Conny7• 31 января 2024

Чоловік хоче, щоб у новому будинку ми жили з його батьками

Вітаю!

Мене мучить питання зазначене вище. І відповіді на нього я сама знайти не в змозі...
Якщо детальніше: Ми з чоловіком плануємо у майбутньому купити будинок. Вже декілька років говоримо про це, але останнім часом він почав говорити про те, щоб жити з його батьками. Спочатку, я відкараскувалась, потім нагадувала, що я не хочу жити з батьками. Ні з його, ні зі своїми. Але сьогодні він мене ошалешив тим, що буде купувати будинок на 2 частини, щоб його батьки жили біля нього. Через те, що я виросла у колі родичів, я мала не найкращі стосунки з тими, хто жив близько, і чудові з тими, хто жив далеко. Я люблю його батьків, але я не хочу з ними жити. Я нарешті хочу тиші, щоб нам ніхто не заважав, щоб ми не думали, чи заважаємо ми комусь, коли він повернеться з передової.
Але совість гризе, адже його позиція дуже зрозуміла: вони живуть близько до кордону з самі-знаєте-ким (це щоб не матюкатись) і не хоче, щоб вони були в небезпеці.
Жена брата Админа• 31 января 2024
Ответ дляШкала Радощів
Только женился, уже должен не только про своих родителей думать, куда их, а и про родителей жены🤦‍♀️Ещё и воевать на передовой. Жаль пацана
Ні, про них їх донька думає
А як це? Батьків чоловіка - до себе. А її батьків - забути? Ні, треба доньці максимально вкластись хоча б на невеличку частину для своїх батьків
Будуть жити щасливою сімʼєю всі разом
tanya_217• 31 января 2024
Ответ дляConny7
Сорян, але ми одружені. І нам обом пощастило, що ви це написали, а не сказали це наживо.
А так, справді, він дуже милий майже ввесь час
Будинок завжди потребує догляду, опалення теж виходить суттєво.
Можливо Краше батькам купити квартиру на низькому поверсі поруч з вашим будинком?
Доречі, а що кажуть його батьки?(може вони теж хочуть поруч але не разом?)
Шкала Радощів• 31 января 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Ні, про них їх донька думає
Будуть жити щасливою сімʼєю всі разом
Дуже щасливою. Приблизно, як Кайдашева сім´я
nahaka• 31 января 2024
Автор, я маю дуже неуспішний досвід спільного проживання з родичами. Тому мені ця ідея не подобається..але люди ж є різні, можливо, ваші свекри не будуть влазити у ваше життя, а будуть жити незалежно.
Кукусик• 31 января 2024
Ответ дляpamidoroff
’я відкараскувалась’ - это диалект?
ні, це нормальне слово. А якщо і діалектизм - вони збагачують мову.
Пишу з калідору• 31 января 2024
Ответ дляПульт от линолеума
Чоловік хоче зробити з Вас безкоштовну прислугу і доглядальницю для батьків
Воно Вам надо ?
Я б краще з таким розлучилась .
Батьки ще дуже молоді, а якщо буде дитинка то помочь поряд. Хоча я б не хотіла в будинку на 2 ходи, краще в окремих
Колдунья-вещунья• 31 января 2024
Ответ дляConny7
Это у вас его брательник тусовался несколько месяцев? А вы писали несколько тем о том, как хотите, чтобы он побыстрее съехал.
Ловлю капці• 31 января 2024
Ответ дляЯ погнала
Отакі. Для батьків ми завжди діти. І пройти 15 метрів до інших дверей, щоб повчити невістку, як треба жити, може людина і з ходунками.
Це точно. Автор, ви ще молоді і його батьки також, повірте, не треба будинок на два входи і дві сім´ї. Нічого хорошого з цього не буде.
Барабан для дорослих• 31 января 2024
Ответ дляСтервочка
Ви не розумієте? Прийшли друзі -’витрачаєте гроші не так’, щось купили і це привезли - ’що купили, за скільки, нащо воно вам, дорого’.... ’чому в городі лише трава, а де картопля’.... всі все бачуть. Сусідів хоча б можна культурно на місце поставити, з батьками так не вийде.
Ну якщо батьки дурні, то вони і за 200 кілометрів дістануть
Стервочка• 31 января 2024
Ответ дляБарабан для дорослих
За 200 км все ж меньше таких ситуацій.
Татьяна_М5• 31 января 2024
Ответ дляnahaka
Живя в одном доме, даже с разными входами, не возможно жить, как посторонние люди
Татьяна_М5• 31 января 2024
Ответ дляПишу з калідору
Ага, свекры всю жизнь мечтали сидеть с ребёнком. Тем более молодые. Они ж ещё работают, наверное. Устают и куча своих дел.
MaryKa• 31 января 2024
Ответ дляConny7
Нам в середньому по 25, їм орієнтовно по 48-м. Дітей немає
Капец. Это диагноз, держитесь. В 48 они вполне могут сами организовать свою жизнь на новом месте, а не быть пиявками сыну и его семье.
Лялька в колисці• 31 января 2024
Ответ дляConny7
В середньому 😂це хіт , мені 20 йому 40 в середньому нам по 30 )))
nahaka• 31 января 2024
Ответ дляТатьяна_М5
Так
Лялька в колисці• 31 января 2024
Ответ дляМішечок щастя
Ну вы реально верите что свекруха не будет неделями заходить к сыночку в соседнюю дверь? Да она там каждый день толктись будет
Если верить автору что свекрам в среднем по 48,))) та пусть бы мне еще доплачивали я бы со взрослыми детьми не жила ни за какие коврижки
Мастер Пис• 31 января 2024
Это путь к развалу вашей семьи. Может быть быстрый, может быть медленный, в зависимости от того, сколько у вас выносливости)
ИзЮмрудная• 31 января 2024
Свежий троль вот прям сегодняшний. Сейчас вбросит пару темок и начнет шпарить политические. Одна дурней другой. Вот из тех,что с огромными текстами. Исида еще один профиль выродила ?
Vlada-Maria• 31 января 2024
Ответ дляNatal_ka91
Ну ви ж не в квартиру їх забираєте. Враховуючи їхню ситуацію, невже не знайдеться кімнати для них? Можливо, можна з часом добудувати щось суто для них, чи розділити якось будинок на окремі входи чи тому подібне
Наскільки я зрозуміла, чоловік автора хоче купити ’близняк’: тобто фактично 2 окремі будинки просто спільна стіна між ними
Grga• 31 января 2024
Ответ дляConny7
Щодо тимчасового перебування я не проти. Сусідні ділянки нічого не змінять. Я виросла на вулиці, де у 8-ми будинках жили мої близькі і далекі родичі. З одного боку - це добре, але з іншого жахливо. Адже, всі про все знають. І все бачать.
Скажіть йому як є: я тебе люблю, хочу бути з тобою щаслива, з батьками жити не буду. Він ще не подорослішав і ви в цьому не винні, йому треба зробити крок а ви молодец, все правильно робите. Обіймаю💕
Йому з вами повезло, а вам з ним, але він має серпаруватися, мабуть вам треба саме такий))
Одяг та сумки• 31 января 2024
в мене свекруха прийшла на 3й день після нашої свадьби і не уходила 2 дні- я її спровадила еле еле с мужем. Потом через лет 5ть она выдала- я думала буду с вами жить- что мне самой скучно(отец мужа умер). А так выб накормили меня и мне не скучно. Я была в шоке. Отстаивайте свою границу сразу. Меня свекровь доси не очень любит, но зато живем мы тихо своей семьей. Своему - мужу так и обьясните что два маленьких дома лучше, чем 1н на две семьи. Моя мама к примеру ангел -характер, но когда ездим на отдых и берем ее с собой- очень трудно! У каждого свои привычки- ей нужно раздобыть у горничной тряпку и мыть полы в номерах перед выездом(как так оставить неубрано )Недокажеш тому поколению ничего. Поговорить про тех кто умер - недоумер -на пенсии и тп. А у вас жизнь только начинается.
Дюйм оф о4ка• 31 января 2024
автор, если вы сейчас не настоите на своем, вас ждут 30 лет ада. сто раз подумайте, может вам тогда не по пути с ним, если он уже на ваше мнение кладет большой и толстый
Тримбулька• 31 января 2024
Купіть два окремі будинки.
Жена брата Админа• 31 января 2024
Ответ дляШкала Радощів
Я ж про то і кажу
Треба детально розписати чоловіку, як буде круто жити з батьками з обох сторін
Дууууже детально
На циголках• 31 января 2024
Я живу поряд із свекрухою .
Нічого поганого не бачу . Вона зовсім ніколи не напрягає на . Якщо не попросити полити квіти поки нас немає , то вона і не зайде , хоча ключі має .
Вона не молода , чоловік переживає за свою маму , я його розумію .
Маємо одну спільну вечерю раз на 1-2 тижні. Чоловік часто ходить до неї на обіди . Вона може забрати дітей з школи / садочка якщо попросити .
В принципі зовсім не напряжно , навіть зручно ..
Жена брата Админа• 31 января 2024
Ответ дляНа циголках
Я живу поряд із свекрухою .
Це свекруха така у вас
У мене бабуся така була
А у подруги свекруха за 70 км вміє без запрошення звалитись та намагається контролювати, що поїли де поспали
Лунтик-паунтик• 31 января 2024
Ваш муж умный человек и хороший сын,поздравляю, вы удачно вышли замуж ! Дом на 2 семьи это не жизнь в одной квартире.А еще он думает о будущем,когда родители будут нуждаться в поддержке,а это будет ,то он далеко не уходя от вас , сможет им помогать,он молодец.У меня родственник,когда его мама слегла, просто переехал к ней жить, оставив жену одну, она к свекрови ездила в свободное время,что б повидаться с мужем .Так что смотрите вперед и дай бог вам иметь такого сына !
Кукарикуууууу• 31 января 2024
Ответ дляConny7
авторе,замість одного великого будинка на дві сімії купляйте два невеликих.

на яку суму при покупці будинку розраховуєте?
Жена брата Админа• 31 января 2024
Ответ дляЛунтик-паунтик
А куди ж батьків дружини?
Кривая спроса• 31 января 2024
Ответ дляЛунтик-паунтик
Родителям нет 50-ти. Или уже можно и места на кладбище купить, пока близко есть, чтобы удобнее ухаживать было.