Dumky• 01 февраля 2024

Зеленський все-таки звільнить Залужного?

Джерело: Зеленський оголосить про звільнення верховного командувача України протягом кількох днів через розбіжності навколо війни
Навіщо це все?(((
https://www.cnn.com/2024/01/31/europe/zaluzhny-ous...
класс123-7dcf• 01 февраля 2024
Ответ дляKariana12
Есть Сырский,Тарнавский.Залужный будет президентом.
Як? Виборів же не буде. Зеленський після 31 березня не легитивний буде.

Metelitsa• 01 февраля 2024
Звільнять
Ось, знову вкидають черговий варіант, медійну особу
І заміряють реакцію суспільства
Okk -7ebd• 01 февраля 2024
Може це у звʼязку із збиттям літака де були наші(
Дана-Нирвана• 01 февраля 2024
Ответ дляOkk -7ebd
А это тут при чем? Народ возмутился разве?
il-mari• 01 февраля 2024
Ответ дляNathalie27
Для мене більш незрозуміле, чому ОП та МО ніяк не спростовують або не підтверджують цю інформацію (та багато іншої інформації). Бо непрозорість там, де вона не повинна бути - створює недовіру до влади і більше шкодить ніж допомагає.
тому, що їм начхати на людей...
VivaForever• 01 февраля 2024
Ответ дляGirlSuper
Понаробили ідолів з людей і страждають .
Ну звільнять і шо України не стане ??
давайте звільнимо Зеленського краще. бо його команда переходить межі! Залужний єдина людина з незаплямованою репутацією
Okk -7ebd• 01 февраля 2024
Ответ дляДана-Нирвана
Я багато коментів читала в той вечір всі перли на Зеленського, чула одну версію що Зеленський не може змиритися що народ більше Залужного любе
baluevadara• 01 февраля 2024
Ответ дляSo_so
Мне кажется, что Зеленский не видит другого выхода. Он долгое время (уж не знаю сам по себе или это его офис формировал ему такую бульбашку) жил в ситуации ’мы уже выиграли’.
И Залужный никак не мог через эту стену пробиться. Отсюда то эссе в Экономист.
Залужному нужна мобилизация.
Мобилизация это огромный удар по положению Зеленского внутри страны.
Я дивлюся, що військові тільки мислять у тому плані, якщо не має зброї, то вихід тільки людьми закидувати. Але якщо люди не хтять воювати - то треба стріляти по колінам. Укладуть 500 тис, давайте наступні. Їм і жінки, і інваліди, і діти 18 років усі підходять.
Треба розвиваєтись в напрямку дронів, А не м´яса.
Дана-Нирвана• 01 февраля 2024
Я от Залужного не писаю кипятком, но ситуация странная. Замена Главнокомандующего именно сейчас немного настораживает. Новости с фронта так себе.
’Мапу оновлено!
Ворог просунувся північніше Приютного, північніше Новомихайлівки та східніше Тернів. Уточнено лінію зіткнення біля Кліщіївки.
deepstatemap.live’

VivaForever• 01 февраля 2024
Ответ дляOkk -7ebd
що????????невже ви не розумієте, що у команди Зе інша мотивація
baluevadara• 01 февраля 2024
Ответ дляherba fresca
Можно самого залужного и мобилизовать.
Нє, ви що щоб генерали в окопах сиділи. Кадрові мають бути в кабінетах
Дана-Нирвана• 01 февраля 2024
Ответ дляOkk -7ebd
Я думала, страна воюет, а за любовь народа можно потом побороться, перед выборами((
baluevadara• 01 февраля 2024
Ответ дляGirlSuper
Ага сразу в бус 😃
Пусть ощутят все прелести мобилизации
І по колінам одразу з автомата, що нормально .
Еленнн• 01 февраля 2024
Ответ дляLudaSHS
Они переписывают все то же. все те же ’источники’ и вашингтон пост, и Экономист. И снн. И Нй таймс, все статьями вышли. Риторики похожи.
Это не новые источники, это цепью пошло от тех же, а кто знает. 🤷‍♀️
та всі ті медіа куплені баригою. заспокойтесь.
Манула• 01 февраля 2024
Ось і Подоляк опосередковано підтверджує, так що чекаємо указу найвеличнішого((

Залужний — частина вертикалі президента, його менеджер, і той має оцінювати результати роботи головкому — Подоляк

Радник голови ОП заявив, що не розуміє, чому інформація про можливе звільнення Залужного викликала широку реакцію.

’Я, чесно кажучи, завжди не зовсім розумів, а в чому тут проблема. Це ж не політичний процес, це ж не політична конкуренція, це війна. Ми повинні оцінити, що сьогодні відбувається, повинні оцінити ефективність проведення тих чи інших дій’, – сказав Подоляк.

https://t.me/UaOnlii/68942
baluevadara• 01 февраля 2024
Ответ дляKariana12
Не треба нам військових в президенти
il-mari• 01 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
А ви бачили виступ гринкевича на суді де він сказав, що неможливо продати дєрьмову форму без згоди цілої ланки високопоставлених осіб в мо? отам найцікавіше розгорається.
то вн так себе вигоражує чи хоче потягнути з собою..
VivaForever• 01 февраля 2024
Ответ дляbaluevadara
люди втрачаєте зв´язок з реальністю, якщо не розумієте що армією треба управляти і планувати і коригувати. вас хвилює тільки щоб вашого чоловіка не чіпали. очніться
Okk -7ebd• 01 февраля 2024
Ответ дляVivaForever
Сестра працює в росії в авіації говорить що було 2 літака, збили той що був з нашими, нас так підставили і про цю тему всі різко замовчали, навіть екстрасенси кажуть наші були, цілий ранок вони кричали що збили, а потім до вечора всі замовчали, це жахлива ситуація, мені здається після цього у Зеленського зʼявився привід поперти Залужного

Дана-Нирвана• 01 февраля 2024
Ответ дляil-mari
Почему нет варианта: просто говорит правду?
baluevadara• 01 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Теж цікаво. Ніби один гринкевич дурив країну. Без іншої сторони ніякої угоди б не було
il-mari• 01 февраля 2024
Ответ дляДана-Нирвана
я указала перший варіант..
Okk -7ebd• 01 февраля 2024
Ответ дляДана-Нирвана
Ну я інколи читаю коменти президента просто гноблять
Дана-Нирвана• 01 февраля 2024
Ответ дляМанула

https://t.me/UaOnlii/68942
Я думаю, точно снимут. Вопрос, кем заменят. Из желающих очередь не стоит.
ok1904• 01 февраля 2024
Ответ дляLiebelebenn
Залужному треба зброя. Вкрадена нелохом і його командою. Мільярди доларів в ділені на зброю просто зникають в бездонних кишенях ’слуг’ Коломойського.
Виділені на зброю, це тупо зброя обрахована у грошовому еквіваленті
VivaForever• 01 февраля 2024
Ответ дляOkk -7ebd
сестра в росії - це звичайно надійне джерело
Okk -7ebd• 01 февраля 2024
Ответ дляVivaForever
Так вона не підтримує війну, але живе там вже дуже давно
Манула• 01 февраля 2024
Ответ дляbaluevadara
Не треба нам військових в президенти
Тільки акторів з комплексами наполеона!
il-mari• 01 февраля 2024
Ответ дляOkk -7ebd
навіть екстрасенси-так це дуже схоже на правду...
Дана-Нирвана• 01 февраля 2024
Ответ дляOkk -7ebd
Вряд ли президент тоже читает комментарии))