Ластоноша• 30 января 2024

А вас такі моменти чіпляють?

Прийшла в салон дверей за дверима.
Порахували ціну, все ок.
Приіхав майстер на замір. Ціни собі скласти не міг. На моє питання «де ваш рівень», сказав, що в нього багато інструментів, всі вони навіть у моєму приміщенні не помістяться. Тому він їх не брав 🤦 (Насправді, просто рівень мав взяти із собою)
По замірам майстра двері вийшли нестандартні. +50% до замовлення. Я відмовилася.
Менеджер попросив ще раз приїхати заміряти. Майстер приїхав вже з рівнем. І о чудо- входять стандартні двері. Без націнок за висоту і ширину.
Попри це, всі діалоги писали мені російською мовою, як і виписка розрахунків. І в замовленні вказали моє імʼя Лена (я представилася Оленою) + купа смайлів в діалозі.
Ви б замовляли двері чи шукали інші варіанти?
Результат:
вже голосів: 447
327 (73.15%) Шукала інші варіанти
66 (14.77%) Замовляла б
54 (12.08%) Тиц
Пургену мне• 31 января 2024
Ответ дляжінка незаміжня
Удалено администрацией...
Король дивана• 31 января 2024
Ответ дляЛастоноша
В тому і справа, що ціна 25тис.
Установка 3000
Низькими цінами не пахне. Навпаки. Позиціонують себе як нереально крутезних
За одні двері ?
Яка ширина пройому ?
Чемодан-Вокзал-Майами• 31 января 2024
Ответ дляжінка незаміжня
Удалено администрацией...
А чего Лена? Тогда уж Леня
Тантрический кекс• 31 января 2024
Ответ дляЛастоноша
Ви не в Україні живете?
Чи тільки прокинулися?
2 роки як мають надавати послуги використовуючи українську мову
Это когда скидку не дают . Когда скидка значит минус какая то услуга . Вы же не захотите бракованную петлю в двери лучше уж счет на русском выписанный .
Колгоспниця• 31 января 2024
Ответ дляжінка незаміжня
Ви розкажіть то на Закарпатті, де в магазині торгують крумплями і парадичками
А ще й швабликами також.
Я коли вперше ці слова від закарпатців почула, то в мене чуть очі від здивування на лоба не полізли
ЖаннаНеАгузарова• 31 января 2024
Ответ дляЛастоноша
Ви дуже класна, візьміть пиріжок. У мене широка стіна і нерівні стіни. Якщо майстер не зміг з першого разу правильно заміряти, то ви тим паче
Так тем более, на неровные стены никто идеально не сделает
Головний кошак• 31 января 2024
ХБМ по тема ушла в другое русло...
Тантрический кекс• 31 января 2024
Ответ дляжінка незаміжня
Удалено администрацией...
Ну как Елену Зеленскую почти назвали )) не слышала кстати что писали Олена на нее
автор Ластоноша • 31 января 2024
Ответ дляСоветчица Года
Удалено администрацией...
Мені треба якісна послуга.
Якої поки немає
Пургену мне• 31 января 2024
Ответ дляРепетиторша
поставлять адекватним дверi, i все буде добре)
Адекватним чому? Смішно з недолугого використання слова адекватний в найнеочікуваніших ситуаціях 🙃
Пургену мне• 31 января 2024
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Зроблять
жінка незаміжня• 31 января 2024
Ответ дляПургену мне
Удалено администрацией...
Король дивана• 31 января 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Ганна-Анна. Где там Анны, норм им быть Ганной?
Анна на місці)) за Ганну в школі сварилась щоб не писали так, бо у мене є бумажка ( свідоцтво про народження) де я Анна.
Тантрический кекс• 31 января 2024
Ответ дляГоловний кошак
ХБМ по тема ушла в другое русло...
Да нет именно как раз для этого задумка )) остальное шум ))
Советчица Года• 31 января 2024
у нас на даче забор ставила бригада. опалубку заливали без нас.
их бригадир был таджик или что-то из тех республик.
писал мне в вайбер с кучей ошибок и на ты.
но сделали всё идеально.
так я и спрашиваю - вам качество или балакать?
Зажуженная Жужжа• 31 января 2024
де варіант ’трималась би подалі’?
Репетиторша• 31 января 2024
Ответ дляПургену мне
Смішно слухати ваше шо попало)
Без Баяна• 31 января 2024
Ответ дляжінка незаміжня
А що не так , не зрозуміла ? Чому разом не можна продавати картоплю з помідорами ? це ж овочі
Пургену мне• 31 января 2024
Ответ дляжінка незаміжня
Удалено администрацией...
Оце вам не йметься там за океаном.
Тантрический кекс• 31 января 2024
Ответ дляжінка незаміжня
Удалено администрацией...
Ого это по какой стране я сейчас живу и спать не охота )))
Госпожа_тамагочи• 31 января 2024
Прочитав тему, я б на месте магазина сама бы отказалась с автором сотрудничать
автор Ластоноша • 31 января 2024
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Я вам відкрию таємницю, у 90% людей криві стіни. Все дороблюють ) але ж треба вміти
Блакитне небо• 31 января 2024
Кароче автор, я за вас
Якби до мене узькомовне прийшло в хату, то я б після нього батюшку викликала на освячення від нечисті
жінка незаміжня• 31 января 2024
Ответ дляБез Баяна
Цінники повинні бути державною, але кого то хвилює на Закарпатті, не російською ж. Там тема в топі про Сіярто і венгрів, але то так, дрібнички
Спішу - перекидаюсь• 31 января 2024
Ответ дляПургену мне
Так ці узкомовні навіть поміряти не можуть 🤪
а якщоб мовні, то можна пробачити!?
Спішу - перекидаюсь• 31 января 2024
Ответ дляКолгоспниця
Ищите другой вариант, если такое отношение к Вам.
К Оленям и то лучше)
Без Баяна• 31 января 2024
Ответ дляжінка незаміжня
А-а-а- )) , зрозуміла ) А то вже засипаю і не дійшло зразу ))
жінка незаміжня• 31 января 2024
Ответ дляТантрический кекс
Сша
Госпожа_тамагочи• 31 января 2024
Ответ дляЛастоноша
У вас еще и стены кривые? У каких 90%? Новые двери ставят как раз в 99% на ровные стены после ремонта. Представляю установку на кривые стены, эти щели. И потом бы снова мастер ’виноват’ был бы
жінка незаміжня• 31 января 2024
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
К Оленям и то лучше)
А там олені, олені — небриті і неголені
Дивні створіння: в них з мозків стирчать коріння
Олені, олені — небриті і неголені — олені