Conny7• 31 января 2024

Чоловік хоче, щоб у новому будинку ми жили з його батьками

Вітаю!

Мене мучить питання зазначене вище. І відповіді на нього я сама знайти не в змозі...
Якщо детальніше: Ми з чоловіком плануємо у майбутньому купити будинок. Вже декілька років говоримо про це, але останнім часом він почав говорити про те, щоб жити з його батьками. Спочатку, я відкараскувалась, потім нагадувала, що я не хочу жити з батьками. Ні з його, ні зі своїми. Але сьогодні він мене ошалешив тим, що буде купувати будинок на 2 частини, щоб його батьки жили біля нього. Через те, що я виросла у колі родичів, я мала не найкращі стосунки з тими, хто жив близько, і чудові з тими, хто жив далеко. Я люблю його батьків, але я не хочу з ними жити. Я нарешті хочу тиші, щоб нам ніхто не заважав, щоб ми не думали, чи заважаємо ми комусь, коли він повернеться з передової.
Але совість гризе, адже його позиція дуже зрозуміла: вони живуть близько до кордону з самі-знаєте-ким (це щоб не матюкатись) і не хоче, щоб вони були в небезпеці.
Love_Love_Love_• 31 января 2024
Ответ дляConny7
Я гадала що ми вже все продумали, а виявилось зовсім інакше. Він в шоці від мене, а я від нього... Короче, дурдом...
А де ви живете? Я чесно кажучи не розумію для чого батькам цілий будинок
автор Conny7 • 31 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Я живу в гуртожитку, що надає робота
автор Conny7 • 31 января 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Тролі безстрашні стали. Сьогодні зареєструвалася і вперед.
Не зовсім бачу різниці від того, коли я зареєструвалась
Дівчина Бобула• 31 января 2024
Ответ дляЯ погнала
Ви працюєте?
А это имеет значение?
Пульт от линолеума• 31 января 2024
Чоловік хоче зробити з Вас безкоштовну прислугу і доглядальницю для батьків
Воно Вам надо ?
Я б краще з таким розлучилась .
Руда Сова• 31 января 2024
Ответ дляConny7
Нам в середньому по 25, їм орієнтовно по 48-м. Дітей немає
Удалено администрацией...
Я погнала• 31 января 2024
Ответ дляОднозначно
это нужно знать этих людей. С моими такого не было бы. Автору виднее. Но она очень молода, и еще не ценит многое, что может быть впереди. Мне 52 и я знаю что такое когда рядом нет помощи, и нужно бежать на работу. И так-же знаю, что нужно лететь с работы в другой конец города, когда кому-то из родителей плохо(, и жить месяцами потом на 2 дома...
Мені 44 і три місяці тому ми поховали свекруху.
Була чудова жінка, жила від нас 10 хвилин транспортом.
Спокійна, тактовна. 14 років так було. Онуків любила.
Місяць з початку бойових дій у нашому місті прожила з нами. Це вбило позитивні почуття до неї, не знаю, коли відновляться.
Просто у неї трохи інше було ставлення до деяких моментів.
І коли мені робили зауваження, що я купила черствий батон (тоді я за ним стояла майже годину у черзі під сиреною, бо хліб був у дефіциті), і що на дві години пізніше подала обід, і що її доня кращий творог купувала (доня з початком війни за кордоном, і це був перший творог, який за місяць у магазині з´явився взагалі), то починаєш дуже цінувати те, що було раніше...
Лише місяць спільного проживання отруїв нашу сім´ю.
І так, деякі речі я чоловікові досі не пробачила.
Руда Сова• 31 января 2024
Ответ дляПульт от линолеума
Воно Вам надо ?
Я б краще з таким розлучилась .
Так там родителям нет и 50-ти, там автор с мужем разбегутся еще до того, как надо будет досматривать кого то
Сірничок• 31 января 2024
мы жили два месяца в доме на две семьи с родителями мужа - и я чувствовала себя аквариумной рыбкой. То в окно заглянут поздороваться, то стучат завтраком угостить, никакого уединения, все гости под колпаком, просто пожарить шашлыки своей компанией невозможно, во сколько приехал/уехал/а что курьер привез. В общем у меня нервы сдали, но я бы и со своими жить рядом не хотела, хоть и очень люблю, и они у меня замечательные.
до этого во второй части дома почти год прожили брат мужа с женой и их все устраивало, не без курьезов, но не так остро реагировали.
так и стоит теперь вторая часть дома пустая, несмотря на отдельный вход и т.д.
Я погнала• 31 января 2024
Ответ дляConny7
Я живу в гуртожитку, що надає робота
З гуртожитку зразу у будинок? Це ж велика сума. Чи у маленькому містечку?
У Києві бачила лише за 200 тисяч будинок, зовсім на краєчку міста.
автор Conny7 • 31 января 2024
Ответ дляРуда Сова
Удалено администрацией...
Я погнала• 31 января 2024
Ответ дляРуда Сова
Просто якщо автор туди свої гроші вкладе, це ж буде морока, суди, розділ майна.
І у такому юному віці ті нерви...
У моєї сестри перегоріло молоко так у 3 місяці дитини. Жили з свекрухою у різних будинках, але спільний двір і спільний город був...
А до народження дитини все було добре :(
автор Conny7 • 31 января 2024
Ответ дляЯ погнала
От і я не хочу, щоб так було. Коли повномасштабне розпочалося, у нас в домі жило 7 чоловік. Ми всі й двох місяців не протримались, як повтікали хто куди
Я погнала• 31 января 2024
Ответ дляConny7
Так, звичайно
Якщо так жити, то буде більш-менш до декрету, потім почнеться жах.
автор Conny7 • 31 января 2024
Ответ дляЯ погнала
Та ні, під Києвом це нереально. Навіть і не дивимось туди
очки_ннадо• 31 января 2024
Ответ дляConny7
ні!!! мені 53 , і невістку хочу бачити на відстані 10-15 хвилин.
не портіть ні собі життя, ні їм.
подивиться почом невеликі будинки і пішій доступності...,щоб для людей в віці пішки ходить не сильно айс..
бо будуть проблеми.потім пожалієте.
Love_Love_Love_• 31 января 2024
Ответ дляConny7
Я живу в гуртожитку, що надає робота
В місті? Селі?
Я погнала• 31 января 2024
Ответ дляConny7
Бо у кожній сім´ї свої звички. І старші люди часто вважають себе більш розумними.
Краще вже дві окремі маленькі квартири за ті гроші купити. У різних будинках, не поруч.
автор Conny7 • 31 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
В місті? Селі?
Думаємо за невелике місто, або за село під містом
Знову Я• 31 января 2024
Ответ дляConny7
Деточка, купите для начала что то
автор Conny7 • 31 января 2024
Ответ дляЗнову Я
Деточка, купите для начала что то
Зброю купили, підійде?)
Сяду на шию, дорого!• 31 января 2024
Сложно что-то советовать, ведь это ваша жизнь. Но здесь уже бросается в глаза то, что вашему мужу не так важно то, чего вы хотите, как относитесь и что будете чувствовать.
Я вам советую прислушаться к себе, запомните, что никто никогда не оценит ваших жертв ради кого-то или чего-то. Задайте себе вопрос: готовы ли вы жить в возможном дискомфорте годами? Конечно может быть и такое, что вам будет комфортно, ваших свёкров кроме вас никто здесь знает. Все мои знакомые, которые жили со свёкрами, развелись.
Оскорбляю всячески• 31 января 2024
Ответ дляConny7
Удалено администрацией...
Ему 20 а вам 30?
Оскорбляю всячески• 31 января 2024
И за что он купит, разве добровольцам платят ?
Життє Бентежне• 31 января 2024
Ответ дляConny7
Сорян, але ми одружені. І нам обом пощастило, що ви це написали, а не сказали це наживо.
А так, справді, він дуже милий майже ввесь час
Кукушечка таки у багатьох злітає і це явно помітно
автор Conny7 • 31 января 2024
Ответ дляОскорбляю всячески
Ему 20 а вам 30?
Оскорбляю всячески• 31 января 2024
Ответ дляConny7
А чего дерзите. Воюет с 19 средняя у вас 25 лет .
Оскорбляю всячески• 31 января 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Мішечок щастя• 31 января 2024
Ответ дляСірничок
100%. Дом на две семьи комфортен если во второй половине проживают родственники типа семьи брата/сестры. Тогда чувствуншь себя на равных и комфортно.

Но это совершенно не работает при проживании с родителями. Они не относятся к своему ребенку как к равному. Ребёнок всегда ребёнок для родителей, и невестка/зять под пристальным прицелом.
Мішечок щастя• 31 января 2024
Автор категорически не соглашайтесь. Такое совместное проживание разрушит ваши отношения с мужем и превратит вашу жизнь в ужас. Можно жить рядом, где-то в 10-15 минутах хотьбы, но не в одном дворе.