Басноплетка• 01 февраля 2024

Мами, як обстановка з болячками в садочку зараз?

З початком тривог денних та цих укриттів де всі скопом з болячок діти не вилазять.
Якийсь кошмар, навіть вихователі в шоці
Щотижня групами лягають
З вересня по листопад було нормально, так, хворіли але соплі 3-5 днів і в строю може раз на місяць як завжди було
Так, зараз і сезон всі дєла, але ну не встигають вийти з лікарняного і бац знову і знову і знову.
Вже сил нема, хоч звільняйся з роботи і сиди сидком вдома. 😩
Як у вас?
Київ
Ошеламиссимо• 01 февраля 2024
Сама заболела

Лупаю цю скелю• 01 февраля 2024
Не знаю, как в садах,в школах ужас. На работе из 30 чел 6 на больничном и ещё двое решили оперироваться
автор Басноплетка • 01 февраля 2024
Ответ дляЛупаю цю скелю
Моя бабуся вчителькою працює, то каже явка в молодших класах у них 30-40%
Лупаю цю скелю• 01 февраля 2024
Ответ дляБасноплетка
Ну то явка, а сколько пришли из них приболевших?
Пані з калабані• 01 февраля 2024
В садочку вітрянка починається, мій поки тьху тьху але вже є випадки
автор Басноплетка • 01 февраля 2024
Ответ дляПані з калабані
Який район?
Хочу вакцинувати від неї, але вакцини нема зараз ніде (
Пані з калабані• 01 февраля 2024
Ответ дляБасноплетка
Який район?
Фастівський

автор Басноплетка • 01 февраля 2024
Ответ дляЛупаю цю скелю
Хто зна, вийдуть ті - ляжуть ці і так по колу
Стрибну в гречку• 01 февраля 2024
В групі зараз троє дітей...більшість хворіють
Мій теж хворіє, температура 38-38,3 більше ніяких симптомів окрім слабкості
Хз,що це
автор Басноплетка • 01 февраля 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Хз,що це
На грип тест зробіть
Стрибну в гречку• 01 февраля 2024
Ответ дляБасноплетка
На грип тест зробіть
Зробили -негативний
Анонимарик• 01 февраля 2024
Из 28 ходит 10
Тут как тут• 01 февраля 2024
Діти привиті, хворіли раз- два в рік по тижню, а в інших випадках обходились легким читанням або насморком пару днів
Кинг-Конгша• 01 февраля 2024
Хворіємо зараз всією родиною, я, чоловік і дитина в якої підтверджений грип. Так само сім’я наших друзів (діти ходять в одну групу) Мама лежить з 39, і на роботі з трьох працівників двоє хворі. Ось вам і статистика
Домашня Зюзя• 01 февраля 2024
Закалятись треба
Бегущаяпо• 01 февраля 2024
Поки не введуть карантин на тижні 2 це не зупинити.
Чорнобаївка• 01 февраля 2024
Тоже самое...уже надоело
ЧупакабраЗеБест• 01 февраля 2024
Ответ дляБасноплетка
у нашем классе тоже 5 человек из 32 ходит, в том числе моя дочка. чего они все болеют постоянно не пойму.а про садики не знаю, я как многодтная мать категорически против садиков. рассадник болезней.
ЧупакабраЗеБест• 01 февраля 2024
Ответ дляПані з калабані
мои младшие к сожалению тоже не переболели еще ветрянкой.

старший уже давно защищен, в 5 лет повезло переболеть без осложнений.

ЧупакабраЗеБест• 01 февраля 2024
Ответ дляКинг-Конгша
ого,а я думаю чего у нас в музыкалке всего один учитель работает (посещаем 4 инстурмента), реально все на больничных, а оно вон че, грипп какой то пошел, вот козел.
ЧупакабраЗеБест• 01 февраля 2024
Ответ дляДомашня Зюзя
Закалятись треба
я не шарю например закаляться. а как можно закаляться если у тебя в кв дубарь? это значит вообще перемерщзнуть
автор Басноплетка • 01 февраля 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Загартування це споживати їжу з холодильника ( йогурт, воду),не кутатись в 4 кожуха
ЧупакабраЗеБест• 01 февраля 2024
Ответ дляБасноплетка
а, так это не закаливание, это здравый смысл
Домашня Зюзя• 01 февраля 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Почему?
ЧупакабраЗеБест• 01 февраля 2024
Ответ дляДомашня Зюзя
Почему?
что почему? почему я не шарю?потому что я в этом не шарю.
ЛюбимаЯНЬ• 01 февраля 2024
Ответ дляБасноплетка
На грип тест зробіть
Мій чоловік хворіє зараз. Здавав аналізи, підтвердили грип А. Діти ходять в школу, все норм. Але писали в групі, що почастішали випадки захворювань і при найменших симптомах залишати вдома.
Крию матом страшно• 01 февраля 2024
Яка може бути ситуація з захворюваннямив САДОЧКУ в розпал епідемії грипу та ОРВІ? Багато захворівших...
ЧупакабраЗеБест• 01 февраля 2024
Ответ дляКрию матом страшно
во дела, я конечно догадывалась что дети в тех садах болеют, но что настолько я даже не подозревала.
автор Басноплетка • 01 февраля 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Я теж знала що буде хворіти , але ж не так😩
ЧупакабраЗеБест• 01 февраля 2024
Ответ дляБасноплетка
может ну его тот сад?