Джерело: Зеленський оголосить про звільнення верховного командувача України протягом кількох днів через розбіжності навколо війни
Навіщо це все?(((
Ответ дляYana_pl
Кандидати є ще ( це жарт, бо тут до кожного слова докулупаються) . Моя думка, що після розголосу, що пішло в медіа, зараз не звільнить. Але то я так вважаю.
Ну й фото😅 але давайте постукаємо по дереву, бо усвідомлюючи в цілому команду, воно якось так вже й не зовсім нереально виглядає..але, перший, відпадає, його ж «сразу убьют», другий- хіба онлайн з Америки буде накази віддавати, а от де каклєта, оце питання..
Ответ дляIrpland
так хочеться щоб дотримався слово пацана про 5 років. Ну не виходить в тебе, ти хороший, добрий, не крадеш, але цих якостей замало для управління державою
Вчора якраз фб нагадав обіцянки))
[0]=AZVxGJKGfiBCQWMnjo_Xa-1umJUh9YM0KRPmYWWKZVNUMHQ5VS_-SmS0qsvRJuRFanrA83L_xlhsiPb9oe5jtS09vHujNu1xFCD_0zbfrTzxsBCqgBKSILLXrTKvxUhPsN_7IXSJJKV3_ml8lzPYvcLM&__tn__=%2CO%2CP-R
Ответ дляBe_me
Останні слова звучать більш сумно, як смішно( Ви ж уявіть, що таке армія, на чому тримається мотивація, витримка і загалом «слухняність» військових. Особливо, через 2 роки війни, особливо без необхідної кількості зброї. Отак взяти і забрати авторитетну постать у них, там може початись хаос. Людям потрібне хоч якесь відчуття стабільності і розуміння, кому можна довіряти-кому ні. З психологічної точки зору- це дуже-дуже погана ідея, звільнити того, кому військові вірять (та й ми, цивільні, теж).
Идеально к сожалению никогда не будет, думаю Вы не в розовых очках и знаете что местами творится в частях, на голову не лезет, охреневшие жопы, которые до войны сидели протирали штаны, теперь решили нахапать бабла да побольше, как и все остальные.. как в последний день
Ответ дляDani777
Народ всё схавает как обычно.
ВетерВпопе• 01 февраля 2024
Ответ дляDumky
Багато чого Залужному не дали зробити, думаю.
Да но тут еще и Запад кинул как всегда. Вы помните что в 21 году США кинули Афганистан? Вот и представьте что может быть с Украиной если Запад кинет ее.
Ответ дляGirlSuper
Ви може і вірите
Я нікому не вірю у нашій державі.
Нас як обкрадали так і обкрадають.Щодня новий цирк, той накрав , то втік , судися не судися вони виходять чисті з води.
Змінять одного на іншого і все
Я нікому не вірю у нашій державі.
Змінять одного на іншого і все
И чем дальше, тем все это печальнее, наглее и открытее . И ничего никто не может сделать
ВетерВпопе• 01 февраля 2024
Ответ дляDani777
По сути все начальники ТЦК сейчас стали миллионерами а кто-то донатит на ВСУ.
Liebelebenn• 01 февраля 2024
Ответ дляSo_so
Я так понимаю, как найдет замену
Також не лоха і артиста як і наш дорогий президент. Класно!
Liebelebenn• 01 февраля 2024
Ответ дляSo_so
Мне кажется, что Зеленский не видит другого выхода. Он долгое время (уж не знаю сам по себе или это его офис формировал ему такую бульбашку) жил в ситуации ’мы уже выиграли’.
И Залужный никак не мог через эту стену пробиться. Отсюда то эссе в Экономист.
Залужному нужна мобилизация.
Мобилизация это огромный удар по положению Зеленского внутри страны.
Залужному нужна мобилизация.
Залужному треба зброя. Вкрадена нелохом і його командою. Мільярди доларів в ділені на зброю просто зникають в бездонних кишенях ’слуг’ Коломойського.
Чашечка кофе• 01 февраля 2024
Ответ дляDumky
Я за нього піду голосувати, якщо що)))
А вже відомі його політичні погляди?
herba fresca• 01 февраля 2024
Ответ дляJannyMoney
Удалено администрацией...
herba fresca• 01 февраля 2024
Ответ дляКокоСина
Залужному треба дрони, снаряди і зброя. Він розуміє що мобілізація не вихід, бо людьми не виграєш війну. Їх просто перемелюють.
Нет.
Он сказал - дайте мне людей, мне надо 500 тыс.
herba fresca• 01 февраля 2024
Ответ дляDumky
Я за нього піду голосувати, якщо що)))
Вы уже за зеленского проголосовали
herba fresca• 01 февраля 2024
Ответ дляВетерВпопе
Кто б сомневался
herba fresca• 01 февраля 2024
Ответ дляDumky
Якраз і ні. Походу то Ваш вибір був
Нет.
Не голосовала
Ответ дляRokko777
Чё все носятся с этим Залужным? Что он сделал такового значимого? Он выполняет свою работу, а ещё ездил на Хануку поджигать свечу, за это получил ханукию в дар) гоям этого не понять
Ну таж понаделали идолов и имеют
Так как и арестович , писали кипятком от него, наше заспокійливе 😱
Фу
Ответ дляВетерВпопе
Удалено администрацией...
Ага і ще цитата ’мені потрібні люди, у мене люди закінчуються’.(цитата здається не Залужного, але іншого війського)
Типу ми угробили людей залишаючи їх на позизіях без снарядів, перекидаючи черз Дніпро і залишаючи в чистому полі на штурм без допомоги, і вони тут раптом закінчились.
І ніхто навіть не намагається подумати що з таким підходом і нові закінчаться. І не важливо нагребуть їх 100к чи мільон, це змінить тльки терміни.
НамСвоюРобити• 01 февраля 2024
Ответ дляJannyMoney
причем кумиры? коней на переправе не меняют.
Ну чому ж.
Нинішній Верховний Головнокомандуючий з азартом йшов на зміну попереднього якраз в умовах ’на переправі’.
То чому його ця ’переправа’ має зараз спиняти. Бо бурхливіша в рази стала? Навряд чи це для нього аргумент.
У нього є одне - ’Я хочу’. Все.
Ответ дляDumky
Просто не розумію навіщо про це кричати на весь світ, якщо ж достовірна інформація відсутня
Как это зачем? У нас же шоумены у власти. Они пукнуть тихо не могут, не то что дела делать. Из всего получите феерию.
Насчёт увольнения, ещё несколько месяцев назад один эксперт говорил, что залужного будут продвигать в президенты, а доя этого его обязательно уволят. Вот вроде как сейчас это и происходит.
Ну и вторая версия что залужный за оборонную тактику. А зеля в наступление хочет, ну там с лопатами и все такое. Вот типа и разошлись на этом.