Сяду на шию, дорого!• Изменено 31 января 2024
Де купити мініатюрки парфумів?
Де можна замовити оригінал або люкс копію парфумів на розпив або в міні-варіантах.Рекомендуйте інста-магазини лише з власного досвіду будь-ласка! Буду вдячна
Ламборджини• 31 января 2024
Много лет там покупаю пробники ,потом заказываю полную версию-оригинал ,там есть все почти
Творческий типаж• 31 января 2024
Я за кремчик. Не довіряю різним інста магазинам. Раніше сама була впевнена, що неможливо ідеально склепати підробку, поки сама не попалась на таку. А на Кремчику все чітко. Можна порівняти флакони, відгуки є, бренди є навіть ті, яких в Україні ще не представлені. Мені подобається.
Свекруня• 31 января 2024
Ответ дляТворческий типаж
А як зрозуміли шо то підробка, якщо вона була ідеальна?
Творческий типаж• 31 января 2024
Ответ дляСвекруня
Пульвік дешманський. При чому на нього я взагалі не звернула увагу. Ну і сам аромат звичайно схожий, але геть не те. Знаю, що так буває і формули змінюються з роками, все таке. Але це був не той випадок.
Свекруня• 31 января 2024
Ответ дляТворческий типаж
пульвіки іноді у всіх бувають глючать, від партії до партії бувають фейли. А стосовно запаху десь давно читала статтю, шо виробників парфюмерії (якась організація, може таж воз, не помятатю) згвалтувала і заборонила використання якихось інгрідієнтів натурального походження. Типу шо алергики страждають. Ну ось після цього у багатьох виробників дещо змінилось. І звучання і стікість. А шо ви купили тоді, якщо не сикрет?
Творческий типаж• 31 января 2024
Ответ дляСвекруня
Так я ж про це і писала. Що змінюються формули, точніше коригуються під чергові заборони ІФРА, тому незначні змінення аромату з роками можливе. Але це був абсолютно не той випадок. Це була просто якась люкс копія, яку мені впарили за ціною оригіналу. Там не просто пульвік був, там вся конструкція - кільце, сопло.
Сам аромат в базі віддавав якимсь пластиком.
Це був Dahab Kajal. Я потім навіть з тим фейком пішла в Jan, порівняла з тестером, і зрештою там же й придбала оригінальний флакон. Більше мене ці інста-магазини не заманять.
Свекруня• 31 января 2024
Ответ дляТворческий типаж
о, точно ІФРА, оця параша! Так, шкода дуже. Зараз все простіше стало підробляти. У вас був недешевий(
дамаАмстердама• 31 января 2024
Ответ дляТундиринда
Вот здесь заказывала, тоже по рекомендации с кидстафф подписалась
Ага особливо амояж епік якщо у них глянути ціна не реальна для цього парфуму