Сама купляю квіти• 31 января 2024

Чи може бути дві овуляції в місяць?

Мені 40, і помітила дивні виділення наче знову овуляція. Таке можливо, чи це інша причина?
Не рахую, а вважаю• 31 января 2024
Так, звісно.

Малая Налегке• 31 января 2024
Я в цьому місяці задалась таким самим питанням. Бо теж було щось незрозуміле для мене. Виділення як при овуляції але з інтервалом в 5 днів
автор Сама купляю квіти • 31 января 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Так, звісно.
Але в мене мають (цикл не стабільний)десь в неділю місячні початися, то таке можливо?!
Я не чарівниця вам• 31 января 2024
Можуть, в мене якось на узд навіть це випадково зафіксували
На_оба_рот• 31 января 2024
Может, и дважды можно залететь с одном цикле)
Малая Налегке• 31 января 2024
Ответ дляСама купляю квіти
Поздняя овуляция
Малая Налегке• 31 января 2024
Ответ дляНа_оба_рот
И будут двойняшки
На_оба_рот• 31 января 2024
Ответ дляМалая Налегке
И будут двойняшки
Ага) а если в роду были близнецы, то может еще и две пары получится.
Малая Налегке• 31 января 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Агонь. У меня папа из двойняшек, есть вероятность

маска Ілона• 31 января 2024
Ответ дляСама купляю квіти
Можливо.
Я завагітніла другою дитиною на 22-24 ДЦ. Цикл був тоді 27-32 дні.
Ответ дляМалая Налегке
Поздняя овуляция
Ні, була вже в цьому місяці. Якщо це овуляція то друга.
На_оба_рот• 31 января 2024
Ответ дляМалая Налегке
У моего папы братья двойняшки. Бедная бабушка🙈🤭 но из 5 ее внуков никто не родил двойняшек пока, и правнуки тоже не отличились, но не все еще в детородном возрасте.
Не їм після шостої• 31 января 2024
Так. У мене так, завагітніла на другу у 26й день циклу. И у сестры так, у неё двойняшки зачатые с разницей около 10 дней.
Несу добро людям• 31 января 2024
Як правило, в жіночому циклі присутня тільки одна овуляція. Проте овуляція може бути взагалі відсутньою, або ж може бути дві овуляції в одному циклі. Цілком може бути, що два граафові фолікули дозріють одночасно в одному чи двох яєчниках.
Каляка маляка• 31 января 2024
Да
CuteMay• 31 января 2024
Когда то спрашивала про между прочем это у своего врача. Она сказала Может, почему нет.