ИграйМойГормон• 01 февраля 2024

Це нормально часто ходити у відпустку на 1 день?

Вона то мені належить по закону, ще 6 днів можу відгуляти до травня. Але якось стидно брати, мало хто з відділу так часто ходить. Просто це моя перша робота, тому я обережна і не хотілося б накосячити.
АгатаХристя• 01 февраля 2024
У нас одна по пятницам брала. На дачу летом ездила.

ПодругаМужа• 01 февраля 2024
Мінімальна відпустка - 24 дні. Брати по 1 дню можна 10 раз 14 днів розривати неможна.
автор ИграйМойГормон • 01 февраля 2024
Ответ дляПодругаМужа
Я це знаю. В мене договір закінчується в травні, потім мають продовжити або ні. От 14 днів нерозривних прогуляла, і 4 вже брала по одному, залишилося ще 6, але якось так стидно часто брати. Хтось захворів і бере його замість лікарняних, у когось діти, хтось в село поїхав і взяв відразу тиждень, тому воно не так помітно.
АгатаХристя• 01 февраля 2024
Ответ дляИграйМойГормон
Берите как вам надо и не мучайтесь. Каждый по-своему планирует.
ЯниЯ• 01 февраля 2024
У нас на роботі навпаки краще часто, але по 1 дню брати. Бо коли людини немає тиждень, то за нього його роботу не може ніхто виконувати і робиться всесвітній хаос.

10-14 днів то вже взагалі - нахабство.
Я коли чую про відпустки в 40 днів в держустановах, то в мене сіпається око
Хочу наколоти губи• 01 февраля 2024
кроме отпуска еще бывают отгулы, они как раз на 1-2 дня придуманы. бывают оплачиваемые и неоплачиваемые.
правда, не знаю, как они при ВП действуют.

а еще есть дополнительные отпуска для разных категорий - одиноких мам, инвалидов и т.д.
вам стоит почитать трудовое законодательство и не стесняться своих прав.
ПодругаМужа• 01 февраля 2024
Ответ дляИграйМойГормон
Якщо підписують заяви, то беріть. Ви ж не знаєте як інші беруть, може за власний рахунок, а може потім відроблять. А може директор дозволяє працювати на дому пару днів в тиждень чи один. Думайте про себе.

автор ИграйМойГормон • 01 февраля 2024
Ответ дляХочу наколоти губи

Мне положено только 24 дня (14+10). И за свой счет ещё можно брать.
А вот про ’не стесняться своих прав’ - отлично сказано, я это и хотела услышать, наверное.
автор ИграйМойГормон • 01 февраля 2024
Ответ дляЯниЯ

10-14 днів то вже взагалі - нахабство.
Ну в нас добре тим, що ми всі відповідаємо тільки за свою роботу і не взаємопов´язані.
Тобто коли когось нема, то його робота просто стоїть і чекає його.