Всміхайлик• 01 февраля 2024

У мене вже немає сил!

Син,підліток,майже 15, 9 клас. Дистанційно .Не хоче вчитись.Одиниці ставлять.Прошу «просто роби ті практичні,самостійні,тести.Можна ж в інтернеті все знайти і написати» Як до стіни. Забрав папа компʼютер.Не діє.В телефоні сидить.Я просила,кричала,пояснювала,приводила приклад,все не діє.
Що робити? Відпустити,хай живе як знає?
Може в кого був приклад?
Сьогодні я просто розплакалась від безсилля!Він просто мене не чує.
Пэрисхилтонша• 01 февраля 2024
ставьте на телефон программу родительский контроль
Залатавая• 01 февраля 2024
А інтернет ви йому оплачуєте?
Проня_Прокоповна• 01 февраля 2024
Ну нічого. Якщо не мобілізують, буде в Епіцентрі товар вантажити. Комусь же треба це робити.
So_so• 01 февраля 2024
Вам нужно немного вперед подумать. В понимании ребенка зачем ему это всё делать?
Кстати, предложение найти всё и списать говорит о том, что формальная сторона (что скажут другие, чтобы внешне выглядело ок) важнее фактической (почему ребенок так демотивирован).
Вилосипедниця• 01 февраля 2024
Автор,хай живе,як хоче.Не вчиться,то буде працювати.До 18 потерпить ще трохи.
автор Всміхайлик • 01 февраля 2024
Ответ дляПэрисхилтонша
Мені здається він мене вже ненавидить за все це.Забирали телефон,компʼютер.Грошей не даємо.Нічого не діє.Тільки розмова про оцінки,навчання,все-скандал!!!
ЛисаЛилу• 01 февраля 2024
а класний керівник пише вам, чому не було і т.д.? Мене моя вже дістала трохи, так, я все розумію, донька професійно займається спортом, іноді вранці тренування, не приходить. А де ? А чому? Усі тренування у вільний час...
автор Всміхайлик • 01 февраля 2024
Ответ дляЗалатавая
А інтернет ви йому оплачуєте?
Навчання дистанційно.Якщо він на уроки не буде виходити,що мені вчительці говорити.
Залатавая• 01 февраля 2024
Ответ дляВсміхайлик
Ну інтернет на комп´ютері на час занять.
Глаза_в_3_карата• 01 февраля 2024
Запропонуйте кинути школу і піти працювати
мимАпроходила• 01 февраля 2024
Ответ дляПэрисхилтонша
Як))
Як ви собі уявляєте взяти телефон в 16 річного підлітка і щось там встановити?

Я раз спробувала - так мій син перехитрив тих хлопців в сервісному центрі, які щось там встановлювали
автор Всміхайлик • 01 февраля 2024
Ответ дляЛисаЛилу
Так,пише зразу в Вайбер.Ця Єдина школа,електронний щоденник.Дивлюсь одиниці ставлять за не здачу домашнього завдання.Як меня заставить його робити т не завдання?
Неробименінерви• 01 февраля 2024
Що збирається робити після школи?
Пенек Возмездия• 01 февраля 2024
Ну тоді хай живе як хоче, тільки на самообслуговуванні, без плюшок. Інтернет йому перекрити. Карманні гроші не давати. Сам миє, пере і собі готує. Одяг тільки за необхідності і не модняве, а яке ви оберете. Він хоче робити свій обов´язок вчитися, ви не хочете робити більше ніж по закону. Там не написано новий телефон,фірмові кросівки, і тп.
мимАпроходила• 01 февраля 2024
Ответ дляВсміхайлик
Автор, ви послухайте поради не теоретичні від мам малих дітей чи дівчат, а тих, хто пройшов цей етап з синами.
Моєму старшому 18,5 - в школі ставили 5!!! з інформатики . А зараз він навчається в британському коледжі - кібербезпека. А програми писав з 14 років.
Я знала, що вчителька чокнута на всю голову.
До речі, я рада, що після 9 класу пішов у наш український коледж - там аж крила виросли.
А в школі я його мучила своїми нотаціями - погано довіряла

Молодший 16 скоро. Тут навпаки - оцінки були лише 11 та 12 . Зараз за книжки не сідає - каже, що є йому чим зайнятися крім геометрії(с) . Теж щось заробляє. Готувався ще недавно в академію СБУ . Вірю, що попустить і знову візьметься за розум.
Тепер завів платівку про штурмову бригаду
Це я все до того пишу - відчепвться від сина. Поясніть свої емоції. Він же виріс в адекватній сім’ї. Дійде
Ну і це ж ще період гормонального всплеску.
Коротше, мій метод виховання ніби діє - згадати як поводилися з тобою батьки, та робити навпаки.
Мої мене засмучували постійними
- будеш телятам хвости крутити
- підноси брудні носити
- а от Інна
- а чому зайва 9
- а чому в когось краща оцінка
Це реально підрізає крила
Ластовиння• 01 февраля 2024
Ответ дляПэрисхилтонша
В 15 років? У вас є підлітки, чи так, аби ляпнути?
мимАпроходила• 01 февраля 2024
Ответ дляЛастовиння
Аби)))
От одразу видно , в кого є той підліток , а хто так теоретично знає, як себе з ними поводити
Хитрушка-чекушка• 01 февраля 2024
в мене 15-річна дитина, щоправда вчиться добре. що можу сказати? якщо причина в тому, що лінь - це одна проблема. якщо причина в тому, що нецікаво/ображають/некоректно оцінюють - це вже інша проблема.
я б для початку подивилася б за ним (поспостерігала), чим він займається на дистанційці. в мене молодшому сину на ній часто нецікаво через те, що він відстає, не встигає за більшістю.

взагалі, я за максимальну щирість і відвертість - говорити не лише про оцінку як таку, а взагалі про його особистість, що йому подобається, можливо, до чогось лежить душа, а ви про це не в курсі.

буває таке, що діти своїми бажаннями не хочуть обтяжувати батьків і сімейний бюджет (є знайомі, які розуміють, що без сторонньої допомоги не ’підтягнуть’ математику чи англійську). в школі відстали, самі нагнати не можуть, ось і забили.
не знаю, я намагаюся говорити з донькою і розуміти, чого вона прагне і хоче. бо мотивація має великою мірою йти зсередини. це вже не 10-11 років, у 15 вже має розуміти, які перспективи і наслідки такої поведінки.
Анонимус Я• 01 февраля 2024
Ответ дляВсміхайлик
Кошмар,гімназія?
мимАпроходила• 01 февраля 2024
Автор, і ще одна річ
Ми зараз всі в постійному стресі . Думаєте, підлітки не переживають?
Я зараз кожного ранку дякую, що живі і прошу сил хлопцям на передовій.
А оцінки - це діло абсолютно другорядне

От реально оцініть що є - чоловік, син дорослий майже , це вже ті речі, які не кожному даються.
Тут стільки тем жінок, в яких з синами біди зі здоров’ям.

Повторюсь, ви з чоловіком нормальні - так і син адекватний, перебіситься

А ті , хто радить забрати , не дати, відрізати фінансування … ну хіба це методи в сучасному світі?
Це дідівські методи мого дитинства - не працюють вони
Моль Моллівна• 01 февраля 2024
Щастя не в оцінках і не в атестаті. Воно все взагалі значення не має. Даремно згаяний час і зусилля. Нехай буде здоровий і щасливий. Не витрачайте нерви на таку єрунду як школа
Весела моль• 01 февраля 2024
Ответ дляМоль Моллівна
Ні, про атестат взагалі дивне твердження. Я ще розумію без вишкі можно прожити. А зовсім без атестату. Це де працювати, СТО? Вантажник?
Пэрисхилтонша• 01 февраля 2024
Ответ дляЛастовиння
да, у меня дети, и подросток, выше меня ростом.
Месяц назад и психонула и поставила платную прогу
Творческий типаж• 01 февраля 2024
Я за то чтобы делать все максимально возможное, говорить, просить, ругать. Часто сто раз не доходит, на 101й дойдёт. Тоже из опыта. Мне кажется пусти я все на самотёк никто бы и в ус не дул. Они сейчас не боятся быть ни дворником ни безработным. Я когда опускаются руки так и говорю - не уйду пока не сделаешь то и то. Буду просить, требовать потому что я мама и знаю, что так будет лучше. Станешь сам на ноги - поступай по своему усмотрению, а пока будет так. Иногда все через вопли, а иногда сам под настроение. Вы главное не сдавайтесь, держите меру, не прессуйте чересчур. Старайтесь быть на его стороне. Здесь все средства хороши. А там жизнь покажет. Зато вы точно будете знать , что сделали все возможное. И по опыту многих знакомых - там где родители не опустили руки там и есть толк.
Творческий типаж• 01 февраля 2024
И еще очень хвалите за достижения самые незначительные. Я восхищаюсь чистотой в комнате, когда со вкусом оденется, когда хорошо напишет самостийну (даже если знаю, что списал). Хвалю с грубейшей лестью, звоню сестре, бабушке демонстративно какой у меня золотой сын. У него крылья растут. На этой волне на радостях и химию иногда какую нибудь сделает ))
Моль Моллівна• 01 февраля 2024
Ответ дляВесела моль
Атестат видадуть всім, а значення він жодного не має з нинішньою реформою вищої освіти. Вантажником можна працювати і з дипломом вузу.
мимАпроходила• 01 февраля 2024
А чому ви всі так зневажливо пишете про професії вантажника, прибиральника?

Я своїх синів з ранніх років навчала поважати ці професії . їде сміттєвоз - ти знаєш, як потрібно добре вчитися щоб управляти машиною - ковшом.
Розрита яма каналізаційна - ти бачиш, що без цих людей ми не вижили б в квартирі на 6 поверсі

А хоч би і вантажником попрацював - через фізичну працю інколи доходить набагато швидше ніж через моралі щоденні

Мій старший навчається, а вихідні по 12 год зміна на ногах - офіціант + помічник на кухні. І ще знайшов поруч з будинком щось по годині кожного ранку фізично робити
Зажуженная Жужжа• 01 февраля 2024
Ответ дляЛисаЛилу
Это вы ее достали. Для таких , как вы давно придумали семейное обучение, дистанционные школы или спорт школы. По факту, у вас пропуски без уважительных причин
Зажуженная Жужжа• 01 февраля 2024
Ответ длямимАпроходила

Пишут не про профессию пренебрежительно, а про зарплату в этих профессиях. На неё не прожить
Ёшки_Матрёшки• 01 февраля 2024
Дистанційно - це не навчання , діти не сприймають його всерйоз . Коли дочка почала повноцінно ходити в школу, все налагодилося