Мяо мой мяо• 01 февраля 2024

Олійка для душу від Біодерма чи SVR-чи є щось краще?

Багато років купую олійку для душу від Біодерма або СВР, інші фірми не сподобались. Чи пробували ви щось краще? Цікавить зволоження по максимуму і щоб пінилась. Може бути гель, крем…не обов’язково аптека
euhunter• 01 февраля 2024
Мені найкраща Урьяж

Ms. Доброта• 01 февраля 2024
Саме біодерма найкраща. Її і купую. До речі, недавно брала на мейкапі за дуже хорошою ціною
_amarantik• 01 февраля 2024
Масло для душа от Локситан. Лучше не пробовала.
Сейчас у меня Cottage, от него руки и ноги чешутся почему-то.
автор Мяо мой мяо • 01 февраля 2024
Ответ для_amarantik
А де купуєте Локситан? Cottage я теж не зрозуміла, хоча він такий популярний, купа відгуків хороших
_amarantik• 01 февраля 2024
Ответ дляМяо мой мяо
Сестра привозит. Так что-бы порекомендовать сайт не скажу.
Раньше был Локситан на Нотино и Мейкап, как сейчас не знаю.
Трактор Віка• 01 февраля 2024
Мені дуже сподобалось масло від Рітуалс
Не люблю натовп• 01 февраля 2024
Биодерма, сравнивать не с чем. Но я довольна, покупаю который раз
Мотористка• 01 февраля 2024
Мне больше нравится Еуцерин масло
Stepa_nida• 01 февраля 2024
Брала SVR, ну прям на олійку воно не схоже, консистенція як не текучий гель, піниться не дуже (але мені це прям і підходить), скоріше як молочко при змиванні. Сподобалась

ДваДваВісім• 01 февраля 2024
Така подобається, ароматна та чудово доглядає за шкірою🤗