Тундиринда• 30 января 2024

Мені 22, йому 42. Чи є майбутнє?

Успішний адвокат, розлучений. Дуже кохаю його
Він зробив пропозицію
Але головою розумію, що це буде коротке щастя: він помре максимум у 80, а я у 60 буду молодою жінкою. Всі однолітки будуть одружені
Ерекція зникне через 5 років, а без сексу я життя не бачу
Що робити? Люблю, дуже люблю
ДА да да• 30 января 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
Автор, мне 39, мужу 40. Даже не представляю себя рядом с 45-летним. Не говоря уже 50 и более.
Ищите одногодку и вместе будете расти профессионально и личностно. И если сейчас вы ещё думаете, то лет через 10 ваш избранный будет казаться вам старым дедуганом
Скоро не тільки представите, а навіть спробуєте))))
Янгол в камуфляжі• 30 января 2024
Есть на 5-10 лет, дальше уже деда будете стесняться, а в 40 трахаться с пенсионером (если он конечно еще что-то сможет) вообще печалька.
Фляшка на трьох• 30 января 2024
знову якать скалопендра влізла в родину, а тепер ниї ’нашо той дідусь’
ДА да да• 30 января 2024
Ответ дляТундиринда
Янк знаю подробиць їх розлучення
Оце погано, що не знаєте. Бо від гарних чоловіків жінки не уходять.
Шиворот Навыворот• 30 января 2024
Ответ дляДА да да
Нафейхоа мне дедуган?
Кудлата хмаринка• 30 января 2024
Можно лет 8 счастливо прожить 🤔 но нужно понимать, что без детей нужно будет. И нужно будет об этом думать вам.
Ну а потом разница в возрасте станет сильно ощутима. А к его 55 будет невыносимо.
Кудлата хмаринка• 30 января 2024
Кстати, а вы ему, случаем, не лейкопластырь на рану развода?
Типо у как тоже непонятно, чего он в замуж спешит?
ДА да да• 30 января 2024
Ответ дляТундиринда
Через 10 років я ще буду молода
А якщо я його тоді кохатиму?
Я б не заморочувалась, якби кохала. Була б рівно стільки з ним, скільки кохаю. Рабства в нас поки немає.
Квітка папороті• 30 января 2024
С чего это эрекция у него пропадет через 5 лет?
автор Тундиринда • 30 января 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Він 10 років тому розлучився
IQ 80• 30 января 2024
Я понимаю его, захотелось трахать телочку возраста дочери. Но вы??? Моему мужу 39, вспоминаю его в 25 - так это небо и земля. Вы уверены, что влюблены в него, а не в его деньги и жизни на всем готовом?
ДА да да• 30 января 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
Нафейхоа мне дедуган?
Так ваш чоловік не Дункан Маклауд, йому ж буде і 45 і 50.
Куда_бежать• 30 января 2024
Он может умереть и в 96
Ворую вкусняшки• 30 января 2024
Ответ дляДА да да
Не згодна. Бувають дві гарні людини просто не підходять один одному. Потім знаходять інших і живуть щасливо
автор Тундиринда • 30 января 2024
Ответ дляIQ 80
А я десь сказала, що він мільйонер?
Так, крихти у голубів не відбирає, але до багатства безмежно далеко
ДА да да• 30 января 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Таким лейкопластирям саме легше вийти заміж.
Шиворот Навыворот• 30 января 2024
Ответ дляДА да да
Так и мне будет столько же) Одногодка - это вполне ок
МатьЧасть• 30 января 2024
Ответ дляТундиринда
Він 10 років тому розлучився
Уявіть скільки він робив вже пропозицій за ці 10 років. Може любить молодих, а вони відмовляли ...
ДА да да• 30 января 2024
Ответ дляТундиринда
Він 10 років тому розлучився
Багатенько. Беріть, стане поганий- кините.
автор Тундиринда • 30 января 2024
Ответ дляМатьЧасть
І що мені від цього?
МатьЧасть• 30 января 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
В мене чоловіку буде 55, на днях, різні ця була не помітна ще 2 роки назад, різниця не велика , лиш 8 років ...але.
ДА да да• 30 января 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
Ну я і пишу, що скоро і спробуєте і дізнаєтесь, як воно з такими мужиками.
Зубачистка• 30 января 2024
Ответ дляЗ царем в голові
Ну мне в 45 больше интересует его теплая задница под одеялом, чем какой-то там секс
Після вашого моменту я зрозуміла, що треба просити в адміністрації більше смайлів в реакціях, бо вони не відображають всієї гами почуттів після таких коментарів.)))
МатьЧасть• 30 января 2024
Ответ дляТундиринда
І що мені від цього?
Ну, значить , вперед. Ви готові до всього
автор Тундиринда • 30 января 2024
Ответ дляЗ царем в голові
Ну це ви асексуальна
Не всі такі 🤷🏻‍♀️
Залізний кіготь• 30 января 2024
А в 42 він ще щось може ? Скільки Раз на тиждень заліза на вас ? Нема задишки під час сексу ? Мʼязи вже дряблуваті ? Вже ж не парубок горячий 25 річниц . Сивий вже ? Сива мошонка ?
МатьЧасть• 30 января 2024
Ответ дляЗ царем в голові
Та, ну. Секс потрібен і чим довший цей період , тим краще.
Печальки.нет• 30 января 2024
Є пару знайомих з різницею у 25 і 30 років, але вони досить заможні іноземці. Дівчата з України і Білорусії. Все у них добре, давно у шлюбі, є спільні діти. Чоловіки дуже активні. Мій колишній у 61 з друзями за 10 днів пересік пустелю Сахару. якщо Ви його кохаєте і є взаєморозуміння то буде все тип топ. У мене є правило-краще зробити і жаліти чим не зробити і жаліти. Дуже дієве і провірене власним досвідом.
Играю у края• 30 января 2024
А если серьезно - то лучше стареть вместе.
Имею две пары с подобной разницей в возрасте. Развелись. Хотя, никто не застрахован от такого , но..
И аообще, мужик должен парится, что он состариться - а вы молода и в самом соку.
Это блин как педофилия, старые пердуны смотрят на девочек, которые в дочери годятся и слюни пускают .
автор Тундиринда • 30 января 2024
Ответ дляЗалізний кіготь
Така як у вас