Брюлик в стразах• 01 февраля 2024

Золотий дощ, ви практикуєте?

Дівчата, вітаю, я не троль зразу кажу)
Є коханець, класний хлопець, молодший(мені 38). Секс супер, але є бажання, щоб я попісяла на нього. Читала про це,більшість пишуть, що це норм. Тема не поржать, бо я в таких питаннях без досвіду).
Результат:
вже голосів: 91
40 (43.96%) Нее, не для мене
21 (23.08%) Це збочення, хлопець псих
15 (16.48%) Відповіді
13 (14.29%) Норм відношуся
2 (2.2%) Хотіла б спробувати
Стрекозей• 01 февраля 2024
«Читала про це,більшість пишуть, що це норм» ну, ясний шо ти хто про це пише і практикує вважає що це норм. Ваша вибірка не репрезентативна, але я не розумію яка вам різниця, якщо для вас це норм?

автор Брюлик в стразах • 01 февраля 2024
Ответ дляD_A_V
ладно, будет вам толковые
я обсыкал в душе женщин - некоторые удивлялись -хотели тоже- только я подождал когда сходят в туалет :)
я просто захотел и сделал

не знаю насчет золотого дождя - вроде одна говорила что были любители некоторых извращений- пить мочу женскую и шоколадом из попки заедать :)
Оу, дякую)
Мания-Величия• 01 февраля 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Блін, серйозно?
Так))
Лялька в колисці• 01 февраля 2024
У меня испускают не мочу, а другое от удовольствия аж дрожат и почему то по углам прячутся.
Ответ дляБабка-ежика
Автор перечитала питання ще раз))) Як ви без досвіду? Ви не пісяли 38 років?
На людей ні)))
Мания-Величия• 01 февраля 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Оу, дякую)
Це ви зря)
КвартираЧья• 01 февраля 2024
Может он просто не засыпает без звуков тропического ливня или водопада...
Радикальная• 01 февраля 2024
Ответ дляЛялька в колисці
Это так недержание мочи хотели прикрыть, вот и придумали новый вид игрищ))

Но если что, я жду всех желающих у себя и идем к моим соседям, после игрищ обещаю накормить булочками и чаем)
Золота орда• 01 февраля 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Та це в душі ж робити..
Чула, що в душу, прошу пардону, серуть, а щоб насцяти в душу, це щось з нового.

Доброго вечора ми з України• 01 февраля 2024
Ответ дляЛялька в колисці
Інформація для дав і хто там ще вас осуждає)
Заспокойтесь, автор, а точніше розслабтесь, і отримайте задоволення)
Мания-Величия• 01 февраля 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
На людей ні)))
Уявіть сподобається, ще і просити будете:’ чи можна вас облити своїм золотом’?)
Радикальная• 01 февраля 2024
П.С. И с собой узелок. Главное условие не ссать в прямом и переносном смысле, копить)
Лялька в колисці• 01 февраля 2024
Ответ дляБабка-ежика
ура, будемо ржати далі))
Да подождите, я только любовника надумала будить, чтобы испытать удовольствие, хочу на лицо ему сделать золотой дождь.
Ответ дляМания-Величия
Ляп, при чому тут міліція,якщо порося громом убило..
Лялька в колисці• 01 февраля 2024
Ответ дляМания-Величия
Не соромьтеся, тут всі свої зібралися, крім сусідки вашої , звісно.
Тихо, меня нет🤫
Золота орда• 01 февраля 2024
Ответ дляРадикальная

Чайом треба одразу, від цього залежить успіх кампанії
Как нефиг делать• 01 февраля 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
Коричневый снег практикую
Эх сняли с языка
КвартираЧья• 01 февраля 2024
Ответ дляРадикальная

можно вместо чая пиво предложить, чтобы зациклить процесс. Вам же нужно соседей по максимуму порадовать?
Бандитка Сью• 01 февраля 2024
Ответ дляКотогосподиня
Мне кажется, он имел в виду сквирт)))) а то термин - золотой дождь тянет на мужской возраст 50+ 😊😊😊
Точно!)))

Радикальная• 01 февраля 2024
Ответ дляЗолота орда
Вы в деле? Какой предпочитаете)?
Мания-Величия• 01 февраля 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Щооо?))) Сорі, я не сильна в приказках)))
Ви пишите не пробувала на людей, я пишу попробуйте, ще може і сподобається. А про свиню з міліцією не зрозуміла, чесслово)))
Нарешті нормальна тема, автор, ТРІЛЬ ви чи ні вже не суттєво, дякую вам це те що мені зараз було треба ( не дощ)
Мания-Величия• 01 февраля 2024
Ответ дляЛялька в колисці
Тихо, меня нет🤫
Головне не ви, а ваші діти, спати їх кладіть.
Лялька в колисці• 01 февраля 2024
Ответ дляРадикальная

Собственного приготовления
Золота орда• 01 февраля 2024
Ответ дляРадикальная
Вы в деле? Какой предпочитаете)?
Сечогінний
Радикальная• 01 февраля 2024
Ответ дляЗолота орда
Сечогінний
А вы знаток в таких делах))
Ответ дляДоброго вечора ми з України
Це капец, не можу закрити тему)
Радикальная• 01 февраля 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Це капец, не можу закрити тему)
Та зачем?)) У меня тут команда формируется))
Золота орда• 01 февраля 2024
Ответ дляРадикальная
А вы знаток в таких делах))
Ну так йоптіть, в мене серйозний підхід до справ.
Ответ дляБрюлик в стразах
Це капец, не можу закрити тему)
Дайте телефон, підемо на пиво колись