Гадаю_По_шнуркам• 31 января 2024

Поділіться своїми успішними історіями при вагітності

Дівчата, потрібна мотивація від Вас. Хто під час вагітності зміг відкрити власний бізнес? Поділіться будь ласка власними історіями. Була така позитивна, щось робила/планувала, а тут вагітність) і радість і я в розпачі, як тепер бути з роботою
Міняйловна• 31 января 2024
А як Ви собі це уявляєте? Це потрібно мати як мінімум одного двох помічників, я не розумію як можна вирішувати всі питання з грудною дитиною на руках
Хочу наколоти губи• 31 января 2024
Мама или няня должны быть
СережкинаЯ• 31 января 2024
Зробила свій інет магазин, сайт , навіть сама розвозила замовлення , пішла в декрет , підписала угоду про оренду в ТЦ , відкрила бутічок, з операційної кесарево вже за годину приймала дзвінки по телефону , відправляла курʼєрів на доставки , через 14 днів на роботі вже вела корпоратив новорічний , через місяць на весілля з чоловіком пішли , через півроку в олл інкл полетіли , через рік на лижі в Буковель
І так життя промайнуло , вже 16 років як пішла в декрет , за цей час перейшла в внстаграм і ФБ, відкрила ще дитячі ігрові та центр розвитку , якось так ….
СережкинаЯ• 31 января 2024
Ответ дляМіняйловна
Я з груднічком в калясці надворі , телефони розривалися , прайс бумажний , на колінах на лавочці писала замовлення , передавала на склад , курʼєру
автор Гадаю_По_шнуркам • 31 января 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Мама или няня должны быть
То не проблема, але перші пів року точно дитину не зможу довірити комусь
МастерЮля• 31 января 2024
Я під час вагітності тільки до унітазу ригать бігала і то не завжди успішно. Всі 9 місяців до самих пологів- моя успішна історія в тому що я хоч народила здорову дитину
Санта Барбара• 31 января 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Ну я навіть не візьмуся порівнювати продажі 16 років тому і зараз. Це був інший світ. Тоді торгівля шла. Наразі ми вже років як 5-6 позакривали точки оффлайн і перейшли в інтернет. Але зараз, щоб розкрутитися онлайн з 0 треба багато вкладань, дуже велика конкуренція
Санта Барбара• 31 января 2024
Автор, пробуйте. Чому ні. Хтось з однією дитиною не вигрібає, а хтось з трьома працює. Все індивідуально
СережкинаЯ• 31 января 2024
Ответ дляСанта Барбара
Так, за день нетто на продажах могла заробити 500-600 доларів

З малим їздила і в Крим на відпочинок , і всюди в олл внклбзиви , на лижах дитина з трьох років , гарні були заробітки , але я поступово вкладала в інші направлення ( писала вище ), зараз займаюсь проведенням дитячих свят , то робота є завжди
Але вже заморилася
Не знаю , що хочу , хочу не працювати
Я з початком війни переїхала і пішла нянею працювати в сімʼю , дитині було 2 місяці , то це для мене був відпочинок. Райське життя було 😍
Санта Барбара• 31 января 2024
Ответ дляСережкинаЯ

Але вже заморилася
Не знаю , що хочу , хочу не працювати
Успіхів вам і надалі 🌷
СережкинаЯ• 31 января 2024
Ответ дляСанта Барбара
Успіхів вам і надалі 🌷
Спасибі вам превелике
Навзаєм 🙏
Хочу наколоти губи• 31 января 2024
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
У меня подруга с одного месяца носила каждое утро к маме, вечером забирала.
Первые полгода как раз проще,чем больше двигается,тем нянькам сложнее.))
Міняйловна• 31 января 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Тільки не кажіть, що у Вас геть не було помічників, таких як бабусь, сестри чи старшої дитини, бо одна Ви б це все не зробили
Міняйловна• 31 января 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Ну якщо при цьому дитина хоть спала іноді, то ще норм, а моя не спала і лежати в колясці не хотіла ні хвилини і на руках спокійно не сиділа, треба було розважати чимось, я з нею навіть поїхати недалеко десь боялася, а прл якийсь бізнес взагалі, голодна іноді ходила 😁
СережкинаЯ• 31 января 2024
Ответ дляМіняйловна
Так спали , діти в мене спокійні були
СережкинаЯ• 31 января 2024
Ответ дляМіняйловна
Свекруха няньчила , коли ми з чоловіком в ресторани ходили чи на весілля
Я сціжувалася до шести місяців , молока було багато , далі прикорм , діти спокійні були
В садочок в рік і 5 обидва пішли
Міняйловна• 31 января 2024
Ответ дляСережкинаЯ
В садочок в рік і 5 обидва пішли
Ну тоді так звісно можливо, я ж так і написала, що можливо якщо є хоч один помічник, а ще краще два😁. Але ж не у всих вони є, в мене з помічників був тільки чоловік, який сам працював без вихідних, то мені важко було вирішувати навіть якісь мінімальні питання по місту
СережкинаЯ• 31 января 2024
Ответ дляМіняйловна
Я за кермом їздила
Грошики ніхто ніком не допомагав нам
Всі бізнеси відкривала в кредит завжди
Звісно так можна - все самі , повністю несли відповідальність за своє життя )
Самі ремонти робили , самі купували собі олл інклюзиви) ніхто нам не кидав тисячі , все самі , і зараз так само

Зараз легше - можна няню взяти , раніше не було такого )