Тундиринда• 30 января 2024

Мені 22, йому 42. Чи є майбутнє?

Успішний адвокат, розлучений. Дуже кохаю його
Він зробив пропозицію
Але головою розумію, що це буде коротке щастя: він помре максимум у 80, а я у 60 буду молодою жінкою. Всі однолітки будуть одружені
Ерекція зникне через 5 років, а без сексу я життя не бачу
Що робити? Люблю, дуже люблю
ОдинРазНадетое• 30 января 2024
Ответ дляMs. Iphone
Чому ерекція зникне? В моєї подруги чоловіку 58-59рокіа а їй 38. І діти в них є малі. І секс)))
Особисто мій погляд краще мати чоловіка молодшого за віком)))
А ви звідки знаєте про секс?
автор Тундиринда • 30 января 2024
Ответ дляРаботать надо
А коханець для чого?
Фу, я не хочу ні з ким крім нього поки він живий
годовасик• 30 января 2024
Я в 22 так вышла замуж, развелась через 6 лет, но не жалею, кв в Киеве при разводе отхватила и сбережения кой-какие
ДА да да• 30 января 2024
Ответ дляЗалізний кіготь
Як лицемірно ) заїхала на тролячіц козі , і відповідях підраховує коли коханий ги гигне то заміж вийде вдруге . і дітей планує хто зна з ким але не з «коханим «)і і чекає адвекнатних відповідей ) феєрична дурня
Ой, можна подумати мало людей один одного використовує. На себе люди зазвичай закривають очі, всі такі чесні. А як копнути, то такі відносини у кожної другої, як не ви , то вас у чомусь використовують..
ЯкаКраля• 30 января 2024
Ответ дляПез Году Неделя
Максимум у 80, ну-ну( Зараз чоловіки так довго не живуть. Секс знайдете ще десь
Лежачие и дольше живут
Ms. Iphone• 30 января 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
А ви звідки знаєте про секс?
А що з подругами не можна обговорити секс?!
ДА да да• 30 января 2024
Ответ дляТундиринда
Ви така мила))))
Залізний кіготь• 30 января 2024
Ответ дляДА да да
Я з вами згідна , але нащо тоді писати про велику любов ) і тут же писати про вийду заміж в друге . І взагалі це дивна тема все крутиться довкола -скільки ще протягне жених
Работать надо• 30 января 2024
Ответ дляТундиринда
То поки йому 42, то Ви не хочете .)
ДА да да• 30 января 2024
Ответ дляЗалізний кіготь
Бо її баби затролили, того так і відповідає. Ну почитайте що їй пишуть. Ви б може і похлєще відповіді давали, якщо старша та з досвідом. А як їй всього 22 роки, і це правда, то молодець, що знаходить, що написати на дурні коменти.
Пез Году Неделя• 30 января 2024
Ответ дляЯкаКраля
Лежачие и дольше живут
Ви підбадьорили автора зараз 🤣
Снідаю авокадо• 30 января 2024
Подруга заміжня вже 18 років, їй 42, а йому 60. Кохає його досі, і секс є. Її чоловік - дуже турботливий, а батько її -повна протилежність, думаю, що недоотримала батьківської любові в дитинстві. Але сімʼя щаслива і це головне. З нехороших речей - в нього вже років 4-5 як почалися вікові проблеми зі здоровʼям. Тиск скаче, кардіостимулятор має, а зараз ще й плече болить.
Гомосноб• 30 января 2024
я уже молчу про характер)) это капец, что с ним будет через 20 лет, а вы как раз в расцвете сил
Гомосноб• 30 января 2024
автор, думайте хорошо, куда спешите
Ду да ду да ду• 30 января 2024
Ні
ИзЮмрудная• 30 января 2024
Нащо воно вам треба... Серед знайомих проблеми і з різницею в 10 років, а у вас 20...Бувають звичайно вийнятки. Але вам тільки 22 :)
дамаБезСобачки• 30 января 2024
Ответ дляСнегопадка
Вы собрались еще в 60 секситься? 😂 там же вже сухо, як в пустыне
Или ведро воды там
Ноу коммент• 31 января 2024
Ответ дляСкажений гудзик
Ви на 60 так не надійтеся, я після 25 стала відчувати не так енергійно, а зараз в 29 вже далеко не енергійна, чоловіку 29 то буря
Ви що ? Мені 40 все добре
Глас_Народа• 31 января 2024
Какие 80? Вас хватит,в лучшем случае на 3-5 лет максимум.Почитайте о кризисе среднего вну мужчин, что бы вы поняли ,для чего им молодая девушка
ЯкаКраля• 31 января 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
Ага. А что она ещё расскажет? Что без секса в 42??? У самой такая подруга. Мало верится. Это из серии ’Если её мужу 72, то да, он хорошо выглядит.’
А_я_ЛОЖУ!• 31 января 2024
Ответ дляТундиринда
І нащо він мені буде треба у 60?
Тут про те, що всі молоді роки (30-60) я буду задовольнятись рукою
Вы правда думаете, что в 46 секс исчезает? ))
Если мужчина следит за здоровьем, то и в 70 там всё работает, просто гормонов меньше и это очень редко...
Вам по другому поводу осточертеет ваш союз.
Ваш мужчина дурак, пусть и успешный
А_я_ЛОЖУ!• 31 января 2024
Ответ дляСкажений гудзик
А в 39 энтузиазма может сильно прибавиться))
Снідаю авокадо• 31 января 2024
Ответ дляЯкаКраля
Це не так, ми з нею дружимо багато років, і ми дуже близькі, і секс обговорюємо часом. Він у неї раз на тиждень в середньому. Але завагітніти не може останні 10 років, причина в чоловікові.
Чумацький Шлях• 31 января 2024
Конечно есть. Главное,чтобы любили его. Мужиков сейчас всё меньше и что будет через несколько лет вообще непонятно. Почитайте последнюю статью Times про оставшихся 20-40летних украинцев
Железобетон• 31 января 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
Нема.
Напишіть його номер телефону
аааааа!
Железобетон• 31 января 2024
Ответ дляТундиринда
Через 10 років я ще буду молода
А якщо я його тоді кохатиму?
Нє, через 10 років вже розлюбите! Знайдеться за що!
Железобетон• 31 января 2024
Так, дуже ржу, але напишу: ваше майбутнє буде пречудовим, якщо ви зі своїм адвокатом заключите шлюбний договір і все гарненько пропишете, не ображаючи свої меркантильні інтереси!
А з життєвого досвіду, 20 років - це ппц різниця! Всі молоді жінки підстаркуватих чоловіків дуже хєрово виглядають з віком, старше своїх років, хоч що їм там в морду колоти! Очі згаслі, зуби зчепили і терплять свого дряхлого.
Тобто доведеться розлучатися рочків у 40+ або шукати розради