Брюлик в стразах• 01 февраля 2024

Золотий дощ, ви практикуєте?

Дівчата, вітаю, я не троль зразу кажу)
Є коханець, класний хлопець, молодший(мені 38). Секс супер, але є бажання, щоб я попісяла на нього. Читала про це,більшість пишуть, що це норм. Тема не поржать, бо я в таких питаннях без досвіду).
Результат:
вже голосів: 91
40 (43.96%) Нее, не для мене
21 (23.08%) Це збочення, хлопець псих
15 (16.48%) Відповіді
13 (14.29%) Норм відношуся
2 (2.2%) Хотіла б спробувати
Лялька в колисці• 01 февраля 2024
Ответ дляДоброго вечора ми з України
Інформація для дав і хто там ще вас осуждає)
Заспокойтесь, автор, а точніше розслабтесь, і отримайте задоволення)
Не, я не автор, у меня от смеха сейчас реально золотой дождь случится фонтанчиком а я не дома.

Золота орда• 02 февраля 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Це капец, не можу закрити тему)
Не треба закривати, ми Вас за цю тему і полюбили)
Радикальная• 02 февраля 2024
Ответ дляДоброго вечора ми з України
Дайте телефон, підемо на пиво колись
А потом к моим соседям, обещайте! Вам несложно и разнообразие и мне приятно)
автор Брюлик в стразах • 02 февраля 2024
Ответ дляДоброго вечора ми з України
Дайте телефон, підемо на пиво колись
Я на прав харчуванні, без спиртного багато років) можливо по цій причині і не рішаюся на таке))
Доброго вечора ми з України• 02 февраля 2024
Пісяєм окремо, а людина ви з фантазією одразу помітно
Ответ дляБрюлик в стразах
Тоді не зійдемось
Ответ дляДоброго вечора ми з України
Я рада, що трішки всім настрій підняла своїм дурнуватим питанням, але як є🤭
Лялька в колисці• 02 февраля 2024
Ответ дляРадикальная
П.С. И с собой узелок. Главное условие не ссать в прямом и переносном смысле, копить)
Хорошо хоть не срать поносом желтеньким извините если есть опечатки
Ответ дляДоброго вечора ми з України
Тоді не зійдемось
Я норм і без 50 грам гоню)

Ответ дляБрюлик в стразах
Я норм і без 50 грам гоню)
Тоді давайте
Ответ дляДоброго вечора ми з України
Тоді давайте
То ви тільки тиждень як законектились тут дивлюся, стрьомно. Я 12 років живу на Порадниці)
Лялька в колисці• 02 февраля 2024
Ответ дляМания-Величия
Головне не ви, а ваші діти, спати їх кладіть.
Они уже в холодильнике по копошились, сейчас на кухне ложками торохтят, а я громким смехом соседей разбудила, матерь перематерь, да когда ты угомонишься, слышу за стеной.
Ответ дляБрюлик в стразах
І я, але пароль прив´язаний був до мєіл.ру і я забула пароль до тієї пошти
ОбережнаЯ• 02 февраля 2024
Для меня это болезненная тема, после энуреза у ребенка до 10 лет. Орошение было регулярным.
На кровати это делать и потом стирать? Или в ванне в раскоряку? Не мое точно.
Лялька в колисці• 02 февраля 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Це капец, не можу закрити тему)
Рано, не спешите🤣 тема класс
Ответ дляБрюлик в стразах
І взагалі я вже в Польщі третій рік, але як приїду то хто зна ))) то був жарт, який там тедефон
Ответ дляДоброго вечора ми з України
Та я зрозуміла) Польщі привіт, тільки з Кракова недавно.
Ответ дляБрюлик в стразах
Дякую 🍸❤️
КвартираЧья• 02 февраля 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
О, золотой дождь от ПП можно продавать поклонникам уринотерапии).
Автор, открывайте ФОП)

Божий одуванчик• 02 февраля 2024
Ответ дляРадикальная
Меня забанят если напишу, что думаю, это будет поток ненормативной лексики)) Думаю, может полицию вызвать.. Надоело уже,еще бы разовая акция, а то постоянно и время уже какое, нет никому в школу не надо..
Тю, та насеріть їм краще під двері. Навіть послуга така є з фото
Божий одуванчик• 02 февраля 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Я не продвинута в сексі, може це для багатьох і норма, відстала від життя
Це така лайтова фігня, що навіть дивно, що питаєте. Це ж в душі, коли вдвох можна так гратися.