Брюлик в стразах• 01 февраля 2024
Золотий дощ, ви практикуєте?
Дівчата, вітаю, я не троль зразу кажу)
Є коханець, класний хлопець, молодший(мені 38). Секс супер, але є бажання, щоб я попісяла на нього. Читала про це,більшість пишуть, що це норм. Тема не поржать, бо я в таких питаннях без досвіду).
Результат:
вже голосів:
40 (43.96%)
Нее, не для мене
21 (23.08%)
Це збочення, хлопець псих
15 (16.48%)
Відповіді
13 (14.29%)
Норм відношуся
2 (2.2%)
Хотіла б спробувати
Мания-Величия• 01 февраля 2024
Ответ дляРадикальная
Нет батарей у нас... И им пофиг похоже. говоришь, просишь, а они у нас тихо..А люстра дребезжит, и так прыгнули я аж икать начала..
Та он ваша сусідка з´явилась, тут вона. Мені антілайк поставила)))) Це 100 відсотків її діти чумні скачуть. Пишіть тут все, що думаєте про неї і її дітей. Вона читає))) Люди ж лайками паляться тільки так)))
Брюлик в стразах
• 01 февраля 2024
Ну відповідей толкових нема, але хоч рада, що не кацапські теми і люди посміються перед сном))
Рогнеда Карповна• 01 февраля 2024
Ответ дляДон Пэдро
Автор ви троль, вибачте
Українською треба писати ТРІЛЬ
Стрекозей• 01 февраля 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Та який Юра, я жінка, капец, чого всі зразу Юра..
А Юра по-вашому хто?! Чоловік чі шо?!
Брюлик в стразах
• 01 февраля 2024
Ответ дляДон Пэдро
Автор ви троль, вибачте
Буду закривати, ніхто не повірить все одно ж
Мания-Величия• 01 февраля 2024
Ответ дляСтрекозей
А Юра по-вашому хто?! Чоловік чі шо?!
Чи шо. Я так думаю.
Дон Пэдро• 01 февраля 2024
А якщо не троль, то ну що сказать, буває.. і не таке. Як вам норм то нічо такого, золотий дощ і золотий дощ, я так робила і мені не стидно, а людині приємно
Брюлик в стразах
• 01 февраля 2024
Ответ дляСтрекозей
А Юра по-вашому хто?! Чоловік чі шо?!
Хз хто це, і пофіг
Рогнеда Карповна• 01 февраля 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Та прям.... Якої поради вам треба? Сцять или не сцять ’вот в чем вопрос’?
Котогосподиня• 01 февраля 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Мне кажется, вы и так уже для себя решили, будете такое пробовать со своим любовником или нет) потому что это очень на любителя))))
Радикальная• 01 февраля 2024
Ответ дляМания-Величия
Меня забанят если напишу, что думаю, это будет поток ненормативной лексики)) Думаю, может полицию вызвать.. Надоело уже,еще бы разовая акция, а то постоянно и время уже какое, нет никому в школу не надо..
Дон Пэдро• 01 февраля 2024
Ответ дляРогнеда Карповна
Українською треба писати ТРІЛЬ
ТРІЛЬ, вибачаюсь
Мания-Величия• 01 февраля 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Ну вам важко зробити , що просить? Тільки не в себе дома, бо фіг матрас самі почистите.
Дон Пэдро• 01 февраля 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Я вірю, але зараз підозрюєш вже всіх
Мания-Величия• 01 февраля 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
100 грн закрити)))
Брюлик в стразах
• 01 февраля 2024
Ответ дляРогнеда Карповна
Я не продвинута в сексі, може це для багатьох і норма, відстала від життя
Бабка-ежика• 01 февраля 2024
Ответ дляМания-Величия
100 грн закрити)))
ура, будемо ржати далі))
Мания-Величия• 01 февраля 2024
Ответ дляРадикальная
Не соромьтеся, тут всі свої зібралися, крім сусідки вашої , звісно.
Брюлик в стразах
• 01 февраля 2024
Ответ дляМания-Величия
Та це в душі ж робити..
ладно, будет вам толковые
я обсыкал в душе женщин - некоторые удивлялись -хотели тоже- только я подождал когда сходят в туалет :)
я просто захотел и сделал
не знаю насчет золотого дождя - вроде одна говорила что были любители некоторых извращений- пить мочу женскую и шоколадом из попки заедать :)
я просто захотел и сделал
ГендиреХтор• 01 февраля 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Ну як немає
Я вам цілий скрін дала
А ви ще не хочете
Я вам цілий скрін дала
А ви ще не хочете
Мания-Величия• 01 февраля 2024
Ответ дляДон Пэдро
ТРІЛЬ, вибачаюсь
Приємно познайомитись, вибачаюсь)))
Брюлик в стразах
• 01 февраля 2024
Ответ дляМания-Величия
100 грн закрити)))
Блін, серйозно?
Доброго вечора ми з України• 01 февраля 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Норма, я вам кажу , вибачте за тріля
Бабка-ежика• 01 февраля 2024
Автор перечитала питання ще раз))) Як ви без досвіду? Ви не пісяли 38 років?
Мания-Величия• 01 февраля 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Та це в душі ж робити..
Ой, та залюбки б зробила. Головне не розсміятися)))