Ух яка ж Я• 31 января 2024

Невістки, як ваші свекрухи ставляться до ваших дітей?

Зараз зі свекрухою відносини натягнуті. Чому? І сама не знаю, якщо чесно. Сварки чи скандала у нас не було. Просто я не дуже підтримую з нею відносини. Але завжди рада, якщо вона приїде до онучки. Але свекруха не їзде до нас. Завжди, якісь виправдання або справді так, то захворіла або немає часу. Дитині рік, а вона майже його і не бачила, і майже не цікавиться його життям. Може, попросити надіслати світлини, або запитати «як там онучка?» Або буде чекати, поки ми самі привеземо онучку. У чоловіка ще є сестра та брат рідні. Але їм теж не дуже цікава племінниця, точніше взагалі не цікава. Можливо, ви напишите мені « Дурна, радій, що свекруха не їзде до тебе і носа свого не суне.» Можливо, воно й так. Але чомусь болить за дитину. Дуже хотілось, щоб у житті моєї донечки були дві бабусі. Але свекруха, ніяк цьому не сприяє. Навіть коли були дуже гарні відносини. Спочатку, було дуже прикро. Зараз наче змирилася. Але я вважаю, які б там не були б у нас відносини з нею. До дитини завжди можна було б приїхати… Це нормальні відносини до онучки? Можливо, я себе накрутила ?
интайм_не_предлагать• 31 января 2024
Ответ дляwhenallissaidanddone
Їзде- это что за слово?
Нікалаів скоріше за все та область
Там ізде їздю ходю роблю
Каркуша Клара• 31 января 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Це зрозуміло, що діти повинні бути на батьках. Але моя свекруха взагалі нуль. Навіть не приїздить на годину-дві.
Ото і радійте , а моя навпаки б дуже хотіла ,я не даю ,вони сина ніяк не відпустять ,не можуть зрозуміти,що дорослий контролюють ,а так як я не така ,дітей виховую не так ,годую не так ,то бачимось ми тільки на свята слава Богу, но старшого сина я почала пускати з шкільного віку ,но він сам туди не хоче ,там одне накормити так ,щоб через очі лізло ,і сидять свекор і свекруха по обидва боки і в рот дивляться причмакують , або кладуть на ліжко і самі по обидва боки і виховують ,як робити ,що казати ,що мама має робити ,чи де на їх думку працювати .Сину вже 15 вже категорично не хоче йти до них ,та ж візьміть ту дитину заведіть у парк ,ліс чи до річки .
Госпожа Белладонна• 31 января 2024
автор, не спугните свою удачу)
уж лучше так, чем свекровь начнет активно вмешиваться.
моя свекровь первые три месяца ребенка приезжала раз в неделю. я минуты до ее отъезда считала. и так сил нет, а тут чаем угости, развлекай, вечно режим к черту летел, советы непрошенные из серии не приручай к рукам, закапай глазки молоком, пусть одна в комнате покричит, пусть под шум спит и т.д.
благо, ей надоело быстро. сейчас хорошо, три-четыре раза в год видимся, ребенок даже запомнил свекров наконец)
Звездолётчица• 31 января 2024
Доньці майже 13 років, можна на пальцях перерахувати, скільки разів свекри її бачили. Хоча живемо в 40 хв. від них. А от онука від доньки, то весь її всесвіт. Колись були у них, так ту онучку вона обіймає, цілує, хоча бачить її кожного дня, а моя сидить, як обіср... Їй ні слова. Або шоколадку купить і ховає, щоб моя не бачила, а та онучка прибігає до моєї і хвастається - А мені бабуся шоколадку дала. Я спочатку ображалась, не розуміла, як так можна, а зараз всеодно, взагалі не спілкуємось. Чоловік тільки до них їздить. Бог їм суддя. Мої батьки, то справжні бабуся і дідусь для доньки.
Цикавенная• 31 января 2024
Молодість, дурість, поки не переболить і гуля на лобі не вилізе нічого не доходить
Ваші діти їй не потрібні. Прийміть і відпустіть ситуацію
Света С Приветом• 31 января 2024
Гарно ставиться. Я з нею зовсім не спілкуюся, але дитину відпускаю на канікули. Як бабуся вона наче чудова, як свекруха - гівняна)
Госпожа_тамагочи• 31 января 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Автор, понимаю Вас очень.
Моя свекровь никогда никакого интереса к внучке не проявляла, да, дарила подарки на новый год и день рождения, иногда могла ещё пару раз в году передать гривен 200 и конфеты
Я всегда её приглашала в гости, но были сплошные отговорки, то некогда, то далеко (1.5 км живём друг от друга), на пенсии больше 10 лет, нас не особо приглашала
Сейчас дочке 12 лет, никогда свекровь не просила её номер телефона. А вот недавно высказала мне, что внучка видишь ли дикая, и я её неправильно воспитала, потому что внучка ей не звонит
Мишка-шалунишка• 31 января 2024
Вона байдужа.
І нерозумна.
Я от не можу часто їздити.
З народження ми були тричі,тепер готуємось на рочок.
Я свою онучку люблю до сліз.
Мені вона сама краща дитина,золотий наш ангелочок.
Тепер,коли вона вде щось розуміє,то сміється до мене в вайбері,щось вже піддакує,мазає ’па-па’.
Для мене це самі солодкі моменти.
Стараємось дарувати гарні речі,трошки грошима підкидаємо.
Невістку дуже люблю і робили їй гідні подарунки ,ніколи нічому не вчу і не нав*язуюсь.
Часто її звалю і дякую !
Я просто не розумію поведінку вашої свекрухи.Розумію,як вам гірко.
Можливо,в неї є онуки від дочки і ті рідніші?
Хачапууури• 31 января 2024
Чудово ставиться. Довгий час мої діти взагалі були єдиними онуками і все тільки для них було, іноді аж занадто.
автор Ух яка ж Я • 31 января 2024
Ответ дляМишка-шалунишка
Вона байдужа.
І нерозумна.
Я от не можу часто їздити.
Я свою онучку люблю до сліз.
Для мене це самі солодкі моменти.
Часто її звалю і дякую !
Нет, это первая её внучка.
Мишка-шалунишка• 31 января 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Нет, это первая её внучка.
Що ж...співчуваю Вам,автор
Веккy• 31 января 2024
Ответ дляТатьяна-cb91
Да)) и я ее обожаю.
А вот вторая свекровь там уже проблемы. Она не довольна что ее сын молодой выбрал женщину старше и с ребенком. Наверное ее можно понять. Хотя столько лет уже прошло и пора смириться)
А на сколько вы старше
Татьяна-cb91• 31 января 2024
Ответ дляВеккy
А на сколько вы старше
Вообще не на много) на 4 года всего 🤷🏻‍♀️
raven_i• 31 января 2024
Розумію Ваші почуття. Якщо Вам справді хочеться їхнього спілкування та теплоти дитині від цієї бабусі, то спробуйте потрохи цього мудро добитися. Самі скидуйте частіше фото і відео, дзвоніть і розповідайте важливе та цікаве з життя дитини, питайте влучно пораду - це проста психологія, вона потім захоче дізнатись чи допомогла, чи права була і т.д. Ну а пізніше, як трохи звикнете до частішого спілкування - пару разів поїхати самим, аргументуючи що дитина засумувала, хоче бачитись. Якщо все піде добре, далі можна на вихідні попросити взяти, а там втягнуться всі.