Ластоноша• 30 января 2024
А вас такі моменти чіпляють?
Прийшла в салон дверей за дверима.
Порахували ціну, все ок.
Приіхав майстер на замір. Ціни собі скласти не міг. На моє питання «де ваш рівень», сказав, що в нього багато інструментів, всі вони навіть у моєму приміщенні не помістяться. Тому він їх не брав 🤦 (Насправді, просто рівень мав взяти із собою)
По замірам майстра двері вийшли нестандартні. +50% до замовлення. Я відмовилася.
Менеджер попросив ще раз приїхати заміряти. Майстер приїхав вже з рівнем. І о чудо- входять стандартні двері. Без націнок за висоту і ширину.
Попри це, всі діалоги писали мені російською мовою, як і виписка розрахунків. І в замовленні вказали моє імʼя Лена (я представилася Оленою) + купа смайлів в діалозі.
Ви б замовляли двері чи шукали інші варіанти?
Порахували ціну, все ок.
Результат:
вже голосів:
327 (73.15%)
Шукала інші варіанти
66 (14.77%)
Замовляла б
54 (12.08%)
Тиц
КартаБезКомиссий• 31 января 2024
Ответ дляРепетиторша
поставлять адекватним дверi, i все буде добре)
На 50 відсотків дорожче і без рівня? То для адекватних типу вас. Я краще неадекватною буду. Що там для цього потрібно? Українською говорити?
КартаБезКомиссий• 31 января 2024
Ответ дляСоветчица Года
вам двери надо было или балакать на мове?
Їй якісні треба. Ну так співпало
, що й не дуже дивно.
КартаБезКомиссий• 31 января 2024
Ответ дляБлакитне небо
З Оксанами і Ксеніями разом стоять
То вже краще Єкатєрін згадайте
КартаБезКомиссий• 31 января 2024
Ответ дляСоветчица Года
Удалено администрацией...
Балакают на кубані, у нас розмовляють. Цьому ще в школі вчать.
Щебетушка• 31 января 2024
Ответ дляПургену мне
А в чому проблема? Любите, коли до вас звертаються чужим іменем?
А Вы что, не Лена? )))
За уровень согласна, что на замеры пришёл без него, непрофессионал.
Но из-за имени Вы уже загоняетесь )))
Пургену мне• 31 января 2024
Ответ дляЩебетушка
А Вы что, не Лена? )))
Но из-за имени Вы уже загоняетесь )))
Не Лєна. Куди я загналась? 🫣
Пургену мне• 31 января 2024
Ответ дляРепетиторша
Смішно слухати ваше шо попало)
А сміх ваш адекватний? )
КартаБезКомиссий• 31 января 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Прочитав тему, я б на месте магазина сама бы отказалась с автором сотрудничать
Мошенники никогда сами не отказываются, не переживайте.
Як_наготую...• 31 января 2024
Ответ дляПургену мне
От проблема страшенная, Лишь бы не СерЙОжа
мне всё равно как меня назовут из множества моих имён)) не всем же чужим и даже знакомым известно, что я представляюсь Алёна, как и звали родные с детства, сестра так вообще Лёлей называет, отчим Лёшкой, муж Алёвой, а по паспорту я Елена(Олена), почему сразу не записали Алёна- бо батьки казали що предлагали ’еврейское’ Алина в свидетельстве написать вместо Алёна.
Ответ дляБожа кульбабка
Ну так по итогу у вас оказалась стандартная дверь. Из-за косяка замерщика. Представьте, что привезли бы вам дверь, а она не встала бы в проем... Ещё и за ваши +50% сверху. Потому что кому-то в руки уровень не влез... Да ну...
Если бы привезли дверь, которую не смогли бы установить, то автор бы ничего не платила за это, это был бы косяк работника
Зліпок ступні• 31 января 2024
Ответ дляЛастоноша
В тому і справа, що ціна 25тис.
Установка 3000
Низькими цінами не пахне. Навпаки. Позиціонують себе як нереально крутезних
Установка 3000
Двери из дерева!!! На заказ вышли со всем гамузом и скрытыми петлями 30т
Бабка-байкерша• 31 января 2024
О, двері. Ми поки шукали двері стільки передивилися. Самою великою проблемою було, що як розмовляєш в салоні з менеджерами, то всі роблять нестандартні. Як тільки до замовлення, то виявляється, що під одне замовлення ніхто не переналаштовує виробництво чи ще якусь басню складуть. При тому , що мені потрібно булу лише внутрішнє відкриття . Знайшли таки свої двері і майстра вони ж таки дали.
БершкомангоЗар• 31 января 2024
Ответ дляРепетиторша
лена-олена, о господи
Мене зовут Оксана. І мене дуже чіпляє, коли мене називають Ксюша.
Пургену мне• 31 января 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Сорі не буду читати потік)
Божа кульбабка• 31 января 2024
Ответ дляОля85
Кто бы ее привёз без предоплаты (
ПесиКот• 31 января 2024
А зачем замеры дверей да ещё и с уровнем? Все же застройщики делают стандартные проемы под стандартные размеры. Даже в старых домах видела только стандартные 90 или 80 проемы.
Блакитне небо• 31 января 2024
Ответ дляКраля-Галя
Солдаты русскоговорящие вас не смущают,или им можно из армии уйти?
Звали утіна - нехай захищаються тепер.
Качка в тапцях• 31 января 2024
Ответ дляРепетиторша
нормально, не всi ще можуть вiльно розвовляти, а тим бiльше писати державною
А звертання ’ти’ як Ви виправдаєте?)))
Так магазин не розмовляв, магазин - писав. Письмова українська рівня магазину дверей - імхо, взагалі не має бути проблемою за 30 років незалежності України.
Качка в тапцях• 31 января 2024
Ответ дляБолеИменее
Ничего, потерпит. Нас же, Лен, всех насильно переименовали в Оленей, хотя в метрике было Елена. Значит и обратно можно.
Самі гімна поїли і інших хочете їм нагодувати? ’Нормаааально...’
Качка в тапцях• 31 января 2024
Ответ дляБолеИменее
Идите ищите тех, кто учится писать, а не двери стааить.
Справді думаєте, що менеджер магазину і монтажник дверей одна і та ж особа? Чи Ви просто баба Яґа проти?
Качка в тапцях• 31 января 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Без понятия. Потому и спрашиваю, норм или нет
Почему-то не хотят быть Ганей, но я тоже думаю, что Ганя норм
Аня, Галя, Ганя, Даня)
Советчица Года• 31 января 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
в школе вчать синонимы и Кубань с большой буквы. а вы всё прогуляли.
Фея_3уровень• 31 января 2024
Ответ дляБолеИменее
Чому не оскаржували ’насильство’?
І що це за мєтріка така? Вам 90 років?
Ластоноша
• 31 января 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Это входная? Я думала вы про межкомнатные говорите
Це межкімнатна
Ластоноша
• 31 января 2024
Ответ дляКороль дивана
Ми замовили нещодавно двері 3т установка це дофіга від 1500 до 2000. Ширина не полотна а пройому я питала
Ну так це ж супер майстер. Який себе так позиціонує. І взагалі, на установку одних дверей не їздить. Тільки від 3шт
Ластоноша
• 31 января 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Так само. Дерево і сховані петлі.