Укр_жіночка• 31 января 2024
У мене на роботі зовсім не дружня атмосфера, чи варто там залишатись?
Запросила комерційну директорку сходити до магазину - відмовилась
Директору приносила сухарики з чіпсами і пропонувала подивитись футбол - ні в яку
Всі працюють, бігають, немає з ким поговорити
Свезло так свезло• 31 января 2024
Так треба було їм запропонувати попіісят в обід мявкнуть, бо оте ’чіпсисухарікі’ - ну хто так робить. Закусь є піісят нема і ще й ремствує на людей. Як діти їй богу.