Поставили інверторний кондиціонер. Але я переживаю, чи може тепле повітря продути і засквозити ? Дитина часто грається на килими під ним, повітря в будь-якому положенні попадає на неї. От споримся з чоловіком
В залежності від того, як у вас зростає дитина. Якщо все життя закутана і жодного протягу ніколи не було, то від будь якого руху повітря може і захворіти, якщо протяги до цього були, дитина ходила босоніж (повзала) по холодні підлозі - тоді, скоріше за все, кондиціонер буде безпечним. Водночас його регулярно потрібно чистити, щоб запобігти розмноженню шкідливих бактерій, які видуватимуться з нього. Ну і кондиціонер сильно сушить повітря, тому зволожувач - незамінна річ в такому випадку.
Конфет04ка• 02 февраля 2024
Ответ длята самая
Чисто теоретически продуть может и летом от сквозняка теплым воздухом, но меня бы больше беспокоило что кондиционер еще и на тепло сильно сушит воздух, у меня головные боли потом от него
кондиционер в принципе отопительный прибор на любителя. помимо шума и отопления потолка, еще и пыль по помещению гоняет. но людям нравится.