Джерело: Зеленський оголосить про звільнення верховного командувача України протягом кількох днів через розбіжності навколо війни
Навіщо це все?(((
Inna_ya_krasivaya• 01 февраля 2024
Ответ дляbaluevadara
Та не дадуть рашку розвалити. Бо Китай одразу половину територій під себе забере. А далі холодна війна, яка зможе вилитися в ще більший конфлікт. Кому треба та Україна, я світу ми як для нас Зімбабве
да хватит уже повторять росийские нарративы про Украину как про зимбабве. Когда же вы избавитесь от этого гнусного комплекса меншовартости
Ответ дляlady.dziu2011
Наші люди ніяк не зрозуміють що треба дивитись не на мальовану картинку, героїв та визволителів , а думати мізками , бо вже навибирали
Наші люди зараз навіть думати не хочуть.Останнє,що почула взагалі вразило.Віддайте нам гроші ,що в своїх країнах біженцям платите,а ми їх тут самі розаоділимо.Це вже сюр якийсь,вже лапу у кишеню партнерів засунути мріється.Наступний за 1.5 мільярдами стирити в черзі вже стоїть.Страшно уявити ,що буде з нами і нашими кишенями,коли прийде час країну піднімати
lady.dziu2011• 01 февраля 2024
Ответ дляVivaForever
цю версію офіс президента виригнув тільки вчора, а перед цим мовчали. невже ви не розумієте що інша причина чому Зе попросив написати заяву на звільнення
Я за версію навіть не читала, я слухала його інтервʼю ще до нового року, кількість не казав, але сказав що треба людський ресурс , а потім зразу вилізли ці півмільйона .
Inna_ya_krasivaya• 01 февраля 2024
Ответ дляМарика-bf42
Да какая разница. Если Надеждин реальный оппозиционер, никто его к выборам не допустит. Но скорее всего, он- а-ля Собчак на прошлых.
реальный? Вы читали что он говорит? Хоть бы ознакомились.
baluevadara• 01 февраля 2024
Ответ дляInna_ya_krasivaya
А от ви дуже непокоїлись коли Сирію бомбили?
lady.dziu2011• 01 февраля 2024
Ответ дляebbi
Він її точно піднімати не збирається
Ответ дляlady.dziu2011
А що ви пропонуєте, ще декілька повністю зруйнованих великих міст , вбитих сотні тисяч людей? . Рано або пізно все одно буде підписаний мирний договір, питання в тому скільки ще буде загиблих. Ви ще не зрозуміли що це політична гра ? Але нажаль ми в цій грі ніхто
Ви вірите рашистам? Вони ж завіряли, що нападу не буде.
baluevadara• 01 февраля 2024
Ответ дляok1904
Наші теж казали що то ’усьо нагнєтанія’
Inna_ya_krasivaya• 01 февраля 2024
Ответ дляbaluevadara
Украина - это развитая страна с сильной экономикой и культурой прежде всего. Вы тут живете или залетная из росии, что до сих пор не знаете ничего про Украину и сравниваете ее с Зимбабве?
Во всем мире уже 2 года как миллионы людей поддерживают Украину, выражают свою поддержку в виде финансовой помощи, гуманитарной помощи и политических действий
Марика-bf42• 01 февраля 2024
Ответ дляInna_ya_krasivaya
А вы точно мой пост читали? Знаете, что ’если’ обозначает?) В раше будет путя до скончания его жизни, не забивайте себе голову прочтением никому не нужного хлама.
Nathalie27• 01 февраля 2024
Ответ дляMetelitsa
Тому що це вони ведуть цю інформвійну
Це ж очевидно
Таке враження, що проти свого народу інформвійну ведуть
lady.dziu2011• 01 февраля 2024
Ответ дляok1904
Я не вірю ні їхнім, ні нашим. Колись вони і завіряли , а потім декілька років говорили що нападуть, це нам розказували що війни не буде , маринуйте шашлик
baluevadara• 01 февраля 2024
Ответ дляok1904
Бо вірили от тим гадам запорєбріковським, що нашу країну руйнують.
Усе вони знали. Не вірю
Ответ дляRokko777
Чё все носятся с этим Залужным? Что он сделал такового значимого? Он выполняет свою работу, а ещё ездил на Хануку поджигать свечу, за это получил ханукию в дар) гоям этого не понять
Після сумнозвісного літнього контрнаступу уже можна було б подумати про кадрові зміни, якщо чесно. Що це було взагалі і навіщо
Inna_ya_krasivaya• 01 февраля 2024
Ответ дляebbi
Про ’индейцы-это русские’ він казав?
– Вы допускаете возможность вернуть захваченные территории?
– Никто не знает, где будет проходить линия фронта на момент переговоров. Зет-патриоты говорят, мол, Надеждин все сдаст, и Крым, и Донецк… Ничего я не сдам. Я буду по максимуму отстаивать интересы России.
– Как вы относитесь к идее репараций Украине?
– Не будет никаких репараций. Германия платила их, потому что проиграла обе мировые войны, а Россия в этом конфликте не проиграет, это невозможно.
baluevadara• 01 февраля 2024
Ответ дляInna_ya_krasivaya
Я з України.
Це ви в рожевих окулярах.
Ви ще забули що світ дуже часто ’ виражає занепокоєння’.
Це все політичні ігри, А страждають тільки прості люди
Це ви в рожевих окулярах.
Марика-bf42• 01 февраля 2024
Ответ дляebbi
Чому не думають, багато хто це розуміють, але робити що?
Inna_ya_krasivaya• 01 февраля 2024
Ответ дляМарика-bf42
Понятно что путя будет, но и Надеждин - путя 2
Я сама решу что мне читать
Inna_ya_krasivaya• 01 февраля 2024
Ответ дляbaluevadara
Я з України.
Це ви в рожевих окулярах.
есть политические игры, а есть люди, которым не все равно на Украину, а еще есть Украина - о которой вы ничего не знаете и позволяете себе такие высказывания в адрес страны где вы живете. Вы жили в Европе? Вы много путешествовали чтобы сравнивать Украину с Зимбабве? На каком основании вы оскорбляете нашу страну и называете ее также как рашисты?
nightwoman• 01 февраля 2024
Ответ дляlady.dziu2011
Мирний договір на скільки років? Якщо підемо за угодою отсосії стати їхнім вассалом то буде мир. А якщо будем тримати стрій на Європу та НАТО то починай відлік до нової війни. Тільки два але: по-перше з новими захопленими територіями буде легше і бистріше бо вже вихід у окупантів в центр країни, по-друге військові втретє вже не підуть захищать країну, надто велика ціна вже заплачена і нема дурнів.
Нема казкового кінця не мрійте, дивіться відкрито якою ціною ви хочете домовленості
baluevadara• 01 февраля 2024
Ответ дляnezhinka
Та тут усе треба міняти і владу, і військове командування.
Inna_ya_krasivaya• 01 февраля 2024
Ответ дляbaluevadara
да вы что, и на кого меняем? кого кураторы из маасквы советуют?
your style• 01 февраля 2024
Ответ дляSo_so
Я так понимаю, как найдет замену
Мабуть, Кошовий буде. Тоді всі пазли складуться