Snezhi• 31 января 2024

Де працювати?

Коротко: лікар, але не працювала довгий час. Щоб працювати за фахом , треба пройти стажування вартістю 6800/міс, мені стажуватись треба десь 4 -5 міс.Це виходить 27200-34000грн.Таких грошей не маю. Мені можуть дати кредит в банку , якщо я офіційно не працюю? Також складнощі в тому що якщо я навіть і пройду стажування, то не знаю як я зможу їздити на роботу до міста🤔. Бо я живу зараз в селі, і транспортом можу бути в місті лише з 9.30 до 15.30. Де я зможу працювати лікарем в такий час?🤔
Може якусь іншу роботу порадите з 9.30-15.30,або онлайн?
Опитування: Чи вважаєте ви що стажування для лікарів має бути платним?
Результат:
вже голосів: 46
24 (52.17%) Ні,стажер має право на зарплат
17 (36.96%) Так, за все треба платити
5 (10.87%) Ні,стажер має працювати даром
Life is Beautiful• 31 января 2024
Фармацевтом зможете? Вони потрібні в усіх аптеках.
автор Snezhi • 31 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Звісно що ні, в мене нема такої освіти.
Life is Beautiful• 31 января 2024
Ответ дляSnezhi
Звісно що ні, в мене нема такої освіти.
З медичною не візьмут? Знаю, що в медвузах проходять фармакологію.
Taro_adri• 31 января 2024
В приватних клініках , можна до обід або тільки після обід працювати
автор Snezhi • 31 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Звісно,ні. Фармфакультет - то інша освіта. В аптеку беруть лише фармацевтів.
golublexa3• 31 января 2024
Можно в контакт центрі при страховій компанії, що продає медицину.
Можно пройти курси косметолога, хто з вищою мед освітою не пагано заробляють.
klaraneill• 31 января 2024
а если за границу выехать и там диплом обновить? медики везде нужны, и там с деньгами так сложно не будет, как тут
Life is Beautiful• 31 января 2024
Масажист також. Психолог.
Life is Beautiful• 31 января 2024
Це на якого лікаря стажування, сімейного?
автор Snezhi • 31 января 2024
Ответ дляklaraneill
Я насобирала 12 собак) Как мне выехать с таким зоопарком? Хотя бы в Польшу. Вряд-ли мне сдадут жилье с 12 собаками.
автор Snezhi • 31 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Ні, в мене хірургічна спеціальність- офтальмологія.
Sentjabrinka• 31 января 2024
Ответ дляklaraneill
Извините конечно, но глупее совета вообще сложно было придумать
Life is Beautiful• 31 января 2024
Ответ дляSnezhi
Це кинуті тваринки були?
elena-29a• 31 января 2024
У мене на роботі була схожа ситуація, лікар довго не працювала, в нас є дефіцит кадрів і головний лікар взяла таку лікарку до нас в штат. Піднімала вона кваліфікацію по ходу роботи в Інституті Шупика в Києві безкоштовно. Працює сімейним лікарем
Life is Beautiful• 31 января 2024
Ответ дляSnezhi
Може, в сімейні підете? Візьмуть? Їх зараз не вистачає, бо вони жінки та багато виїхало.
klaraneill• 31 января 2024
Ответ дляSentjabrinka
значит как домохозяйкам советовать выехать на пособие это норм, а как специалисту, который не может адекватно (бесплатно) обновить диплом и работать по специальности в Украине, это прям атата советовать?
Life is Beautiful• 31 января 2024
Ответ дляklaraneill
За кордоном треба заново навчатись, можно казати. І працювати буде медсестрою після цього.
vviki• 31 января 2024
Так , курси , TУ платні
Безоплатні якщо лікарня потребує спеціаліста і готова оплатити його навчання але це швидше перекваліфікація працівника зі штату ніж « поновлення « сертифікату через тривалу перерву в практиці
автор Snezhi • 31 января 2024
Ответ дляTaro_adri
В мене була розмова з Візусом декілька років тому. Вони могли б мене взяти опер.хір.медсестрою.Графік з 8.00-17.00.,зарплата 8500грн. От я і думаю чи варто брати в борг 34000грн щоб потім працювати 5/2 за 8500грн. Чи треба собі життя ускладнювати?
klaraneill• 31 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
уж лучше медсестрой на европейскую зарплату, чем полгода хз где брать деньги чтобы работать потом за минималку много лет
Sentjabrinka• 31 января 2024
Ответ дляklaraneill
Можно советовать что то реальное, но не детские глупости писать, особенно так где не имеете и близко самого малейшего элементарного понятия. Могли бы и на Марс посоветовать полететь
vviki• 31 января 2024
Ответ дляklaraneill
Так апостилі , переклади присяжні , іспити все платно і суми більші
автор Snezhi • 31 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Це кинуті тваринки були?
Так,всі з вулиці. Лише 1 цуцик народився в мене, бо я підібрала вагітну суку. Тож разом зараз 8 дорослих та 4 цуцика. Цуциків віддаю, але вони щось не дуже віддаються.
Sentjabrinka• 31 января 2024
Ответ дляklaraneill
Так её и медсестрой и близко нигде не возьмут, даже нянечкой, на подобную в Украине работу
автор Snezhi • 31 января 2024
Ответ дляklaraneill
’обновить ’ диплом за границей будет намного сложнее. Для начала прийдеться выучить язык новой страны,сдать языковые и медицинские экзамены.
klaraneill• 31 января 2024
Ответ дляSnezhi
жаль, что все так сложно, но перспективы все-таки лучше в итоге
Life is Beautiful• 31 января 2024
Ответ дляSentjabrinka
Знаю, коли взяли жінку в США, але вона отримала другу освіту та здала іспит на знання мови (не з першого раза). Медсестрою взяли. Можливо, але не просто.
автор Snezhi • 31 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Сімейний лікаря- то інша спеціалізація. Ще дорожче вийде перекваліфікація. Я б краще перекваліфікувалась би на хірурга. Але це довго і дорого.
Asteroidea• 31 января 2024
Ответ дляSnezhi
Звісно що ні, в мене нема такої освіти.
Медичним представником. Якщо нормальна компанія, то одразу дадуть службове авто. А що це за стажування з помісячною оплатою. Беріть направлення від департаменту на первинну спеціалізацію. Ви десь були працевлаштовані чи ці багато років ніде навіть не числилися?
Sentjabrinka• 31 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Так для этого надо выполнить множество требований, на которые уйдут годы и вложить большие средства. А так и врачом и космонавтом возможно