Губи з філером• 30 января 2024

В кого є багажник на дах?

Який краще , твердий чи тканинний і ст взагалі зручно туди щось складати?
Результат:
вже голосів: 34
13 (38.24%) Результати
12 (35.29%) Твердий
8 (23.53%) Зручно
1 (2.94%) Не зручно
0 (0%) Тканина
Шкідлива молекула• 30 января 2024
Твердий. А ще не можна швидко їздити і мити машину в автоматичних мийках. Але допомагає
Видящие_помогите• 30 января 2024
Аж пішла гуглити, що за тканинний багажник) У мене звичайний пластиковий бокс. Нам зручно, бо у нас лижі) Ну і взагалі, мені подобається
Мао_Мяо• 30 января 2024
Ответ дляВидящие_помогите
І шо там, цікаво? Якись брезент? Аж цікаво стало, що за тканина витримає умови даху автомобіля
автор Губи з філером • 30 января 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Більше 130 не їжджу
автор Губи з філером • 30 января 2024
Ответ дляМао_Мяо
По типу тканини валізи , плотна
Мао_Мяо• 30 января 2024
Ответ дляГуби з філером
По типу тканини валізи , плотна
Ну валіза то таке, її ніхто не тягне зі швидкістю 100 км/год при зустрічному вітрі чи поривчастому снігу.
автор Губи з філером • 30 января 2024
Ответ дляМао_Мяо
Воно ж для цього розраховано, бачу часто, що їздять і з тканинними , і з пластмасовими
Фрекен бок• 30 января 2024
Ответ дляГуби з філером
я за птичек и жуков не переживаю. мой выбор пластик, и покрепче.
миссДавеча• 30 января 2024
У меня пластиковый Thule. У меня рост 160 , авто кроссовер, пользуюсь со складной скамеечки или становлюсь на дверной порог. Сама установить / снять не смогу, неудобно, хоть и не тяжело. В общем, нужен помощник и для прицепить и для загрузки/ разгрузки
Видящие_помогите• 30 января 2024
Ответ дляГуби з філером
Цікаво) А де бачите? В Києві не бачила, в Європі теж, а я на бокси завжди уваги звертаю. Навіть не знала, що таке є)
автор Губи з філером • 30 января 2024
Ответ дляВидящие_помогите
В Європі , якщо їхати влітку у відпустку , то в пробках ціла виставка боксів
Баба Йога• 30 января 2024
Я дуже довго вважала, що то човни. Поки у чоловіка взимку не спитала: куди вони усі по морозу на рибалку з човнами їздять?
Видящие_помогите• 30 января 2024
Ответ дляГуби з філером
І караванів, так ) Може, я просто не ідентифікувала його як бокс?) Хоча валіза на даху привернула би ще більше уваги)