвати в консульстві українці
Аноним Первый• 30 января 2024
Ответ дляPopeye the Sailor
Ексголові Верховного суду України Князєву знову зменшили розмір застави з 21 до 18 млн грн ( починали з 107 млн). Це достатньо потужна боротьба з корупцією чи дочекаємось поки поновлять на посаді і компенсацію за незручності виплатять ?..
Там кримінал інкримінували львівському начальнику тцк, який сину дарував доми. То вже виправдали його ,с…ки.
Ответ дляPopeye the Sailor
так йому й так платять справно зарплату, хіба моральний ущерб))))
Ответ дляМариш_ка
чогось згадалось, як тут раділи і плескали в долоні, коли в ковідошизу нагинали лікарів і вчителів щепитись...
Дуже чітко простежуються паралелі, це правда. Почали з вчителів та медиків, закінчили примусом для усіх. Щось мені підказує, що з цими нововведеннями згодом буде так само.
Клементина• 30 января 2024
Ответ дляmymoly
Але ясно, що влітку простіше, бо й вода не холодна і мабуть такої течії нема. А як там потім. В тебе ж нема відмітки в паспорті, про перетин кордону. От мені це було цікаве. Просять притулок?
Потім просто. Ніхто паспорт не питає. На початку війни люди взагалі без закордонних паспортів їхали. Люди ж типу від війни тікають : може людина з палаючої хати вибігла і поїхала собі.
Ответ дляnata.ant
Вы о новорожденных ?
А вообще, чувствую пойдут наши мужчины подаваться на беженство, и отказ в оформлении документов будет доп доказательством нарушения прав
Ответ дляRolisa
Вы о новорожденных ?
Так, новонароджених дітей,я так розумію не дадуть змогу отримати документ про надання громадянства
Natal_ka91• 30 января 2024
Ні, не всі
Фармацевти і лікарі Обов´язково
Але думаю з часом скажуть що встигли обов´язково. Тоді вже буде остаточна ж*па
Фармацевти і лікарі Обов´язково
Ответ дляOla_la-d152
вышкил имеет смысл только с последующей постановкой вышколенных на учет. Не логично вкладываться в обучение тех, кому навыки не пригодятся. И это разумно. Вы желаете что бы ваша дочь после получения военных навыков, стала мобилизационным ресурсом?
Я не проти, це буде її рішення. Моя бабуся воювала трохи, мій дід і батько воювали, племінник воює, кума воює, однокурсниця воює - це з близьких знайомих. А так, шапочних, то ще більше можу назвати.
Ответ дляMarino4ka1
Цікаво, а запасну форму видадуть на випадок протікань під час місячних ?
А прокладки закупило МінОборони?
А як з клімаксом бути? А з ПМС?))))
А прокладки закупило МінОборони?
А як з клімаксом бути? А з ПМС?))))
Це будуть окремі штурмові бабальйони - 1-ший клімактеричний і 2-й пмсний. В 2 частіші ротації будуть, але обидва - страшні в бою!)
Ответ дляTakamaka
З ковідним сертифікатом можна було впоратися і без дії. Якщо вони не передбачать нежижиталізованих опцій, то це буде не просто лазівкою, це прям широкий тунель))
Аноним Первый• 30 января 2024
Ответ дляHeksa
Ковід сертифікат можна було купити за 100 баксів, а це буде безцінним. Вже зарпз за 10 тис доларів, ніхто на тебе навіть не дивиться, а що ж буде потім. У людей просто не буде грошей відкупитися. Нема роботи, нема грошей. Підеш на роботу- заберуть на війну.
Татьяна 0285• 30 января 2024
Ответ дляСеверная
Написано, на учет берут только женщин-медиков и фармацевтов (п. 11 на стр.31 закона). Смежные специальности по желанию.
А які споріднені професії/спеціальності? Бо не бачила того переліку.