Вітаю!
Мене мучить питання зазначене вище. І відповіді на нього я сама знайти не в змозі...
Якщо детальніше: Ми з чоловіком плануємо у майбутньому купити будинок. Вже декілька років говоримо про це, але останнім часом він почав говорити про те, щоб жити з його батьками. Спочатку, я відкараскувалась, потім нагадувала, що я не хочу жити з батьками. Ні з його, ні зі своїми. Але сьогодні він мене ошалешив тим, що буде купувати будинок на 2 частини, щоб його батьки жили біля нього. Через те, що я виросла у колі родичів, я мала не найкращі стосунки з тими, хто жив близько, і чудові з тими, хто жив далеко. Я люблю його батьків, але я не хочу з ними жити. Я нарешті хочу тиші, щоб нам ніхто не заважав, щоб ми не думали, чи заважаємо ми комусь, коли він повернеться з передової.
Але совість гризе, адже його позиція дуже зрозуміла: вони живуть близько до кордону з самі-знаєте-ким (це щоб не матюкатись) і не хоче, щоб вони були в небезпеці.
Анти-анонім• 31 января 2024
Ответ дляConny7
Сорян, але ми одружені. І нам обом пощастило, що ви це написали, а не сказали це наживо.
А так, справді, він дуже милий майже ввесь час
Можна купити два невеликах будинка в одному районі
Natal_ka91• 31 января 2024
Ну ви ж не в квартиру їх забираєте. Враховуючи їхню ситуацію, невже не знайдеться кімнати для них? Можливо, можна з часом добудувати щось суто для них, чи розділити якось будинок на окремі входи чи тому подібне
Море_море_я_скучаю• 31 января 2024
Тролі безстрашні стали. Сьогодні зареєструвалася і вперед.
Ответ дляNatal_ka91
Щодо тимчасового перебування я не проти. Сусідні ділянки нічого не змінять. Я виросла на вулиці, де у 8-ми будинках жили мої близькі і далекі родичі. З одного боку - це добре, але з іншого жахливо. Адже, всі про все знають. І все бачать.
Я погнала• 31 января 2024
Ответ дляНі грама
’’будинок на 2 частини’’ - еще не самый плохой вариант
Це жахливий варіант.
Так розлучилися мої однокурсники.
До купівлі будинку, коли свекруха жила окремо, були чудові відносини у всіх.
В перший час ще більш-менш дружина трималася, бо працювала багато і свекруху бачила на вихідних.
От коли народилася дитина, почався треш повний.
Якщо вже сильно батьки старенькі, в ідеалі купити їм будинок маленький в пішій доступності 15-20 хвилин. Але окремий.
Так розлучилися мої однокурсники.
Фенте Фря• 31 января 2024
Ответ дляNatal_ka91
Так муж и так хочет купить дом на 2 части. Это на 2 выхода
Я погнала• 31 января 2024
Ответ дляNatal_ka91
Це повністю викреслити себе з життя.
У 99% дві хазяйки у будинку - це постійні сварки і ненависть.
Natal_ka91• 31 января 2024
Ответ дляConny7
Ну якщо чоловік вкладає лише свої гроші, навряд чи ви щось зміните. Якщо є ваша частина, тоді шукайте альтернативні варіанти, типу окремого будиночка в іншому місті, недалеко.
Однозначно• 31 января 2024
автор, вопрос первый, сколько вам обоим лет и сколько его родителям, второй-есть ли дети?
В зависимости от ответа и лучший вариант может очень сильно отличаться
Однозначно• 31 января 2024
Ответ дляЯ погнала
Це повністю викреслити себе з життя.
дом на два входа, какие хозяйки?
Я погнала• 31 января 2024
Ответ дляОднозначно
дом на два входа, какие хозяйки?
Отакі. Для батьків ми завжди діти. І пройти 15 метрів до інших дверей, щоб повчити невістку, як треба жити, може людина і з ходунками.
Love_Love_Love_• 31 января 2024
Ответ дляЯ погнала
Це повністю викреслити себе з життя.
Ви вмієте читати?
Love_Love_Love_• 31 января 2024
Ответ дляConny7
Нам в середньому по 25, їм орієнтовно по 48-м. Дітей немає
Тобто альтернативні варіанти ви не розглядаєте?
Однозначно• 31 января 2024
Ответ дляConny7
тогда дома неподалеку посоветую.
Если бы вы были старше, у вас были дети, и родители старики, то рекомендовала бы брать 1 дом на разные входы.
И не видеться можно умудриться неделями, и при этом и родители на подхвате, если ребенок заболел, и вы рядом, если у них проблемы.
Ну и в итоге дом останется только вам.
Я погнала• 31 января 2024
Ответ дляConny7
Мінімум 30 років жити у невістках і боятися голову зайве підняти - так собі перспектива.
Я погнала• 31 января 2024
Ответ дляConny7
Чоловік сказав, що так хоче. Коли я відмовила, очевидно, розізлився..
Ви працюєте?
Однозначно• 31 января 2024
Ответ дляЯ погнала
это нужно знать этих людей. С моими такого не было бы. Автору виднее. Но она очень молода, и еще не ценит многое, что может быть впереди. Мне 52 и я знаю что такое когда рядом нет помощи, и нужно бежать на работу. И так-же знаю, что нужно лететь с работы в другой конец города, когда кому-то из родителей плохо(, и жить месяцами потом на 2 дома...