Dumky• 01 февраля 2024

Зеленський все-таки звільнить Залужного?

Джерело: Зеленський оголосить про звільнення верховного командувача України протягом кількох днів через розбіжності навколо війни
Навіщо це все?(((
https://www.cnn.com/2024/01/31/europe/zaluzhny-ous...
So_so• 01 февраля 2024
Ответ дляКокоСина
Залужному треба дрони, снаряди і зброя. Він розуміє що мобілізація не вихід, бо людьми не виграєш війну. Їх просто перемелюють.
Я думаю иначе. Но, естественно, каждый имеет право на свою точку зрения.

JannyMoney• 01 февраля 2024
Ответ дляЧашечка кофе
Не треба кумирів створювати, аби потім не страждати.
причем кумиры? коней на переправе не меняют.
Holda• 01 февраля 2024
Ответ дляSo_so
Я так понимаю, как найдет замену
А багато охочих?
GirlSuper• 01 февраля 2024
Ответ дляJannyMoney
🤣🤣🤣
So_so• 01 февраля 2024
Ответ дляHolda
А багато охочих?
Не знаю. Я думаю, что это будет какой то армейский, с малоизвестной широкому загалу фамилией.
Be_me• 01 февраля 2024
Ответ дляGirlSuper
Понаробили ідолів з людей і страждають .
Ну звільнять і шо України не стане ??
Останні слова звучать більш сумно, як смішно( Ви ж уявіть, що таке армія, на чому тримається мотивація, витримка і загалом «слухняність» військових. Особливо, через 2 роки війни, особливо без необхідної кількості зброї. Отак взяти і забрати авторитетну постать у них, там може початись хаос. Людям потрібне хоч якесь відчуття стабільності і розуміння, кому можна довіряти-кому ні. З психологічної точки зору- це дуже-дуже погана ідея, звільнити того, кому військові вірять (та й ми, цивільні, теж).
чаревна• 01 февраля 2024
Ответ дляNataliaero
Каждый ТГ канал об этом говорит и там открыты обсуждения.
Вы здесь регулировщик? Кому про что писать...
Kariana12• 01 февраля 2024
Есть Сырский,Тарнавский.Залужный будет президентом.
Irpland• 01 февраля 2024
Ответ дляBe_me
Чому не Сирський? Він має авторитет серед військових. Харківська область - це його операція.

Чашечка кофе• 01 февраля 2024
Ответ дляKariana12
Да ви що?! А коли вибори, яка у нього політична позиція і яи оголосив він ппо якійсь наміри?
GirlSuper• 01 февраля 2024
Ответ дляBe_me
Ви може і вірите
Я нікому не вірю у нашій державі.
Нас як обкрадали так і обкрадають.Щодня новий цирк, той накрав , то втік , судися не судися вони виходять чисті з води.
Змінять одного на іншого і все
Kariana12• 01 февраля 2024
Ответ дляЧашечка кофе
Час швидко плине
lilu1990• 01 февраля 2024
А ви бачили виступ гринкевича на суді де він сказав, що неможливо продати дєрьмову форму без згоди цілої ланки високопоставлених осіб в мо? отам найцікавіше розгорається.
So_so• 01 февраля 2024
Ответ дляKariana12
Вот этот как сейчас говорят нарратив, это один из мощных ударов по Залужному. И явно пришел от наших врагов.
Создать у Зеленского ощущение, что Залужный угрожает его положению
Be_me• 01 февраля 2024
Ответ дляIrpland
Сирський відмовився, як я розумію. Крім того, читала, що він не шкодує людей. Операція може й вдала, питання її ціни. Але про це ми взнаємо лише після війни.
Дана-Нирвана• 01 февраля 2024
Ответ дляSo_so
Мне кажется, что Зеленский не видит другого выхода. Он долгое время (уж не знаю сам по себе или это его офис формировал ему такую бульбашку) жил в ситуации ’мы уже выиграли’.
И Залужный никак не мог через эту стену пробиться. Отсюда то эссе в Экономист.
Залужному нужна мобилизация.
Мобилизация это огромный удар по положению Зеленского внутри страны.
Согласна. Писали, что якобы Зеленский в понедельник сказал Залужному, мол, народ устал от войны, а партнёры уменьшили объем помощи. Поэтому новый человек может что-то изменить. Интересно, как?
So_so• 01 февраля 2024
Ответ дляBe_me
А Буданов? С этими его флагами на 9 мая на Змеином? Сколько там погибших за эту показуху(((
Манула• 01 февраля 2024
Ответ дляNathalie27
Для мене більш незрозуміле, чому ОП та МО ніяк не спростовують або не підтверджують цю інформацію (та багато іншої інформації). Бо непрозорість там, де вона не повинна бути - створює недовіру до влади і більше шкодить ніж допомагає.
Згадайте як і скільки часу Резнікова звільняли. Це такий стиль ЗЕ-влади. Чи Ви думаєте безугла просто так робила вкиди про Генерала? Підготували суспільство, далі буде, чекаємо ...
’Царь хороший, бояре плохие’
Дана-Нирвана• 01 февраля 2024
Ответ дляNataliaero
Удалено администрацией...
Да ладно вам. Чем тема хуже тем о покупке сосисок за 800 грн или выборе платья?

Nathalie27• 01 февраля 2024
Ответ дляМанула
’Царь хороший, бояре плохие’
Самі ж себе і закопують. Суспільство стає більш злим
Yana_pl• 01 февраля 2024
Ответ дляИрина_Б_
так сказали Сырский или Буданов, но вроде как второй отказался
Кандидати є ще ( це жарт, бо тут до кожного слова докулупаються) . Моя думка, що після розголосу, що пішло в медіа, зараз не звільнить. Але то я так вважаю.
Be_me• 01 февраля 2024
Ответ дляGirlSuper
Ви може і вірите
Я нікому не вірю у нашій державі.
Змінять одного на іншого і все
Я з вами згодна в цілому і теж впадаю в повний розпач від того, що творять «свої» з власною країною. Але 2 роки війни, армія, яка по чисельності в скільки разів менша за рашистську, все ще стоїть (і я часом дивуюсь, як їм це вдається, утримувати військових). Тому, імхо, там авторитетність має значення.
Дана-Нирвана• 01 февраля 2024
Ответ дляNathalie27
Если у вас после скандалов о воровстве денег, предназначенных для закупки снарядов и покрытия других нужд ВСУ, ещё есть доверие к власти - это удивительно
Irpland• 01 февраля 2024
Ответ дляМанула
’Царь хороший, бояре плохие’
так хочеться щоб дотримався слово пацана про 5 років. Ну не виходить в тебе, ти хороший, добрий, не крадеш, але цих якостей замало для управління державою
ВетерВпопе• 01 февраля 2024
Удалено администрацией...
Be_me• 01 февраля 2024
Ответ дляSo_so
Так( Той теж, правда, відмовився, а так- легко міг би накерувати, що зараз хлопці-піднатиснемо і на ранок будемо в Криму відоси з «томним поглядом» для ефірів клепати🤬
Хай вже хоч головні поки сидять на своїх місцях, бо через цю колотнечу ще шмат країни втратимо. Рашисти, як шакали, тільки й вичікують моменту, щоб ще урвати.
ВетерВпопе• 01 февраля 2024
Ответ дляBe_me
Ага Буданов который обещал в 22 году что в 23-м уже будет в Крыму отдыхать.
GirlSuper• 01 февраля 2024
Ответ дляBe_me
Ви перебільшуєте
Ну піде Залужний тай нічого не станеться ніц
GirlSuper• 01 февраля 2024
Ответ дляВетерВпопе
Ещё один…
ВетерВпопе• 01 февраля 2024
Удалено администрацией...