Conny7• 31 января 2024

Чоловік хоче, щоб у новому будинку ми жили з його батьками

Вітаю!

Мене мучить питання зазначене вище. І відповіді на нього я сама знайти не в змозі...
Якщо детальніше: Ми з чоловіком плануємо у майбутньому купити будинок. Вже декілька років говоримо про це, але останнім часом він почав говорити про те, щоб жити з його батьками. Спочатку, я відкараскувалась, потім нагадувала, що я не хочу жити з батьками. Ні з його, ні зі своїми. Але сьогодні він мене ошалешив тим, що буде купувати будинок на 2 частини, щоб його батьки жили біля нього. Через те, що я виросла у колі родичів, я мала не найкращі стосунки з тими, хто жив близько, і чудові з тими, хто жив далеко. Я люблю його батьків, але я не хочу з ними жити. Я нарешті хочу тиші, щоб нам ніхто не заважав, щоб ми не думали, чи заважаємо ми комусь, коли він повернеться з передової.
Але совість гризе, адже його позиція дуже зрозуміла: вони живуть близько до кордону з самі-знаєте-ким (це щоб не матюкатись) і не хоче, щоб вони були в небезпеці.
Мішечок щастя• 31 января 2024
Ответ дляОднозначно
тогда дома неподалеку посоветую.

Если бы вы были старше, у вас были дети, и родители старики, то рекомендовала бы брать 1 дом на разные входы.
И не видеться можно умудриться неделями, и при этом и родители на подхвате, если ребенок заболел, и вы рядом, если у них проблемы.
Ну и в итоге дом останется только вам.
Ну вы реально верите что свекруха не будет неделями заходить к сыночку в соседнюю дверь? Да она там каждый день толктись будет
А у нас макарошки• 31 января 2024
У подруги свекруха купила будинок навпроти і отруює їй життя, уже дуже довго 🤦‍♂️ Не дай Боже , там і син на боці мами а колись було інакше. З часом люди змінюються, хтозна як буде
Дуже дуже вумна• 31 января 2024
О, коли з´явилася невістка в молодшого сина, свекруха жалілася мені, яке дороге взуття та купляє. Я відповіла, що вона сама заробила, сама купила. А потім згадала, що вона й відносно моїх дітей могла сказати, а вони не вспівають зношувати, що ти їм купляєш, хоча я далеко не транжира, навіть навпаки. Значить і про мене вона так обговорює ще з кимось. А так, чим далі, тим краще. Менше знає, краще спить.
КонхфЭдкаТузик• 31 января 2024
Автор, будинок на 2 входи. Значить можна і парканом розділити ділянку. І від початку казати що тут (на своїй половині) я хазяйка і буде так я роблю, нічого мені тут командувати мамо, он маєте своє там йдіть колотіть каструлями.
Але мені б навпаки було б так зручно, живемо з бабусею, свекруха також не далеко, в будь який момент можу піти куди мені треба, до дитина під наглядом, ну ну і будь коли можна закрити двері ’голова розболілась ’ і ніхто Вас не займає.
КонхфЭдкаТузик• 31 января 2024
Ответ дляЯ погнала
Мінімум 30 років жити у невістках і боятися голову зайве підняти - так собі перспектива.
В яких невістках ,вона не планує до свекрів в прийми йти. А в своєму домі можна голову і не опускати.
КонхфЭдкаТузик• 31 января 2024
Ответ дляПульт от линолеума
Чоловік хоче зробити з Вас безкоштовну прислугу і доглядальницю для батьків
Воно Вам надо ?
Я б краще з таким розлучилась .
Яку доглядальницю для 48-річних батьків? Я б це розглядала як ’надати безкоштовних 2 няньки нашим майбутнім дітям!’)
КонхфЭдкаТузик• 31 января 2024
Ответ дляРуда Сова
Удалено администрацией...
Фу, таке писати, не випустив сіську бо дбає про батьків? Вони не на Закарпатті живуть.
Всім шампаньського• 31 января 2024
Ответ дляConny7
Нам в середньому по 25, їм орієнтовно по 48-м. Дітей немає
По 48? Ну трындец, они же молодые, они вообще сами такого треша хотят-то?
КонхфЭдкаТузик• 31 января 2024
Ответ дляЯ погнала
Мені 44 і три місяці тому ми поховали свекруху.
Була чудова жінка, жила від нас 10 хвилин транспортом.
Спокійна, тактовна. 14 років так було. Онуків любила.
Місяць з початку бойових дій у нашому місті прожила з нами. Це вбило позитивні почуття до неї, не знаю, коли відновляться.
Просто у неї трохи інше було ставлення до деяких моментів.
І коли мені робили зауваження, що я купила черствий батон (тоді я за ним стояла майже годину у черзі під сиреною, бо хліб був у дефіциті), і що на дві години пізніше подала обід, і що її доня кращий творог купувала (доня з початком війни за кордоном, і це був перший творог, який за місяць у магазині з´явився взагалі), то починаєш дуже цінувати те, що було раніше...
Лише місяць спільного проживання отруїв нашу сім´ю.
І так, деякі речі я чоловікові досі не пробачила.
Ка ви ніжна, Вам 44, значить свекруха була вже досить похилого віку, вони як діти стають, немає чого дивуватись.
А 25-28 як в автора можна нормально розставити межі на початку і прекрасно жити.
КонхфЭдкаТузик• 31 января 2024
Ответ дляЯ погнала
З гуртожитку зразу у будинок? Це ж велика сума. Чи у маленькому містечку?
У Києві бачила лише за 200 тисяч будинок, зовсім на краєчку міста.
Ахахаха, ну так, крім Києва в Україні ж немає міст!?
Постійно дивують такі коментарі, які крім Києва нічого не бачили.
МастерЮля• 31 января 2024
Ответ дляФенте Фря
Так муж и так хочет купить дом на 2 части. Это на 2 выхода
и что? шастать каждую минуту будут к автору, нафига это надо?
МастерЮля• 31 января 2024
Ответ дляConny7
говорите, что категорически против жизни с ними вместе, если пофиг на ваше мнение, то и муж такой не нужен, хорошо, что нет детей
Мрія• 31 января 2024
Поради не дам, але ви, автор, мені подобаєтеся своїми відповідями деяким коментаторкам, вмієте поставити на місце!
+ помилки у ваших текстах очі не ріжуть
Барабан для дорослих• 31 января 2024
Ответ дляConny7
Щодо тимчасового перебування я не проти. Сусідні ділянки нічого не змінять. Я виросла на вулиці, де у 8-ми будинках жили мої близькі і далекі родичі. З одного боку - це добре, але з іншого жахливо. Адже, всі про все знають. І все бачать.
А що там бачити? Ви голі збираєтеся біля будинку бігати?
Я з моєю сім’єю живемо в сусідньому кварталі з мамою моєю і татом - ідеально, особливо, якщо треба, щоб дітей треба подивитися. В гості ходимо. Бачимось інколи лише раз у тиждень.
МастерЮля• 31 января 2024
Ответ дляРуда Сова
Удалено администрацией...
МастерЮля• 31 января 2024
Ответ дляConny7
Удалено администрацией...
нуну.. защищайте! вот только он вас походу защищать от неудобств не собирается
Уходя дверю не хлопать• 31 января 2024
Ответ дляConny7
Чоловік сказав, що так хоче. Коли я відмовила, очевидно, розізлився..
Тогда вам лучше развестись- иначе родители разведут.
Уходя дверю не хлопать• 31 января 2024
Ответ дляОднозначно
это нужно знать этих людей. С моими такого не было бы. Автору виднее. Но она очень молода, и еще не ценит многое, что может быть впереди. Мне 52 и я знаю что такое когда рядом нет помощи, и нужно бежать на работу. И так-же знаю, что нужно лететь с работы в другой конец города, когда кому-то из родителей плохо(, и жить месяцами потом на 2 дома...
Автор к свекрови и не должна лететь- не ее проблемы
Уходя дверю не хлопать• 31 января 2024
Ответ дляЯ погнала
Вам ещё повезло, что умерла, а могла годами есть вашу семью.
Ля-ля-ля• 31 января 2024
Ответ дляНі грама
’’будинок на 2 частини’’ - еще не самый плохой вариант
Треба зробити два входи і паркан між частинами,домовляйтесь про це вже зараз.
Варіант звісно у вас такий собі,але це краще,чим взагалі будинок на всіх
Некомильфо• 31 января 2024
Ответ дляConny7
если вы собираетесь скрывать любовника, то да, это не вариант.
Ашолюдискажуть• 31 января 2024
Автор, как бы ни было, старайтесь привести аргументы для раздельного житья - например дом и квартира. Время военное и жилье лучше в разных локация, в будущем детям или под аренду. Не соглашаетесь все вместе, у Вас не будет своей личной жизни. Будете или там постоянно помогать или они у Вас будут свои порядки наводить. Все у все будет на виду.
Некомильфо• 31 января 2024
Ответ дляConny7
тюю..думала там уже за 65+
пусть папаня мужа снимает себе дом\квартиру подальше от фронта, еще молодой и работоспособный. Сын в 25 лет не обязан покупать ему дом.
falcon• 31 января 2024
Я не просто в одному домі, а в одному городі не хотіла б з ними жити.
Але автор, вони досить молоді. Мені 48 в цьому році.
Вони-то хочуть з вами жити?
Тому що б я би так теж не хотіла. Але я взагалі ні з ким поряд не хочу жити.
pamidoroff• 31 января 2024
’я відкараскувалась’ - это диалект?
Последний вагон• 31 января 2024
Ответ дляConny7
Я живу в гуртожитку, що надає робота
А ви з чоловіком взагалі жили колись разом?
Вимагаю спілкування• 31 января 2024
Ответ дляНевидимка
заберите деньги и купите себе дом
Пусть сначала пойдет на передовую, заработает и купит
интайм_не_предлагать• 31 января 2024
Раньше все жили семьями полными,сейчас всем все мешают ...вот чем они вам там помешают? Тем,что дышат?муж золото,и дом строит,и о родителях заботится,и служит,а вам родители мешают....вы дикая? Из леса?
Кривая спроса• 31 января 2024
Ответ дляNatal_ka91
Ну якщо чоловік вкладає лише свої гроші, навряд чи ви щось зміните. Якщо є ваша частина, тоді шукайте альтернативні варіанти, типу окремого будиночка в іншому місті, недалеко.
Не пойму, что за ’свои’ деньги у всех мужей?
Кривая спроса• 31 января 2024
Ответ дляConny7
Блин, мне 48, я не хочу жить при семье сына!