Кумедний ґудзик• 55 минут назад
Частота сексу
Проголосуйте або напишіть.
Цільова група - жінки приблизно такі:
Вік 35 років, є маленька дитина; в житті присутня свекровь яка абсолютно не бачить меж де вона може втрутитися, а де ні; рутина по хатнім справам «колами», порядок, який тримається дві години (день наводиш, вечір минув - все), які не мають життєвих сил через недосип, дефіцити в організмі ймовірно, перевантаження нервової системи через проживання в Україні; стан енергії- нуль. Можна і бажано не йти нікуди і ніколи, тільки ти, диван і серіал, що вдається не часто, відповідно.
Скажіть мені будь ласка, чи Ви не ловили себе на тому, що зникло лібідо, бажання приставань (в 22-23-23:30 вечора, коли вийшла до чоловіка після годинного вкладання дитини, за яке ти сама 5 разів провалилася вже в сон ). Це одиничне явище чи масове? Чи таке, 50/50?
Я виходжу, бо «ще за день не бачилися» (він на роботі був) - полежать перед сном, поговорити, дізнатися як день тощо. Душ ще не прийнятий, бо поки часу буває що не знайшлося за день.
Питання по к-сті інтиму. Бажано утриматися від тиць і від «коли як», щоб була чіткіша тенденція.
Цільова група - жінки приблизно такі:
Зробіть вибір:
вже голосів:
1 раз на тижд
2-3 р на міс
кожного вечора но є няня/убор.
коли як
3-4 р на тижд
тиць щоб не признаватися
Кумедний ґудзик
• 54 минуты назад
А! І в анамнезі як мінімум тривожність, як максимум щось депресивне
ЗдесяЯ• 50 минут назад
Из длины текста видно, что вам есть что психологу рассказать. Тем более анамнез такой, располагает. Действуйте!
ЗаведУющая• 48 минут назад
Как минимум пусть муж укладывает ребёнка пока вы примите душ и отдохнете. А что свекровь? Вы вместе живете?
И сходите обязательно к психиатру по поводу депрессии и тревожности
Кумедний ґудзик
• 41 минуту назад
Ответ дляЗаведУющая
Не живе. Але це не є проблемою для діяльності
ЗаведУющая• 40 минут назад
Ответ дляКумедний ґудзик
Тогда отлично
Просто шлите её лесом без сожалений
дамаАмстердама• 36 минут назад
Ответ дляКумедний ґудзик
Для какой деятельности? Просто говорите, что похождения закончились.
И да, нахрена надраивать те порядки по кругу и кому оно надо? Лучше отдохнуть и время себе уделить.
Кумедний ґудзик
• 39 минут назад
Ответ дляЗдесяЯ
Оййй
Тут яку тему не відкрий, слово «психолог» - в кожній темі. Текст - короткий. Проти візиту - нічого не маю. Мені треба результати голосування. а не направлення від неясно кого. Себе зводили вже? Можете розповісти що чекати? Мені боязно йти от так просто
Кумедний ґудзик
• 38 минут назад
Ответ длядамаАмстердама
Ну може «віддалено» спокійно втручатися
Кумедний ґудзик
• 37 минут назад
Будь ласка голосуйте, це має практичне значення. Не проста цікавість.
Замороженная селедка• 34 минуты назад
Если «стан енергії - нуль» як ви пишете то про яке лібідо може йти мова? Це абʼюз свого тіла. Ви не відчуваєте себе, в контексті всіх обставин, бажаною жінкою і це зрозуміло. Купа проблем - я особливо звернула увагу на свекруню. Жах! Не знаю якою порадою з вами поділитися, але я б на вашому місці починала з повернення собі себе самої , бажання жити, все інше - включаючи лібідо - все потім.
дамаАмстердама• 36 минут назад
Ответ дляКумедний ґудзик
Ну може «віддалено» спокійно втручатися
Каким образом? Названивать или видеокамеры наставила?
Кумедний ґудзик
• 30 минут назад
Ответ дляЗамороженная селедка
Ну я таке рішення не приймала, воно вийшло саме: я відрізала все, що мене як би навантажує. Не хрчу уборку - зроблю завтра/зроблю 1 щось; не хочу готувати - купимо сосиски/галю ( сосиски - роками було як «неїстівне», табу); дитині - мультики (раніш було строго дозовано). Я уже просто лежу.
Чоловік це не розуміє. Питає люблю чи не люблю; пристає щоразу в усіх наших тілесних контактах (не може - обняв і сидить). Цілується (раніше - не пригадую). Тобто вимагає підтвердження що все нормально. Пояснювала. Тиждень пояснень. Не розуміє
Кумедний ґудзик
• 29 минут назад
Ответ длядамаАмстердама
Скріншоти, дзвінки. Поради. «Купи полівітаміни». Помаж дитині ОКО спасатєлєм (від комара).
Замороженная селедка• 28 минут назад
Ответ дляКумедний ґудзик
А сколько вашему ребенку лет/месяцев? Или я пропустила это? Ребенок требует много внимания от вас или относительно спокойный?
Патриоточка• 27 минут назад
Ответ дляКумедний ґудзик
Оййй
Ви зайобчик, в мене б на вас не встав
Замороженная селедка• 24 минуты назад
Ответ дляКумедний ґудзик
Оййй
Вы не меня спрашивали но я попробую ответить. Если вы сами пишете что в анамнезе есть депрессия то почему не обратиться к психиатру? Сейчас это такой же обычный врач как гинеколог и кардиолог, ну реально. Они учатся чтоб помогать людям наладить эмоциональную сферу. Почему не взять хоть 1 консультацию а дальше сами увидите полезно для вас или нет?
Вишнёвая Леди• 24 минуты назад
Было такое. Дополнительно вечно нехватка денег.крутилась как черти шо, вечно мысли как жить,где взять деньги,где сэкономить, родственники лезут со всех сторон и дома нет спокойствия. А муж пожрал, покурил,пива выпил и у него всё в шоколаде. Один ответ - все так живут. То есть целый день он бегает,заглядает по каструлям, а под вечер ему секс. А я от усталости падаю. Потому что пока ребенок не вырос, работала где брали,в адских местах. Однажды я ему сказала,что я не хочу и не могу больше с ним спать. И пусть шо хочет то и делает
Мудробаба• 23 минуты назад
Здесь не может быть однозначного практического ответа.
С первым мужем в идентичной ситуации я бы сказала, что хочу только спать, несмотря на то, что была моложе, здоровее и в целом уставала меньше - и мне казалось, что у нас все хорошо и есть чувства, просто усталость сильнее. Но второго мужа люблю безумно и хочу его постоянно, несмотря на усталость и нехватку сна; от его прикосновений и ласк я отдыхаю и восстанавливаюсь гораздо больше, чем от любого отдыха.
Угги_в_горошек• 13 минут назад
Ответ длядамаАмстердама
Непонятно кто мусорит)
Раскиданные игрушки я грязь не считаю
Автор,просто относитесь ко всему проще,секс приятнее уборки
У меня трое детей
Раскиданные игрушки я грязь не считаю
У меня трое детей
Угги_в_горошек• 10 минут назад
Ответ дляМудробаба
100000%
Шкідлива молекула• 7 минут назад
Ответ дляЗдесяЯ
А чим психолог допоможе, прийде вкладати дитину спати?
Кумедний ґудзик
• 6 минут назад
Ответ дляЗамороженная селедка
Та погратися. Я можу 20 хв гратися. Не моя тема. Щоб не гратися і не дивилася день тєлік - на двір веду. Дві год вранці, дві-три ввечері (ну до спеки так було на тому тижні. Зараж хз)
Устала я
Нічого не хочеться. І той секс мені якось до одного місця. Але мені втолдичують що це ненормально, що не прояв нелюбові тощо.
Устала я
Кумедний ґудзик
• 5 минут назад
Ответ дляПатриоточка
Ви зайобчик, в мене б на вас не встав
Ну то лікуйте, нада щоб 👌💪
Кумедний ґудзик
• 3 минуты назад
Ответ дляЗамороженная селедка
Я маю призначення препаратів, терапевт призначила. Але там не можна алкоголь. Тому після моря. Я нічого проти не маю, бо я ж не сліпа і не тупа🤷♀️ бачу і розумію як ми зараз відновлюємося і це відновлення не пропорційне рівню навантаження абсолютно
Кумедний ґудзик
• 1 минуту назад
Ответ дляВишнёвая Леди
А я не працюю
Я не знаю чому таке. Мені здається більш щось ментальне. Образим і нерозуміння мене і моіх бажань, ігнорування моїх потреб. Настирні ці домагання, щоб бути «прийнятим» типу. Відмова видно не підходить, коли язиком кажеш
Угги_в_горошек• только что
Ответ дляКумедний ґудзик
Устала я
Если б от вас муж стал так морозиться,вы б ему тоже сказали что не любит
Замороженная селедка• только что
Ответ дляКумедний ґудзик
Устала я
Хто втолдичує? То хай самі і і**уться. Якшо вам ваше власне тіло - не авторитет - це катастрофа. На шо спиратися як не на власні відчуття і емоції? Ви просто відчужуєте себе від свого тіла. Тому воно і в депресії