Тундиринда• 30 января 2024

Мені 22, йому 42. Чи є майбутнє?

Успішний адвокат, розлучений. Дуже кохаю його
Він зробив пропозицію
Але головою розумію, що це буде коротке щастя: він помре максимум у 80, а я у 60 буду молодою жінкою. Всі однолітки будуть одружені
Ерекція зникне через 5 років, а без сексу я життя не бачу
Що робити? Люблю, дуже люблю
Прилипало• 30 января 2024
Шукати молодого і не займатись дурнею
Ворую вкусняшки• 30 января 2024
Нема.
Напишіть його номер телефону
Пез Году Неделя• 30 января 2024
Максимум у 80, ну-ну( Зараз чоловіки так довго не живуть. Секс знайдете ще десь
автор Тундиринда • 30 января 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
Нема.
Напишіть його номер телефону
Свій?
Vitamina1407• 30 января 2024
Чого це він максимум у 80 помре? Може ви раніше його гигнете?
Мая твая не панимать• 30 января 2024
А може ви помрете, та він ще одружиться?
Ворую вкусняшки• 30 января 2024
Ответ дляТундиринда
Свій?
Його. Нашо мені ваш?
автор Тундиринда • 30 января 2024
Ответ дляПез Году Неделя
І нащо він мені буде треба у 60?
Тут про те, що всі молоді роки (30-60) я буду задовольнятись рукою
ДА да да• 30 января 2024
Та , що вам сказати. Є звісно історії про Попелюшку, але то одна на миліон. У всіх інших повне лайно.
Скажений гудзик• 30 января 2024
Ви на 60 так не надійтеся, я після 25 стала відчувати не так енергійно, а зараз в 29 вже далеко не енергійна, чоловіку 29 то буря
Ms. Iphone• 30 января 2024
Чому ерекція зникне? В моєї подруги чоловіку 58-59рокіа а їй 38. І діти в них є малі. І секс)))
Особисто мій погляд краще мати чоловіка молодшого за віком)))
Сорока-ворона• 30 января 2024
А что вам мешает просто получать удовольствие? Для чего эти далеко идущие планы? Куда вы торопитесь?
автор Тундиринда • 30 января 2024
Ответ дляСкажений гудзик
Ну це ви така
З царем в голові• 30 января 2024
Нет, нужно пробовать
Я себе надумала как нужно, раз и человека нет
ДА да да• 30 января 2024
Ответ дляТундиринда
Свій?
Слово його, це не свій)))))
Играю у края• 30 января 2024
Тема, а поговорить…
одно и то же. Скучно стало на советчице
Чемодан-Вокзал-Майами• 30 января 2024
Для мене це дуже велика різниця у віці,ціле покоління,не реально.
Скажений гудзик• 30 января 2024
Ответ дляТундиринда
Ну це ви така
В мене всі однолітки на це жаліються, що 20 і 30 це дуже різні речі
автор Тундиринда • 30 января 2024
Ответ дляДА да да
Слово його, це не свій)))))
Вона виправила
Було без ‚свого‘
автор Тундиринда • 30 января 2024
Ответ дляИграю у края
Тема, а поговорить…
одно и то же. Скучно стало на советчице
Ласкаво прошу звідси
З царем в голові• 30 января 2024
Ответ дляТундиринда
І нащо він мені буде треба у 60?
Ну мне в 45 больше интересует его теплая задница под одеялом, чем какой-то там секс
СирОжино пирОжино• 30 января 2024
Ви точно у 60 будете молодою жінкою ? Чи думаєте, що на його фоні?
Пез Году Неделя• 30 января 2024
Ответ дляТундиринда
І нащо він мені буде треба у 60?
Не знаю, нащо - вам видніше 😂
Играю у края• 30 января 2024
Ответ дляТундиринда
Ласкаво прошу звідси
Да не обижайтесь . Реально постоянно темы о разнице в возрасте .
Да будьте счастливы вы с ним. Что вы здесь спрашиваете. Если любите - живите сегодня.
Мелочунь• 30 января 2024
Його майбутнє - часте мочєіспусканіє, простатіт, складнощі зі стояком, м´язові і суставні болі, проблеми з серцем і навіть може з алкоголем.

А ваше світле і безтурбне звичайно
Шиворот Навыворот• 30 января 2024
Ответ дляТундиринда
Ну це ви така
Автор, мне 39, мужу 40. Даже не представляю себя рядом с 45-летним. Не говоря уже 50 и более.
Ищите одногодку и вместе будете расти профессионально и личностно. И если сейчас вы ещё думаете, то лет через 10 ваш избранный будет казаться вам старым дедуганом
ДА да да• 30 января 2024
Ответ дляТундиринда
Вона виправила
Було без ‚свого‘
Ааа, зрозуміла. Дайте одинокій жінці його телефон, в неї може щастя буде. А вам все рівно він старий. А розлучений, що сам кинув дружину. Бо вона погана була?
автор Тундиринда • 30 января 2024
Ответ дляДА да да
Янк знаю подробиць їх розлучення
Чемодан-Вокзал-Майами• 30 января 2024
Ответ дляТундиринда
І нащо він мені буде треба у 60?
Як нащо?А доглядати.На ньому ж все майно,а вас що?Він же ж не дурний на вас перепиусвати,доглянете-буде,да ще адвокат.
автор Тундиринда • 30 января 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
Через 10 років я ще буду молода
А якщо я його тоді кохатиму?