Тундиринда• 30 января 2024

Мені 22, йому 42. Чи є майбутнє?

Успішний адвокат, розлучений. Дуже кохаю його
Він зробив пропозицію
Але головою розумію, що це буде коротке щастя: він помре максимум у 80, а я у 60 буду молодою жінкою. Всі однолітки будуть одружені
Ерекція зникне через 5 років, а без сексу я життя не бачу
Що робити? Люблю, дуже люблю
дамаБезСобачки• 30 января 2024
Ответ дляПез Году Неделя
Максимум у 80, ну-ну( Зараз чоловіки так довго не живуть. Секс знайдете ще десь
Да 60-70 максимум
МатьЧасть• 30 января 2024
Ответ дляЗалізний кіготь
А в 42 він ще щось може ? Скільки Раз на тиждень заліза на вас ? Нема задишки під час сексу ? Мʼязи вже дряблуваті ? Вже ж не парубок горячий 25 річниц . Сивий вже ? Сива мошонка ?
Чого це сива мошонка має бути в 42...? І чого задишка. В 42 ще ого го партнери, самий сік.
автор Тундиринда • 30 января 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Да 60-70 максимум
Ну то як помре я ще буду молода
І вийду заміж вдруге
Ms. Любмая жена• 30 января 2024
Оставьте мужчину. Пусть он нормальную найдёт и женится.
ДА да да• 30 января 2024
Ответ дляЗ царем в голові
Ну мне в 45 больше интересует его теплая задница под одеялом, чем какой-то там секс
Ну не всі в такому віці відмовились від сексу. Це якось ранувато для багатьох. Мені ніяких хропущіх задниць не треба, хай іде кохається зі мною, і до себе в кабінет іде спати і хропіти)))
дамаБезСобачки• 30 января 2024
Ответ дляСкажений гудзик
В мене всі однолітки на це жаліються, що 20 і 30 це дуже різні речі
Скажу так 20 и 40
После 40 очень большой процент болячки лезут
Одяг та сумки• 30 января 2024
предохраняйтесь и поживите вместе увидите как оно со старшим/старичком- и может сами сбежите. мой муж раее по несколько раз заночь и каждый день. А сейчас на 50% меньше. но и мне уже таак часто не нужно. А вы ведь молодюсенькая. Пол года еще ваш старик будет стараться, а потом скажет увы- я спать...
ДА да да• 30 января 2024
Ответ дляЗалізний кіготь
Таке враження, що у вас був старий дід , який збрехав вам, що йому 42 роки))))
автор Тундиринда • 30 января 2024
Ответ дляДА да да
Кричу як чайка
лаМпочка• 30 января 2024
Де пересеклись ваші інтереси?
Де познайомилися?

Для себе таку різницю в віці не уявляю. Мені 38, 60 річних не розглядаю , це як батько для мене підсвідомо
Залізний кіготь• 30 января 2024
Ответ дляТундиринда
Така як у вас
Ні , не така ) моєму чоловікові 31 ) і він в дуже гарній спортивній формі . і для мене секс дуже важливий , в нас секс три 4 рази в тиждень ) а чому агресія ? Ви ж хочете поради я задаю питати щоб зорієнтуватись в якій кондиції ваш старець
Шиворот Навыворот• 30 января 2024
Ответ дляТундиринда
Ну це ви асексуальна
Не всі такі 🤷🏻‍♀️
Ну тем более - зачем вам старое тело? Ну серьёзно
Пез Году Неделя• 30 января 2024
Ответ дляТундиринда
Ну то як помре я ще буду молода
І вийду заміж вдруге
Сильно ви його зараз любите - дуже помітно 🤣🤣
забиякина• 30 января 2024
а вы как выглядите?есть 22-летние выглядят под 40, и есть мужчины 40-выглядят отлично,я наоборот люблю седину, особенно иностранцы...зачем вы его рассматриваете ’навсегда’ надо быть вместе пока будет вам хорошо вместе
Играю у края• 30 января 2024
Ответ дляТундиринда
Така як у вас
Ахах, а вы прикольная
автор Тундиринда • 30 января 2024
Ответ длялаМпочка
Де пересеклись ваші інтереси?
Де познайомилися?

Ми познайомились на роботі
Він керівник юридичного відділу
Скажений гудзик• 30 января 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Скажу так 20 и 40
Та в мене вже в 29 спина болить, ноги болять, голова болить мій найкращий вихідний вдома виспатися) і я помітила що багато хто з однолітків жаліється на таке особливо хто народив
автор Тундиринда • 30 января 2024
Ответ дляСкажений гудзик
Ну мені майже 29, нічого подібного 🤷🏻‍♀️
забиякина• 30 января 2024
Ответ длялаМпочка
Де пересеклись ваші інтереси?
Де познайомилися?

разве вы не встречали красивых 40-летних мужчин?!дело ж не в том что нужно добавить +20...автор он нравится, хоть ему и 40
Чемодан-Вокзал-Майами• 30 января 2024
Ответ дляТундиринда
А я десь сказала, що він мільйонер?
Так, крихти у голубів не відбирає, але до багатства безмежно далеко
Ви ж пишете успішний адвокат.А це дуже багаті люди.
ДА да да• 30 января 2024
Ответ дляТундиринда
А ви виросли за останні 10 хвилин на 7 років))))
Снегопадка• 30 января 2024
Вы собрались еще в 60 секситься? 😂 там же вже сухо, як в пустыне
забиякина• 30 января 2024
Ответ дляТундиринда
22 чи 29?
автор Тундиринда • 30 января 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Ну напевно не дуже успішний, якщо працює в компанії))
А не веде приватну практику
Ні, від робить ще щось, але епізодично
Основна робота в офісі
автор Тундиринда • 30 января 2024
Ответ длязабиякина
22 чи 29?
Мені 22
Але до 29 небагато
забиякина• 30 января 2024
Ответ дляСнегопадка
тогда почему пенсионеры сидят на сайтах знакомств
Залізний кіготь• 30 января 2024
Ответ дляДА да да
Вы думаете это легкая работа тролить ? Придумать возраст потом запомнить , выдумать мелкие детали (
лаМпочка• 30 января 2024
Ответ дляТундиринда
Ми познайомились на роботі
Він керівник юридичного відділу
У вас ще буде стільки робіт))
Я думаю це ваша перша.
І керівників і адвокати, і помолодше будуть.
І ще питання - він бувший мент?
Чемодан-Вокзал-Майами• 30 января 2024
Ответ дляТундиринда
Ну то як помре я ще буду молода
І вийду заміж вдруге
Автор,краще розгляньте старших,60-70,скоріше буде.
автор Тундиринда • 30 января 2024
Ответ дляЗалізний кіготь
О Боже, та 22 мені
Я пожартувала