Dumky• 01 февраля 2024

Зеленський все-таки звільнить Залужного?

Джерело: Зеленський оголосить про звільнення верховного командувача України протягом кількох днів через розбіжності навколо війни
Навіщо це все?(((
https://www.cnn.com/2024/01/31/europe/zaluzhny-ous...
Дана-Нирвана• 01 февраля 2024
Ответ дляRuovet
Я вот что читала
И тут не сказано, что его не допустили к выборам и уже объявили иноагентом.

baluevadara• 01 февраля 2024
Ответ дляDumky
Лінія фронту 1500 тис км. І там пекло, і там на місцях повно зрадників(((
В тилу корупція, зрадники.
Для мене чудо, що ми стільки тримаємось.
Кацапам кровʼю очі залляло і вони хочуть ще крові. Безумство править світом.
П.С. Єдине радує, що в лютому буде не до мобілізації )))
Що кінець коли яблуні зацвітуть)))
Ждем
А що в лютому?
Марика-bf42• 01 февраля 2024
Ответ дляДана-Нирвана
Зачем вы неправду пишите? Нет такого. Пока - нет
Да какая разница. Если Надеждин реальный оппозиционер, никто его к выборам не допустит. Но скорее всего, он- а-ля Собчак на прошлых.
lady.dziu2011• 01 февраля 2024
Ответ дляbaluevadara
А що вони роблять не на камеру?
На днях ще дивилася відео ще з якимось полковником. Який за мобілізацію зеків і щоб дали дозвіл на відстріл у разі чого без суда.
Ясно, що вбивць і маньяків не випустять. Але відстрілювати крадіїв, шахраїв це ницо
Те що вони роблять не на камеру страшно навіть уявити
Ruovet• 01 февраля 2024
Ответ дляДана-Нирвана
Если уже дело в генпрокуратуре, думаю, судьба его предопределена.
baluevadara• 01 февраля 2024
Ответ дляMussja
Вже пішов слух, що замість Залужного Редиса поставлять. Поживем - побачим
Ну Азовці ніби не проти щоб 18 річних на фронт кидали
Mussja• 01 февраля 2024
Ответ дляlady.dziu2011
Воно і було гниле завжди, просто зараз їм дали добро і вони почали показувати своє справжнє обличчя. Вони навіть не соромляться це говорити на камеру в інтервʼю, значить знають що будуть не наказані ось і все
Згідна. І коли наш народ пише, що військових треба до влади, як вони наведуть порядок, то я жахаюсь.
baluevadara• 01 февраля 2024
Ответ дляДана-Нирвана
Я предлагаю нормативными документами закрепить вступление не оккупированной части территории Украины в НАТО и возвращение оккупированных территорий дипломатическим путем в обмен на снятие санкций с рф. Но разве мое предложение что-то изменит?
Я в це теж надіялась десь після того як зняла з вух лапшу про контрнаступ. Але ніхто нас не візьме ні в НАТО, ні в єс
ebbi• 01 февраля 2024
Ответ дляDumky
Якийсь сюр відбувається
Не сюр,а збереження поля конкурентів для влади чистим.

lady.dziu2011• 01 февраля 2024
Ответ дляMussja
Наші люди ніяк не зрозуміють що треба дивитись не на мальовану картинку, героїв та визволителів , а думати мізками , бо вже навибирали
Nasta9019• 01 февраля 2024
Ответ дляVivaForever
свой вопрос задаю тут всем жаловательницам и никто не отвечает. переводите стрелки и все, лишь бы трындеть. я против мирного договора на сейчас
Але рано чи пізно він буде і скоріше за всього не на користь України. До влади прийде муд@к Трамп, який хоче зупинити війну будь-яким чином, щоб нічого не завадило йому з Китаєм бодатися. Чи дійсно ви вірити, що є ресурси на бліцкриг до кордонів 1991 року і на прапор на руїнах кремля? Особливо як допомогають тими ’’копійками’’ зараз(
Liebelebenn• 01 февраля 2024
Ответ дляMussja
Удалено администрацией...
Манула• 01 февраля 2024
Боже, які наївні люди. Вважають, що приберуть Залужного і не буде мобілізації. Ну-ну ... Як то кажуть ’дурень думкою багатіє’
Nasta9019• 01 февраля 2024
Ответ дляVivaForever
да сейчас мы в обороне. но земли незаконно оккупированы, а вы предлагаете это закрепить нормативными документами.понимаете разницу? кроме того ситуация может изменится после выборов на россии и к этому есть предпосылки
Ні, закріплять не треба.
А що змінять їх вибори, це ж фікція, роблять вид що є вибори. Нічого не змінять вони. Все одне буде ху#ло. Поговорюють що є ймовірність загальної мобілізації в раші після цих псевдовиборів.
baluevadara• 01 февраля 2024
Ответ дляMussja
Я боюсь щоб наш народ їх не привів би. Якщо були б військові, то це була б Рашка номер 2. 18 річні в окопах вже були б. А починали навчатися з 16. Жінки вже б гранати підносили б
Jhenya_Sh• 01 февраля 2024
Ответ дляRokko777
Чё все носятся с этим Залужным? Что он сделал такового значимого? Он выполняет свою работу, а ещё ездил на Хануку поджигать свечу, за это получил ханукию в дар) гоям этого не понять
Удалено администрацией...
Еленнн• 01 февраля 2024
Ответ дляOkk -7ebd
Вчора один виступав і сказав що це ще мало треба 1 мільйон щоб замінити тих хто з початку війни і цю армію можна зібрати серед держ службовців
от до речі да. як би там не було,а куча народу,котра в окопах з початку війний.. і яких потрібно міняти,бо люди вигорають,втомлюються,реація вже не та,і в результаті смерті.
от тому і така велика цифра на заміну.
... Тоді виникає закономірне запитання- а де наші , мотивовані гарними зарплатами,гарно научені та екіпіровані за ці місяці?? ( було куча часу та можливостей. та й гроші союзники дали добрі.)
ась?
nightwoman• 01 февраля 2024
Ответ дляSo_so
Мне кажется, что Зеленский не видит другого выхода. Он долгое время (уж не знаю сам по себе или это его офис формировал ему такую бульбашку) жил в ситуации ’мы уже выиграли’.
И Залужный никак не мог через эту стену пробиться. Отсюда то эссе в Экономист.
Залужному нужна мобилизация.
Мобилизация это огромный удар по положению Зеленского внутри страны.
По последнему абзацу. А что мобилизаци сейчас нет? Не областной центр рейды и блокпосты каждый день, из города не выйдешь, ходят группами по улицам, супермаркетам раздают повестки, последние месяцы вообще ни дня тишины.
Про положение зеленского как-то неинтересно, может новая мобилизация это огромные деньги и ресурсы которых нет? Ну я в этом предполагаю суть конфликта. Если пишут что военным и так задерживают выплаты а раненым вообще через суд выбивать на лечение.
Замкнутый круг какой-то. Положение любого человека можно сломать, а ресурсы где брать, и кем менять военных
ebbi• 01 февраля 2024
Ответ дляherba fresca
Можно самого залужного и мобилизовать.
Насправлі може бути гірше-навчаного резерва не буде,ті,хто щось вміють загинуть майже всі,а потім будуть не навченними і жінками дірки затулять.І вийде всі 700 чи 800.У нас же у владі кожен перший спеціаліст у військовій справі

КокоСина• 01 февраля 2024
Ответ дляДана-Нирвана
Та капец. Чел, которому 32 года, и который на филолога учился, может Главкомом стать. Слов нет
До речі військові дуже поважають і підтримують Залужного. Маю рідних які на передку, вони говорять що Залужний все робить правильно. Лише ті хто вдома лежать хають його
lady.dziu2011• 01 февраля 2024
Ответ дляbaluevadara
А школярі клепати будуть снаряди і патрони на заводах. Льоха вже здається пропонував цю ідею
ebbi• 01 февраля 2024
Ответ дляNathalie27
Для мене більш незрозуміле, чому ОП та МО ніяк не спростовують або не підтверджують цю інформацію (та багато іншої інформації). Бо непрозорість там, де вона не повинна бути - створює недовіру до влади і більше шкодить ніж допомагає.
Навіть Подоляк не сказав,що то неправда.Викрутився як вуж,але так виглядало все,що все таки правда
_Tiffany_• 01 февраля 2024
Залужный - военный до мозга костей. Он не политик и не риторик, он военный. Ему нужно воевать. Хочет ли воевать наше правительство так, как хочет Залужный? Не думаю...
Возможно, эта рокировка необходима перед переговорами. На которые Залужный не согласится.
Я не военный эксперт, это просто мои мысли. Но без согласования с западными партнёрами весь этот движ бы не происходил.
il-mari• 01 февраля 2024
Ответ дляДана-Нирвана
так вроде США и Германія кажуть, що не начасі..., прочитала десь вчора
baluevadara• 01 февраля 2024
Ответ дляNasta9019
Та не дадуть рашку розвалити. Бо Китай одразу половину територій під себе забере. А далі холодна війна, яка зможе вилитися в ще більший конфлікт. Кому треба та Україна, я світу ми як для нас Зімбабве
nightwoman• 01 февраля 2024
Ответ дляlady.dziu2011
На яких заводах? До яких заводів не долітають ракети та балістика? Всі цілі які собі ставлять рашисти, рано чи пізно прилітає по ним.
Щоб почати виробництво під землею як в Газі, на те теж потрібні роки
il-mari• 01 февраля 2024
Ответ дляМарика-bf42
там кацапня біснується, що вн рашку здає своєю программою
baluevadara• 01 февраля 2024
Ответ дляЕленнн
от тому і така велика цифра на заміну.
ась?
Та лежать мертві в посадках.
З некрологів видно, 2-4-6 міс з мобілізації і смерть.
lady.dziu2011• 01 февраля 2024
Ответ дляbaluevadara
Нічого людей життя не вчить
100%
Inna_ya_krasivaya• 01 февраля 2024
Ответ дляМанула
так чего тогда переживать? все должны быть за