Кумедний ґудзик• 28 июня в 01:31
Частота сексу
Проголосуйте або напишіть.
Цільова група - жінки приблизно такі:
Вік 35 років, є маленька дитина; в житті присутня свекровь яка абсолютно не бачить меж де вона може втрутитися, а де ні; рутина по хатнім справам «колами», порядок, який тримається дві години (день наводиш, вечір минув - все), які не мають життєвих сил через недосип, дефіцити в організмі ймовірно, перевантаження нервової системи через проживання в Україні; стан енергії- нуль. Можна і бажано не йти нікуди і ніколи, тільки ти, диван і серіал, що вдається не часто, відповідно.
Скажіть мені будь ласка, чи Ви не ловили себе на тому, що зникло лібідо, бажання приставань (в 22-23-23:30 вечора, коли вийшла до чоловіка після годинного вкладання дитини, за яке ти сама 5 разів провалилася вже в сон ). Це одиничне явище чи масове? Чи таке, 50/50?
Я виходжу, бо «ще за день не бачилися» (він на роботі був) - полежать перед сном, поговорити, дізнатися як день тощо. Душ ще не прийнятий, бо поки часу буває що не знайшлося за день.
Питання по к-сті інтиму. Бажано утриматися від тиць і від «коли як», щоб була чіткіша тенденція.
Цільова група - жінки приблизно такі:
Зробіть вибір:
вже голосів:
1 раз на тижд
2-3 р на міс
кожного вечора но є няня/убор.
коли як
3-4 р на тижд
тиць щоб не признаватися
Кумедний ґудзик
• 29 июня в 20:54
Ответ дляЗновЗдоров
І ви
Гарного вам сексу і походу до психотерапевту
Наступний раз пишіть грамотніше і краще
Боже, прилипло. Все?
ЗновЗдоров• 29 июня в 20:58
Ответ дляКумедний ґудзик
Боже, прилипло. Все?
Та все-все
Йди почпокайся
І менше вивалюй особистого
Тебе впізнають, Олександра
Йди почпокайся
І менше вивалюй особистого
Тебе впізнають, Олександра
Кумедний ґудзик
• 29 июня в 21:53
Ответ дляЗновЗдоров
Та все-все
Йди почпокайся
І менше вивалюй особистого
Тебе впізнають, Олександра
Йди почпокайся
І менше вивалюй особистого
Тебе впізнають, Олександра
Ви скидаєте від фонаря мені все підряд з ВЛАСНОГО тел. , у вас реально все це барахло в тел? Ідійсно рівень дебілізму не визнаєте? Йопнуца😵💫
ЗновЗдоров• 30 июня в 00:56
Ответ дляКумедний ґудзик
Я зашла и заскринила.теона хватит прикидываться
Признай что это твои темы
Кумедний ґудзик
• 30 июня в 01:05
Ответ дляЗновЗдоров
Признай что это твои темы
Смішно, якби не було так шокуюче.