Контрольница• 01 февраля 2024
хто займається в онлайн школі Цифра?
1 клас.
оплата посеместрово, і це так відчутно бюджету.
було 1 заняття - ніби все гарно, але без якихось супер наворотів.
Цікавить хто довго займається.
В мене дитина має схильність до математики, і звичайна програма їй легка.
Каже, що на занятті було норм, але невідомого не було.
Цікавить хто довго займається.
Ковбой Хагис• 01 февраля 2024
Вы хотите от 1 класса первого занятия задачи олимпиадные за 7 класс?
Мой ребенок занимался. Конечно очно ему нравилось больше. Дистанционно он не сильно хотел.
В целом программа достаточно сложная и интересная.
Контрольница
• 01 февраля 2024
Ответ дляКовбой Хагис
дякую дуже!
Скорая помощь• 01 февраля 2024
Якщо ви хочете розвивати логіку у дитини, варто ходити. Зайвим не буде точно.
Контрольница
• 01 февраля 2024
Ответ дляСкорая помощь
а там ще є шахи і природознавство. як ці заняття?
Контрольница
• 01 февраля 2024
Ответ дляКовбой Хагис
а займались шахами і природознавством? там для 1 класу є шахи і природознавство ще
Контрольница
• 01 февраля 2024
Ответ дляКовбой Хагис
мені ще цікаво, що школу не можна набрати. а лише спілкування через чат.
Ви теж оплачуєте на ФОП?
написали оплатити за весь семестр
Ви теж оплачуєте на ФОП?
написали оплатити за весь семестр
побольшомусекретику• 01 февраля 2024
В мене 2-є дітей займались, молодший зараз в 2 класі, в цілому ми з цим гуртком вже 6 років. Оплата посеместрова і на рахунок була завжди. Навантаження буде поступово збільшуватись, у вас же тільки 1 клас. Домашні завдання є, їх варто виконуватии. З 4 (здається) класу є група посиленого рівня, куди запрошують здібних учнів.
Природознавство моєму сину дуже подобається, маса дослідів і цікавої інформації, завжди готуємо на урок все, що просить вчитель.
Шахи теж цікаві.
Контрольница
• 01 февраля 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
Шахи теж цікаві.
але шахи лише онлайн так?
тобто гра на пк
побольшомусекретику• 01 февраля 2024
Ответ дляКонтрольница
але шахи лише онлайн так?
тобто гра на пк
Так, все онлайн
Контрольница
• 01 февраля 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
Так, все онлайн
я щось мало уявляю шахи онлайн...
Скорая помощь• 01 февраля 2024
Ответ дляКонтрольница
Ми ходили до війни. Офф- лайн + онлайн на час карантинів. Зараз не можемо відвідувати через накладки в навчанні (2 школи). Жалкую. Але ми пішли до них в 5му класі. Математику донька підхопила рівень (але там є різні рівні - для новачків і вже досвідчений), а от шахи не зайшли, тому їх пропускали.
Контрольница
• 01 февраля 2024
Ответ дляСкорая помощь
просто були на заняття онлайн школи з Харкова - там були дуже цікаві і складні завдання. але лише російська мова - тому я відмовилась.
а тут весь урок просто на паличках рахували. дитина це знає.
вона 1 клас, але вміє вже додавати/віднімати сотні, я раз показала додавання/віднімання в стовпчик - сама собі придумує приклади і робить.
Розуміє елементарно множення.
Тому я думаю чи не надто просто буде
Розуміє елементарно множення.
Тому я думаю чи не надто просто буде
Ковбой Хагис• 01 февраля 2024
Ответ дляКонтрольница
Розуміє елементарно множення.
Тому я думаю чи не надто просто буде
Розуміє елементарно множення.
Тому я думаю чи не надто просто буде
Шахматы и природоведение интересное.
Цифра и «надто просто» - это кардинально разные вещи.
Мой ребенок был в сильно группе в 4 и 5 классе.
Там задачи капец. Благо я сама победитель олимпиад математических - то я могла ему помочь с домашкой. И то не все.
Повторюсь, у Цифры очень высокий уровень.
В первом классе мы не учились. Но я не думаю, что на первом занятии должно быть что-то сложное. Нужно с детьми познакомится, посмотреть уровень, как ребенок себя ведет и тд
Вы, кстати, тесты при поступлении сдавали?
Скорая помощь• 01 февраля 2024
Ответ дляКонтрольница
Розуміє елементарно множення.
Тому я думаю чи не надто просто буде
Розуміє елементарно множення.
Тому я думаю чи не надто просто буде
А може спитайте про програму і чи є різні рівні для 1х класів?
Якщо у дитини дуже гарна підготовка, а вона в групі ’для всіх’, то може дійсно не її рівень?